Left Banner

Left Banner

Kostrzewa

Kostrzewa efektyvūs ir labai populiarūs granuliniai katilai Lietuvoje!

Aktyvūs filtrai

Granuliniai katilai Kostrzewa - ką turite žinoti

Kostrzewa – tai 1978 metais įkurta kompanija, kuri vykdo biomasės ir šildymo įrenginių gamybą. Šiuolaikiniai vartotojai rinkdamiesi šildymo įrangą vis dažniau atsižvelgia į tai, ar ji yra pakankamai efektyvi ir ekologiška, todėl ši kompanija siekia, kad būtų pateisinti net ir pačių išrankiausių vartotojų lūkesčiai. Granuliniai katilai Kostrzewa yra gaminami pagal specialias technologijas, kurios padeda užtikrinti dar didesnį katilų ilgaamžiškumą ir naudojimo patogumą. Didelis šios įrangos pasirinkimas leidžia vartotojams rasti tinkamiausią šildymo sistemą, kuri užtikrintų komfortą gyvenamosiose ar administracinėse patalpose.

Dar patvaresnė ir modernesnė granulinių katilų Kostrzewa įranga

Kostrzewa katilai yra nuolat tobulinami, todėl vartotojai gali džiaugtis tikrai modernia ir estetiškai atrodančia įranga. Kostrzewa granulinių katilų naudojimas yra labai paprastas ir patogus, todėl patalpų šildymas nereikalauja pernelyg didelių pastangų. Jei siekiate, kad šildymo įrangos naudojimas būtų kiek įmanoma paprastesnis ir sklandesnis, šio gamintojo produkcija – kaip tik jums.

Granulinių katilų efektyvumas

Kostrzewa granuliniai katilai pasižymi itin dideliu efektyvumu: 

  • Patalpų šildymui gali būti naudojamos avižos ar pjuvenų granulės, o kaip papildomą kurą galima rinktis medieną arba briketus.

  • Aukšto naudingumo koeficiento granulinis katilas padės ne tik efektyviai sunaudoti šildymui skirtą kurą, bet taip pat leis sutaupyti pinigų, kas renkantis katilą neretai yra vienas svarbiausių kriterijų.

  • Nustatyta, kad katilai Kostrzewa yra maždaug penktadaliu efektyvesni nei kiti Lenkijos rinkoje siūlomi šildymo įrenginiai, todėl tuomet, kai siekiama sumažinti šildymo išlaidas, šis sprendimas gali būti vienas palankiausių.

Laiko patikrinta produkcija

Renkantis granulinį katilą įprastai tikimasi, kad įsigyta produkcija tarnaus ilgą laiką, todėl granulinis katilas Kostrzewa tikrai gali būti geriausiu pasirinkimu. Šio gamintojo produkcija tarnauja metų metus, todėl tikrai nesuklysite, jei nuspręsite pasirinkti būtent Kostrzewa granulinį katilą. Kostrzewa šildymo įrenginiai yra lengvai aptarnaujami, tad ilgainiui, atsiradus nesklandumų, katilo remontas bus ganėtinai paprastas ir nebrangus.

Didelė kuro talpa

Dar vienas svarbus Kostrzewa katilų privalumas – didelė kuro talpykla, kuri yra pagaminta iš cinkuotos skardos. Būtent tai užtikrina papildomą apsaugą nuo korozijos net ir esant sudėtingoms eksploatavimo sąlygoms, tad galima būti ramiems, kad šis šildymo įrenginys bus ilgaamžis ir nereikalaujantis papildomos priežiūros. Šio gamintojo produkcija tikrai nepareikalaus pernelyg didelių pastangų siekiant užtikrinti tinkamą jos funkcionavimą, todėl patalpų šildymas taps dar paprastesniu.

Paprastas ir patogus valdymas

Granuliniai katilai dažniausiai yra pasirenkami dėl nesudėtingo valdymo, todėl tuomet, jei siekiate, kad katilo valdymo meniu būtų kiek įmanoma aiškesnis, katilai Kostrzewa tikrai pateisins jūsų poreikius. Katilo paleidimas, derinimas ir kalibravimas yra gana nesunkiai atliekami, todėl labai greitai galėsite įsitikinti šio šildymo įrenginio privalumais.  Katilo montavimas nepareikalaus pernelyg didelių išlaidų, ir netrukus galėsite mėgautis sklandžiai veikiančiu šilumos įrenginiu, kuris užtikrins maksimalų komfortą.

Kostrzewa katilai: kaina

Svarbiu Kostrzewa katilų išskirtinumu galima įvardinti ir šių įrenginių kainą. Jei siekiama, kad granulinio katilo įsigijimas nepareikalautų pernelyg didelių išlaidų, Kostrzewa katilai gali būti tikrai palankia pasirinkimo galimybe. Mūsų parduotuvėje Tvaruskatilas.lt galėsite rasti šio gamintojo katilų skirtingomis kainomis, todėl tikrai išsirinksite tokį, kuris geriausiai atitiktų jūsų finansines galimybes.

Didelis granulinių katilų pasirinkimas

Kiekvieno vartotojo poreikiai yra labai skirtingi, todėl mes rūpinamės, kad klientai turėtų galimybę pasirinkti jiems labiausiai tinkančią produkciją. Jei renkantis tinkamiausią Kostrzewa katilą kiltų tam tikrų klausimų ar neaiškumų, tiesiog susisiekite su mumis, ir mes padėsime jums atrasti pačią palankiausią pasirinkimo galimybę.

 
cookie Slapukų sutikimas