Filtruoti pagal

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Viessmann

Viessmann

Aktyvūs filtrai

Dujiniai katilai Viessmann sušildys Jūsų būstą, bet tuo pačiu tausos Jus supančią aplinką

“Viessmann Group” su daugiamete patirtimi pirmauja tarptautinėje rinkoje siūlydama buitines ir pramonines šildymo ir vėsinimo sistemas. Įmonė rūpinasi net tik parduodamų produktų ekonomiškumu, bet daug dėmesio skiria ekologijai – tai yra saugo mus bei mus supančią aplinką.

Viessmann katilai šildymui naudoja įvairias energijos rūšis. Tokias kaip skystas bei kietas kuras, dujos, saulės energija, geoterminis šildymas. Kaip matote, jie ypač daug dėmesio skiria atsinaujinančiai šilumos energijai, galvodami apie mūsų sveikatą ir rūpindamiesi ateities kartomis. 

Viessmann dujų katilai išsiskiria iš kitų šildymo įrangos gamintojų:

 • savo novatoriškumu - įmonė taiko pažangias šiuolaikines technologijas;

 • dizainu - padedančiu originaliai paslėpti katilą, kuriant jaukią namų atmosferą. Jie tampa vos pastebimi;

 • Kaina - kuri net viršija siūlomų produktų kokybę;

 • Naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos.

Dujinis katilas Viessmann išskirtinis pasirinkimas net išrankiausiam pirkėjui

Viessmann katilai kaina yra svarbus aspektas renkantis norimą šildymo sistemą savo namams. Šiuo klausimu gamintojas tikrai gerai padirbėjo, nes kaina pilnai atitinka kokybę. Jūs galite pažvelgti kokią puikią įrangą galite įsigyti. 

Viessmann dujų katilai atrodo estetiškai, jų valdymas yra greitai perprantamas, taupiai naudojama energija. Juos lengva sumontuoti, o kur dar tokie privalumai kaip tylus veikimas, originalus šiuolaikiškas dizainas. Tokie katilai kompaktiškai tilps Jūsų pasirinkto namo arba buto erdvėje. Dėl aukščiausios kokybės medžiagų, kurios buvo panaudotos jų gamyboje, Jūs galėsite būti garantuoti, jog katilas tarnaus ilgai be jokių netikėtumų.

Taip pat gamintojai siūlo sprendimus ir daugiabučių namų gyventojams.Tokiuose katiluose kaip Vitodens 100-W ir Vitodens 111-W numatyta speciali dūmų šalinimo sistema “turbo kaminas”. Gaminiai yra taupūs, originalaus dizaino, tylūs bei ilgaamžiai.

Šildymo dujomis ypatumai

Dujinis šildymas populiarėja ne dienomis, o tiesiog valandomis. Jei Jus rimtai sužavėjo Viessmann dujiniai katilai, turėtumėte žinoti kelis šio šildymo ypatumus:

 • Katilo galingumas - labai svarbu pasirinkti tinkamą galingumą, nes dažnai pirkėjai apsirinka galvodami, jog verta pirkti galingesnį katilą tam, kad turėtų galingumo rezervą nenumatytiems atvejams.Taip Jūs ne tik nieko nelaimėsite, bet ir sulauksite didesnių išlaidų už greitesnį detalių susidėvėjimą. Verta šiuo klausimu kreiptis į specialistus, kurie apskaičiuos namo šilumos nuostolius ir parinks tinkamos galios katilą;

 • Valdymo automatika - šiuolaikinės technologijos gali padėti Jums sutaupyti. Naudojantis automatine šildymo sistema patalpos visada bus šildomos ir nebus perteklinės šilumos. Katilo valdymo sistema pati stebi kambario bei lauko oro temperatūras ir pagal tai sprendžia kada ir kokio kiekio šilumos tuo paros metu Jums reikia. Pavyzdžiui dienos metu palaikys aukštesnę temperatūrą, o naktį - žemesnę. 

 • Šildymo būdo pasirinkimas - siūlomas grindinis šildymas arba pasinaudoti mums jau įprastais radiatoriais. Verta paminėti, jog grindiniam šildymui naudojamas vėsesnis vanduo, todėl sutaupoma šilumos energija. 

 • Efektyvumas - dujiniai kondensaciniai katilai yra taupesni ir efektyvesni už mums įprastus atmosferinius katilus. Jie išnaudoja išmetamų degimo produktų šilumos energiją ir ją perduoda šildomoms patalpoms.

 • Karštas vanduo - Viessmann dujiniai katilai šildo ne tik patalpas, bet taip pat paruošia karštą vandenį;

 • Techninės katilo savybės - dažniausiai katilai užima nedaug vietos, yra kompaktiškų matmenų. Gamintojas pasirūpino, kad katilai nebūtų aukšti ir juos būtų galima montuoti patalpose kur labai apribota vieta. Dujinius katilus lengva prijungti prie kitų namo sistemų;

 • Katilų techniniai reikalavimai - pageidautina įrengti katilą atskiroje patalpoje su langu. Jei norėsite įsirengti šildymą gamtinėmis dujomis - Jums teks pasirūpinti įrengimo techniniu projektu;

 • Priežiūra ir katilo keičiamos dalys - rinkdamiesi katilus būtina pasirinkti patikimą šildymo sistemą aptarnaujančią įmonę.Kaip rodo daugiametė patirtis, Lietuvoje įmonės, atstovaujančios Viessmann, yra pakankamai profesionalios ir operatyviai sprendžia jiems iškeltus klausimus, ar tai būtų katilo techninis aptarnavimas ruošiantis šildymo sezonui ar remonto darbai.

Dujų įvedimas - turėkite omenyje, jog dujos individualiems namams ir kotedžams pradedamos tiekti tik pilnai sutvarkius techninę dokumentaciją ir įvykdžius joje iškeltas sąlygas. Dujų įvadą gali atlikti tik sertifikuotos įmonės.
 
cookie Slapukų sutikimas