Left Banner

Left Banner

Protherm

Protherm

Aktyvūs filtrai

Protherm katilai puikus pasirinkimas ieškantiems kokybės

Protherm katilų gamintojas pradėjo savo veiklą 1991 metais Pragoje, pristatydamas elektrinius katilus. Šiuo metu kompanija yra viena iš pirmaujančių šildymo įrangos gamintojų Vidurio ir Rytų Europos rinkoje. Dujiniai katilai Protherm įvertinti pirkėjų daugelyje pasaulio šalių.

Protherm kondensaciniai dujiniai katilai – tai įranga išsiskirianti iš kitų gamintojų siūlomų katilų. Juose įgyvendinti įmonės inžinerių ir konstruktorių patirtis ir sukauptos žinios. Įmonės tikslas nėra vien tik didinti gamybos apimtis, bet labai didelis dėmesys skiriamas produktų kokybei ir grįžtamajam ryšiui su vartotoju. Vienas iš iškeltų uždavinių - būti lengvai ir greitai pasiekiamiems naujiems klientams bei vartotojams jau įsigijusiems įmonės produktus.  

Protherm turi aiškiai apibrėžtą produktų asortimentą:

·         Nekondensaciniai arba atmosferiniai dujų katilai

·         Kondensaciniai dujiniai katilai

·         Kietojo kuro katilai

·         Skysto kuro katilai

·         Įranga naudojanti saulės energiją.

Kompanija taip pat ypač didžiuojasi savo produktų ilgaamžiškumu, o tai savaime suprantama skatina ir vartotojų pasitikėjimą. Labai svarbu ir tuo pačiu ekonomiška turėti savo namuose ilgai tarnaujančią įrangą, kuri, reguliariai atliekant techninius aptarnavimus, retai genda bei taupo Jūsų laiką ir pinigus.

Dujinis katilas Protherm - už ir prieš kodėl juos verta pirkti

Visi mes norime šilumos ir namų jaukumo, todėl labai atsakingai ir įvertindami savo galimybes renkamės šildymo katilus.

Protherm dujų katilai pasižymi patvarumu. Taip pat labai svarbu mums visiems -  šildymas nėra brangus. Įrenginiai šildo ne tik Jūsų patalpas, bet taip pat ruošia karštą buitinį vandenį. Dujinis šildymas reikalauja mažiau priežiūros. Nereikia sukti galvos kur sandėliuoti kurą ir kada pildyti katilo pakurą. Nebereikia pastoviai valyti nuo suodžių. Jei patalpose apribota vieta Protherm dujiniai katilai gali būti montuojami ne tik katilinėje, bet namo ar buto virtuvėje, kolidoriuje ar bendrame kambaryje. Katilai yra kompaktiškų matmenų, neužimantys daug vietos bei lengvai įsiliejantys į patalpų interjerą. Taip sutaupysite ne tik vietos, bet turėsite šiuolaikišką ir moderniai atrodantį įrenginį, galima teigti – dizaino elementą, savo namuose.

Verta paminėti, jog dujinių katilų asortimentas yra tikrai platus. Galime suskyrstyti:

·         Kondensaciniai pakabinami, kurie labiausiai tinka grindinio šildymo sistemoms;

·         Kondensaciniai pastatomi, katilai su ketaus ir nerūdijančio plieno šilumokaičiais - labiau tinkami didelėms gamybinėms ar komercinėms patalpoms apšildyti.

Protherm kondensaciniai dujiniai katilai puikus pasirinkimas norintiems išskirtinės šilumos

Protherm dujinis katilas labai dažnai pasirenkamas klientų dėl savo naudingumo ir ekonomiškumo. Peržvelkite šio gamintojo siūlomą platų įrangos asortimentą. Galėsite išsirinkti labiausiai tinkamą

variantą atsižvelgdami į šildomų patalpų plotą bei savo poreikius. Tai yra puiki investicija į Jūsų ateitį. Jei kalbėsime apie kondensacinius katilus – jie 20-30% efektyvesnis už įprastus dujinius atmosferinius. Šiuo metu projektuojamuose ir statomuose namuose naudojama tik kondensacinė šildymo įranga. Ji leidžia sutaupyti  ir tuo pačiu tausoja mus supančią aplinką. 

Kondensacinio šildymo privalumai:

·         Aukštas naudingumo koeficientas - įranga greičiau atsiperka

·         Galima valdyti nuotoliniu būdu – valdymas gali būti vykdomas mobiliuoju telefonu ar planšete

·         Valdymo priemones galima integruoti į esamų pastatų tinklus

·         Daug retesnė priežiūra ir aptarnavimas.

·         Sąlyginai nedidelė montavimo kaina. Įranga yra labai kompaktiška ir nedaug sveria.

·         Taupoma energija ir saugoma aplinka – maža išmetamųjų produktų emisija.

Kaip išsirinkti dujinį katilą

Prieš apsispręsdami kokį dujinį katilą pirksite peržvelkite keletą svarbių aspektų:

·         Peržiūrėkite vartotojų atsiliepimus. Taip, būtent, įvertinkite ne tik įrenginio charakteristikas, bet ir naudotojų įvertinimus ar skundus.

·         Labai svarbus katilo efetyvumas. Tai galimybė sutaupyti Jūsų išlaidas.

·         Įrenginio kaina. Nepamirškite įvertinti išlaidų, susijusių su montavimo bei šildymo sistemos remonto ir atnaujinimo darbais.

·         Katilo įrengimo paprastumas. Pirkėjui visada svarbu, kad montavimo darbai būtų nesudėtingi, greiti ir tuo pačiu nebrangūs. Visada patariama tokiais klausimais pasitarti su specialistais, turinčiais ilgametę patirtį.

Pasirinkę šią įrangą džiaugsitės ne vien tik padoria kaina, kokybe, bet ir jos ilgaamžiškumu bei ilga gamintojo suteikiama garantija. Kadangi įmonė pastoviai modernizuoja savo produktus, stengdamasi neatsilikti nuo laikmečio reikalavimų ir klientų poreikių Protherm katilai pelnė puikius vartotojų įvertinimus ne tik Europoje bet ir už jos ribų. 

 
cookie Slapukų sutikimas