Left Banner

Left Banner

Kalvis

Kalvis

Aktyvūs filtrai

Kieto kuro katilai Kalvis – efektyvus ir pigus pasirinkimas Jūsų namams

UAB Kalvis – viena iš didžiausių Lietuvos metalo apdirbimo įmonių, kurios veikla – modernių,  ES standartus atitinkančių šildymo katilų gamyba, taip pat nestandartinių pramonės įrengimų ir detalių gamyba. Įmonėje dirba 250 patyrusių, kompetentingų darbuotojų, kurių pagrindinis tikslas – naujausių inžinierinių sprendimų ir technologijų diegimas į gaminamus produktus - efektyvius kieto kuro katilus, šildymo įrangą bei įvairių įrengimų gamybą. Kieto kuro katilai su Kalvis prekės ženklu eksportuojami į daugelį Europos Sąjungos šalių. Taip pat jie labai paklausūs Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje. Apibendrinant, nebrangūs Kalvis katilai– tai aukščiausius standartus atitinkanti, nuolatos tobulinama šildymo įranga, kuri yra labai ekonomiška, patikima ir patogi eksploatuojant. 
Platus efektyvių kuro katilų Kalvis asortimentas skirtas buitinių, pramoninių, komercinių  ir gamybinių patalpų šildymui. Tai reiškia, kad Kalvis pateikia sprendimus šildantis savo namus kieto kuro katilais, nebrangiais katilais-viryklėmis taip pat įsirengiant pirtis. 
 
Kalvis kieto kuro katilų naudojamas kuras 
Kalvis šildymo katilai pritaikyti kūrenti įvairiomis kieto kuro rūšimis:
• Akmens anglimi;
• Malkomis;

• Medžio drožlių ir durpių briketais;
• Pjuvenomis.

Kalvis gaminamos šildymo įrangos apžvalga:

Parduotuvės Tvarus Katilas specialistai visada padės jums išsirinkti geriausią variantą iš gausios šildymo įrangos pasiūlos. Mes neteigiame, kad pigus kieto kuro katilas – tai nekokybiškas ir nepakankamai efektyvus katilas. Dirbdami su daugeliu gamintojų, galime drąsiai sakyti lietuviški kieto kuro katilai – tai nebrangūs katilai, bet labai efektyvūs ir patikimi. Lietuvoje pagaminti katilai labai aukštai vertinami ir mielai perkami kaimyninėse šalyse.  Tvarus

Prieš įsigyjant Kalvis produktus reikia susipažinti su įmonės gaminamu šildymo įrangos asortimentu, bei šildymo katilų kaina. Šiuo metu įmonė siūlo pirkėjams:
• buitinę šildymo įrangą, kurios galingumas nuo 10 iki 70 kW;
• pramoninę šildymo įrangą, kurios galingumas nuo 70 kW iki 5 MW.
Plačiau aptarsime buitinius Kalvis kieto kuro katilus bei krosneles. Šią įrangą galime suskirstyti:
• kieto kuro šildymos katilai;
• kieto kuro katilai-viryklės;
• pirties krosnelės;
• orinio šildymo krosnelės.
Jei norite įsigyti kieto kuro katilą, bet neapsisprendėte kurio gamintojo pirkti, mes jums pirmiausia pasiūlysime lietuviškus nebrangius katilus Kalvis. Priklausomai nuo šildomo ploto, galėsite pasirinkti Kalvis-2 nuo 12 iki 40 kW galingumo šildymo katilus arba Kalvis-5 nuo 6 iki 12 kW galingumo katilus, taip pat kompaktišką katilą Kalvis-2-12M, kurio galingumas 12 kW. Lyginant su kitų gamintojų siūlomais panašių parametrų katilais Kalvis ne patys pigiausi kieto kuro katilai, bet jų aukštas naudingumo koeficientas, pakankamai didelė kuro įkrova, paprasta ir patogi eksploatacija. Jei Jums aktualu, kad su vienu įrenginiu būtų galima ruošti maistą ir šildyti patalpas iki 180 m², Kalvis siūlo kieto kuro katilus-virykles, kurių galingumas nuo 8 iki17 kW. Kalvis taip pat gamina ir pateikia pirkėjams pirties krosneles nuo 10 iki 15 kW galingumo bei 13 kW orinio šildymo krosneles, kurios apšildo nuo 40 iki 90 m² ploto patalpas. 
 

Kieto kuro katilų Kalvis modeliai:

Elektroninėje parduotuvėje Tvarus katilas priklausomai nuo šildomų patalpų ploto galite išsirinkti šiuo metu gaminamus, nebrangius kieto kuro katilus bei katilus-virykles: 

Katilai
Katilai-viryklės:
Kalvis-4

Elektroninė parduotuvė Tvarus katilas užtikrina, kad lietuviški Kalvis kieto kuro katilai tai aukščiausius ekonominius ir ekologinius standartus atitinkanti centrinio šildymo įranga . Platus Kalvis šildymo katilų pasirinkimas leis išsirinkti tai, ko Jums labiausiai reikia.

 
cookie Slapukų sutikimas