Left Banner

Left Banner

Pedrollo

Nenardinami siurbliai Pedrollo: švariam šaltam vandeniui

Aktyvūs filtrai

Nenardinami vandens siurbliai Pedrollo - tai patikimi siurbliai, įvertinti daugelyje pasaulio šalių!


Italų Pedrollo įmonė įkurta 1974 m., siekiant padėti apsirūpinti vandeniu Artimųjų Rytų šalims. Įmonė konstravo ir gamino vandens siurblius įvairių tipų bei galingumų, kurie tiekė vandenį gyventojams, gamybinėms ir statybinėms įmonėms, ten kur jo labiausiai reikėjo. Šiuo metu tai įmonė žinoma ir vertinama visama pasaulyje, jos gaminami elektriniai siurbliai eksportuojami į daugiau nei 160 šalių.
Pedrollo nenardinami vandens siurbliai pasižymi kokybe, efektyvumu ir ilgaamžiškumu. Kalbant apie šio tipo siurblius, reikia atkreipti dėmesį, kad jie skiriasi savo gabaritais, techniniais parametrais, konstrukcija, bet visi jie skirti siurbti šaltą, švarų vandenį. Vandenyje neturi būti kietųjų abrazyvinių dalelių taip pat pluoštinių teršalų. Priemaišų ir teršalų patekimas į siurblį mažina įrangos eksploatacijos laiką, didėja siurblio sugedimo tikimybė. Šie vandens siurbliai naudojami slėgio pakėlimui vandentiekyje, taip pat tiekiant vandenį individualiems namams, sodyboms, nedidelėms gamybinėms ar statybinėms įmonėms. Nenardinami išcentriniai siurbliai plačiai naudojami žemės ūkyje, tiekiant vandenį sodų ir daržų laistymo sistemoms, taip pat gėlynų ir vejų laistymui. Pedrollo išcentriniai siurbliai nepritaikyti siurbti jūros vandenį, chemiškai agresyvius skysčius, taip pat greit užsidegančius ar galinčius sprogti skysčius. Montuojant šio tipo išcentrinius vandens siurblius į sistemas ir juos eksploatuojant, reikia įvertinti, kad siurbliai turi dirbti uždarose, gerai vėdinamose patalpose ir, svarbiausia, apsaugoti nuo
atmosferinio poveikio.
Jei renkantis nenardinamą siurblį, Jums iškils klausimų ar sunku bus nuspręsti, kuris modelis geriausiai atitiks jūsų poreikius El. parduotuvės Geras katilas specialistai visada pasiruošę padėti. Mes, įvertinę Jūsų poreikius bei vandentiekio sistemą, pasiūlysime optimaliausią variantą, padėsiantį išspręsti visus su vandens tiekimu susijusius klausimus.

Gamintojo tinklalapis: www.pedrollo.com
 
cookie Slapukų sutikimas