Left Banner

Left Banner

Stropuva

Stropuva viršutinio degimo kieto kuro katilas. PATOGU IR EFEKTYVU!

Aktyvūs filtrai

Kieto kuro katilai Stropuva – Patentuotas lietuviškas gaminys

2001 metais UAB „Stropuva ir ko“ sukūrė ir užpatentavo išskirtinės konstrukcijos, kieto kuro katilą. Įmonės produkcija mielai perkama ne tik Lietuvoje, Europos Sąjungoje, bet ir už jos ribų. Kieto kuro katilų gamyba plečiama pasitelkiant vis pažangesnes technologijas, o įmonės darbuotojai stengiasi, kad vartotojas būtų patenkintas efektyviu, kokybišku ir ilgai tarnaujančiu šildymo įrenginiu.

Įvertinusi ne tik vietinių vartotojų poreikius, bendrovė sukūrė universalų, ekonomišką katilą, kuriame degimo procesas vyksta ne apatinėje, kaip buvo įprasta, o viršutinėje dalyje. Kieto kuro katilai Stropuva skirti šildyti nuo 50 iki 300 m² ploto pastatus, kuriuose centrinio šildymo sistema gali būti atviro arba uždaro kontūro, su savaimine arba priverstine vandens cirkuliacija. Kieto kuro katilai gali būti komplektuojami su traukos reguliatoriumi, mechaniškai valdančiu degimo proceso intensyvuma katilo degimo kameroje.

Kieto kuro katilų Stropuva tipai ir jų charakteristikos

Bendrovė gamina malkinius ir universalius kieto kuro katilus. Pirkti kieto kuro katilus Stropuva verta ne tik vadovaujantis šūkiu: „Pirk prekę lietuvišką!“. Įmonės produkcija pateisina vartotojo lūkesčius. Vienas pagrindinių kriterijų įsigyjant kieto kuro katilus – tai įkrovos degimo laikas.
Malkiniame šio gamintojo katile viena įkrova sudega per 30 valandų, pjuvenų briketai – gali degti net 4 paras. Malkinius katilus galima kūrenti ir medienos pramonės atliekomis tai pat skiedromis bei pjuvenų briketais.
Universalus katilas, kuriame galima kūrenti ne tik malkas ir įvairių rūšių briketus, bet ir akmens anglį. Kūrenant akmens anglimi viena įkrova patalpas šildys beveik savaitę, Žinoma, kad įkrovos sudegimo trukmė priklauso nuo daugybės faktorių: kuro kokybės, aplinkos ir vidaus temperatūrų bei šiluminės pastato varžos.
“Stropuva ir ko” taip pat siūlo vartotojams kieto kuro katilus su elektroniniu valdymu. Šie katilai išsiskiria ekonomiškumu, ilgu užkrovos degimo laiku bei neaukšta kaina, lyginant su kitų gamintojų, analogiškos komplektacijos kieto kuro katilais. Elektroninis katilo valdiklis parenka optimaliausią kuro degimo režimą, tam kad palaikytų nustatytą temperatūrą šildomose patalpose. 

 Kieto kuro katilų Stropuva privalumai ir komfortas

UAB “Stropuva ir Ko” gaminami katilai skirti šiuolaikiniam vartotojui, neturinčiam laiko ir noro kiekvieną dieną užkrauti katilą kuru ir valyti pelenus. Gamintojas rekomenduoja pelenus iš šių katilų valyti 2 kartus per mėnesį. Įkrovos degimo laiką aprašėme aukščiau. Tai daugiausiai priklauso nuo naudojamo kuro rūšies, kuro kokybės, lauko ir šildomų patalpų temperatūros. Dar vienas Stropuva kieto kuro katilų privalumas – tai ekonomiškumas. Šiais laikais, pabrangus visų rušių kurui, renkantis šildymo įrangą vienas iš pagrindinių kriterijų yra katilo naudingumo koeficientas. Šio gamintojo katilų naudingumo koeficientas siekia net 86-87%. Katilai Stropuva pasižymi efektyvumu, tiek dirbant maksimaliu galingumu, tiek sumažėjus degimo intensyvumui.
Vertinant Stropuva katilus, be minėtų privalumų reikia atkreipti dėmesį į paprastą ir patikimą konstrukciją, užtikrinančią neprikaištingą katilo darbą eksploatacijos periodu. Iš to kas aukščiau išdėstytą, peršasi išvada, kad Stropuva katilai nenuvils net išrankiausio vartotojo. Kieto kuro katilų Stropuva pardavimas pastoviai didėja ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Dėka savo techninių parametrų ir eksploatacinių savybių jie yra vertinami daugelio Europos šalių pirkėjų. Paklausa kiekvienais metais auga. Jei nusprendėte įsigyti šio gamintojo kieto kuro katilą, mūsų pardavėjai pasiruošę Jums padėti. Šiais laikais Įsigyti katilą galima net neišėjus iš namų – kieto kuro katilai Stropuva internetu Tvarus Katilas klientams pristatomi nemokamai.
Nebrangūs kieto kuro katilai Stropuva laukia savo pirkėjų, tad kviečiame į mūsų fizinę parduotuvę Vilniuje Savanorių pr. 176.

 
cookie Slapukų sutikimas