Left Banner

Left Banner

Kamen Pellet Perfekt BIO

Kamen Pellet Perfekt BIO kompaktiški ir efektyvūs granuliniai katilai

Aktyvūs filtrai

Granuliniai katilai Kamen Pellet Perfekt BIO - tai kompaktiški 5 klasės katilai!


Granuliniai katilai Kamen Pellet Perfekt BIO – tai kompaktiškiausi Kamen granulinių katilų modeliai. Šie katilai pasižymi dideliu naudingumo koeficientu siekiančiu 90%. Toks katilo efektyvumas pasiekiamas dėka, įrengtos vertikalaus ir horizontalaus dūmų vertimo sistemos, kameros konstrukcijos ir gamyboje naudojamų medžiagų - keramikinių plokštelių katilo šilumokaityje ir degiklio Comfort pagaminto iš nerūdijančio plieno. Katilo degiklis Comfort pakankamai universalus, galintis deginti ne tik medžio ir kitų rūšių granules, bet tai pat ir grūdus. Granulinių katilų korpusai ir vamzdiniai šilumokaičiai pagaminti iš 6 mm storio 265 GH katilinio plieno. Šių katilų durelės pagamintos iš plieno ir sandarinamos ekologišku, atspariu aukštai temperatūrai sandarikliu. Viršutinės šio modelio katilū durelės skirtos katilo valymui. Siekiant sumažinti šilumos nuostolius ir didinti katilų naudingumo koeficientą, katilas izoliuotas mineraline vata bei padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda. Granuliniai katilai Kamen Pellet Perfekt BIO turi pakankamai didelę kuro talpą esančią virš šilumokaičio. Dėka konstrukcinių sprendimų šie granulinis katilas yra kompaktiškas, jis labai patogus mažose katilinėse. Priklausomai nuo Jūsų katilinės, galite pasirinkti Pellet Perfekt BIO katilą su durelėmis atsidarančiomis į dešinę ar į kairę pusę.
Granulinio 5 klasės katilo Kamen Perfekt Pellet BIO degiklis Comfort supaprastina katilo aptarnavimą bei eksploataciją. Katilo degiklio darbo režimą ir degimo procesą valdo elektroninis valdiklis. Gavęs komandą iš valdiklio degiklis Comfort automatiškai uždega degimo kameroje esantį kurą ir vykstant degimo procesui ruošiamas karštas vanduo bei pakeliama patalpų temperatūra. Temperatūrai patalpose pasiekus nustatytą reikšmę, automatiškai stabdomas degimo procesas. Periodiškai, pagal valdiklio komandas, užsikurdamas ir gęsdamas katilas palaiko nustatytą patalpų ir karšto vandens temperatūrą. Granuliniai katilai dažniausiai nustatomi, kad pirmoje eilėje tiektų šilumą karšto vandens ruošimui, o po to patalpų šildymui. Kamen granulinių katoilų degikliuose Comfort sumontuota Full clean funkcija, įgalinanti automatiškai pašalinti pelenus. Katilų Kamen Pellet Perfekt BIO paduodamo karšto vandens ir grįžtamo vandens atvamzdžiai gali būti išvesti kairėje arba dešinėje katilo pusėse. Katilų Kamen Pellet Perfect BIO paduodamo karšto vandens ir grįžtamo vandens atvamzdžiai gali būti išvesti kairėje arba dešinėje katilo pusėse.

Prieš perkant granulini šildymo katilą reiktų susipažinti su Kamen granulinių katilų modeliais bei galingumais. Taip pat reiktų įvertinti kokios granulinių katilų Kamen savybės jums
svarbiausios:

 - gal svarbiausia - aukštas katilo naudingumo koeficientas;
 - gal granulinio katilo kaina;
 - gal katilo gabaritai;
 - gal rinksitės katilą dėl patogaus ir paprasto aptarnavimo.


5 klasės katilų Kamen Pellet Perfekt BIO daugelis techninių charakteristikų ir savybių yra geresnės negu kitų gamintojų siūlomų granulinių katilų. Elektroninės parduotuvės Tvarus katilas specialistai pataria granuliniai katilai Kamen - tai nebrangūs katilai, patogūs ir turintys aukštą naudingumo koeficientą. Įsigiję Perfect BIO granulinį katilą pigiai, ilgai ir be rūpesčių šildysite savo namus.
 
cookie Slapukų sutikimas