Left Banner

Left Banner

Gree

Gree

Aktyvūs filtrai

Gree šilumos siurbliai oras vanduo pavers Jūsų namus komfortiška ir patikima šilumos oaze

Gyvenant mūsų šalies klimato sąlygomis labai svarbu žvarbiais rudens, žiemos vakarais grįžti į šilumos oaze savo namuose. Tam reikia tinkamos šildymo sistemos, kuri būtų moderni, kuo labiau automatizuota ir už prieinamą kainą. Gree oras vanduo gali būti neblogas pasirinkimas daugelio lietuvių namuose. Juos gaminanti įmonė Gree Electric Appliances kuria savo įrenginius jau nuo 1991 metų ir sukaupė nemažai patirties šildymo srityje. Bet daugelis ko gero užduotų tokį klausimą - kodėl Gree šilumos siurbliai ir kas tai per Sistema, kuo ji tokia ypatinga. Aptarkime tai detaliau.

Šilumos siurbliai Gree veikimo principas

Įsivaizduokite namuose kondicionierių, kuris pūstų šiltą orą. Tai yra tarsi kondicionierius, tiesiog veikiantis atvirkštine tvarka. Štai kas yra Gree šilumos siurbliai. Jie žiemą perduoda šilumą iš lauko oro į Jūsų namus bei paruošia karštą vandenį. Vasarą jis gali veikti net kaip kondicionierius, vėsinti Jūsų patalpas. Pats įrenginys - jo lauko modulis dažniausiai statomas lauke, prie pastato. O vidaus modulis talpinamas viduje, kitoje sienos pusėje nei lauko modulis. Pats veiklos efektyvumas priklauso nuo temperatūros lauke.

Gree oras vanduo privalumai ir trūkumai

Mūsų šalyje sparčiai išpopuliarėjo šilumos siurbliai oras vanduo ir tam yra svari priežastis. Žmonėms nebereikia skaldyti, nešioti, deginti malkų, nebereikia pastoviai kūrenti kas kelias valandas. Galima ramiai palikti namus net kelioms dienoms, o ne valandoms. Tokie siurbliai naudojami oro patalpose šildymui ir karšto vandens tiekimui. Šilumos siurblys oras vanduo Gree yra puikus sprendimas dėl jo patogaus valdymo. Pats įrenginys nėra toks brangus ir lengvai sumontuojamas specialistų. Galima net nusipirkti įrenginį su alerginiu filtru, jonizatoriumi - tai suteiks Jūsų namams papildomą gaivumą ir švarą. 

Oras vanduo katilų privalumai:

·         Nesudėtingas integravimas į bet kokią namuose jau esančią šildymo arba karšto vandens paruošimo sistemą;

·         Pati sistema yra ekologiška, sauganti aplinką ir Jūsų sveikatą. Būsite tikri, jog Jūs ir Jums brangūs žmonės gyvenate sveikoje aplinkoje;

·         Nereikalauja nuolatinės priežiūros, galėsite ramia širdimi išvykti iš namų kelioms dienoms.

·         Žemesnė kaina, nei kitų įrenginių lyginant kokybę ir patogumą;

·         Gai būti jungiamas ir maitinamas prietaisų, gaminančių elektros energiją naudojant vėjo arba saulės atsinaujinančią energiją:

·         Ilgas įrenginio tarnavimo laikas;

·         Reikalingas techninis aptarnavimas tik kartą per metus;

·         Nereikia sandėliuoti kuro.

Oras vanduo katilų trūkumai:

·         Tenka įrengti didesnius radiatorius dėl žemų temperatūrų;

·         Norint geresnio efekto reiktų įrengti grindinį šildymą;

·         Norint efektyvaus veikimo, reikėtų pasirūpinti, kad pastatas būtų gerai izoliuotas ir efektyvus;

·         Deja, bet lauko modulis skleidžia garsą;

·         Stipriai atšalus orams efektyvumas krenta atsižvelgiant į lauko temperatūrą.

Profesionalūs pagalbininkai, padedantys išsirinkti patikimiausią šildymo įrangą

Jei nusprendėte pasirinkti šią įrangą - Gree šilumos siurbliai oras vanduo - nepamirškite vis dėlto pasikonsultuoti su šios srities profesionalais. Kurie visada pagelbės ir patars. Tokiais kaip tvaruskatilas komanda, su kuria galite visada susisiekti. Kas kitas, jei ne tos srities specialistai pagelbės išsirinkti įrenginį labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius, bei atsižvelgti į Jūsų pastato ypatybes. Pažvelkite kokia daugybė įrenginių, o norisi pačio kokybiškiausio, už geriausią kainą, taip pat, kad būtų teisingai sumontuotas, bei tarnautų labai ilgai. O kur dar būtinas komfortas. Todėl viską gerai apsvarstykite, peržiūrėkite siūlomus produktus ir užsukite į parduotuvę arba susiekite interaktyviai arba telefonu. Visada esate laukiami.
 
cookie Slapukų sutikimas