Katalogas

Įjungti filtrai

  TIS

  Informacija

  Gamintojai

  TIS

  TIS kieto kuro katilai – tai kompaktiški ir efektyvūs katilai, vertinami pirkėjų daugelyje šalių!


  TIS GROUP gamintojų asociacija įkurta 1992 metais ir šiandien turi savo atstovus Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Vengrijoje ir Baltijos šalyse.TIS GROUP - novatoriškas Europos šildymo įrangos gamintojas, siūlantis plataus asortimento kietam kurui pritaikytus ir įvairaus automatizavimo lygio katilus, akumuliacines talpas, boilerius, dūmtraukius.
  Lenkijoje TIS Group veiklą pradėjo 2007 metais importuodama ir eksportuodama šildymo bei vandentiekio įrangą. Augant šildymo įrangos paklausai tiek Lenkijoje, tiek kaimyninėse šalyse, buvo pradėta kieto kuro katilų gamyba. Gaminamų katilų apimtys didėjo, buvo kuriami nauji modeliai, atitinkantys laikmečio keliamus reikalavimu efektyvumui, ekologijai taip pat estetikai. Dabar TIS katilai  gaminami Leipcigo mieste Lenkijoje, taip pat gamykloje Baltarusijos teritorijoje, esančioje laisvoje ekonominėje zonoje. Vartotojų poreikių išsami analizė, inžinierių sukaupta patirtis, katilams keliami aukšti kokybės reikalavimai bei gamyboje naudojamos medžiagos, įtakoja produktų ekonomiškumą, kokybę ir ilgaamžiškumą. Tai pagrindiniai faktoriai, kodėl TIS prekės ženklas per trumpą laiko tapo žinomas ir vertinamas pirkėjų ne vienoje Europos šalyje. Šiandien siūlomų katilų asortimentą sudaro daugiau nei 50 modelių katilų, kurių galingumas nuo 11 iki 800 kW.
  TIS kieto kuro katilai skirti šildyti patalpas, kuriose įrengta centrinio šildymo sistema. Katilai puikiai funkcionuoja tiek sistemose su priverstine, tiek su savaimine vandens cirkuliacija. Šio gamintojo katilų išskirtinės savybės – didelė pakura, plačios užkrovos durelės, patogus aptarnavimas eksploatacijos metu. Katilų korpusai gaminami iš specialaus 5 mm katilinio plieno, kurio markė P26GH ir apšiltinami storu mineralinės vatos sluoksniu. Dažomi milteliniu būdu. Šilumokaitis sumontuotas viršutinėje katilo dalyje ir šilumą, gaunamą degant kurui, su mažiausiais nuostoliais perduoda į patalpų šildymo sistemą.

  TIS  Yra 20 prekės(-ių).

  Rodoma 1 - 20 iš 20 dalykų