Katalogas

Įjungti filtrai

  TIS

  Informacija

  Gamintojai

  TIS

  Pirkti kieto kuro katilai TIS – Taupus ir ekonomiškas šildymo variantas

  1992 metais susikūrusi TIS Group asociacija – tai organizacija vienijanti Europos šildymo įrangos gamintojus. Šios įmonių grupės produktų asortimentą sudaro daugiau nei 50 modelių kieto kuro katilų, akumuliacinės talpos, boileriai bei dūmtraukiai. Buitinių ir pramoninių kieto kuro katilų galingumas varijuoja nuo 11 iki 800 kW. Kūrenamui naudojamos malkos, briketai, medienos pramonės atliekos, pavyzdžiui, drožlės ir pjuvenos, durpės bei įvairių frakcijų anglis.

  Norint pirkti kieto kuro katilai TIS teks pasukti galvą: rinktis paprastos komplektacijos su traukos reguliatoriumi ar katilą su automatiniu degimo proceso valdymu. Priklausomai nuo temperatūros pokyčių šildomose patalpose, valdiklis įjungia ar išjungia ventilaitorių, esantį katilo užpakalinėje dalyje. Taip suaktyvindamas ar slopindamas degimo procesą katilo degimo kameroje ir palaikydamas nustatytą temperatūrą šildomose patalpose.

  Kieto kuro katilų TIS techninės charakteristikos ir privalumai

  Kietu kuru žmonės šildosi nuo neatmenamų laikų. Šiandien šis procesas tapo daug „švaresnis“ ir patogesnis, o palyginus su kitais siūlomais šildymo variantais vis tiek išlieka vienas iš pigesnių. Šis faktorius įtakoja ir pastoviai augančius kieto kuro katilų TIS pardavimas. 

  Kieto kuro katilų korpusai gaminami iš specialaus 5 mm katilinio P265GH markės plieno, dažomas milteliniu būdu ir apšiltinamas mineraline vata. Katile sugeneruota šiluma beveik be nuostolių perduodama į pastato šildymo sistemą, Katilų naudingumo koeficientas siekia net 86%.

  Šio gamintojo katilus galima montuoti ir eksploatuoti šildymo sistemose su priverstine vandens cirkuliaciją, bei su savaimine vandens cirkuliacija. 

  • Kieto kuro katiluose TIS PRO DR degimo procesą intensyvina ar slopina traukos reguliatorius, keisdamas paduodamo oro srautą per sklendę, įmontuotą apatinėse katilo durelėse. Šie katilai nenaudoja elektros energijos, o sklendė kilnojama svirtelės ir grandinėlės pagalba, priklausomai nuo temperatūros šildomose patalpose. 

  • TIS PLUS serijos katiluose paduodamo oro srautas didinamas arba mažinamas ventiliatoriaus pagalba, kurį valdo elektroninis valdiklis. Valdiklis, gaudamas informaciją apie temperatūros pokyčius lauke ir šildomose patalpose, įjungia arba išjungia ventiliatorių. Valdiklis taip pat valdo cirkuliacinių siurblių darbo režimą. 

  • TIS UNI kieto kuro katilai išsiskiria ne tik automatiniu degimo proceso valdymu ir efektyvumu, bet taip pat didelio tūrio degimo kamera. Vienos užkrovos degimo trukmė siekia net iki 16 val. Katilo konstrukcija ir įdiegti techniniai sprendimai įtakoja aukšta naudingumą siekantį net 86%. 

  Tvarus Katilas parduotuvė siūlo įsigyti kieto kuro katilai TIS internetu. Patyrę įmonės darbuotojai išsamiai apibūdins kiekvieno modelio privalumus ir padės Jums išsirinkti tinkamiausią variantą.  

  Nebrangūs kieto kuro katilai TIS įtiks net ir išrankiausiam vartotojui

  Niekam ne paslaptis, kad didžiausias kieto kuro katilų privalumas yra sąlyginai nedidelė įrenginio ir kuro kaina. Nebrangūs kieto kuro katilai TIS niekada neprarado savo pardavimo pozicijų, o paskutiniais metais jų paklausa tiktai auga. Šie įrenginiai, kuriuose įdiegtos pačios pažangiausios technologijos – pritaikyti kūrenti įvairiomis kuro rūšims – malkomis, briketais, akmens anglimi. Kalbant apie TIS Group gaminamus katilus, reikia pažymėti, kad tai vieni iš pigiausių šiuo metu rinkoje parduodamų katilų. Lygindami automatizuotus kieto kuro katilus TIS PLUS ir TIS UNI su kitų gamintojų panašios komplektacijos katilais, drąsiai galėsime teigti, kad TIS gamintojo katilai šiuo metu yra pigiausi Lietuvoje. Vartotojų pasitikėjimą ir augančią paklausą šie katilai išsikovojo dėka savo konstrukcijos, gerų techninių charakteristikų, patikimumo bei patogaus aptarnavimo.

  Jei kyla klausimų, susisiekite su patyrusiais Tvarus Katilas darbuotojais Vilniuje, Kalvarijų g. 125 arba Savanorių g. 176 arba skambinkite +370 656 38445.

  TIS  Yra 21 prekės(-ių).

  Rodoma 1 - 21 iš 21 dalykų