Left Banner

Left Banner

Galmet

Akumuliacinės talpos Galmet-aukšta kokybė ir patikimumas! Visada pigiau!

Aktyvūs filtrai

Galmet akumuliacines talpos namų šildymo sprendimų optimizavimui

Lenkijos kompanijos Galmet gaminamos akumuliacinės talpos yra patikimas ir novatoriškas pasirinkimas, norintiems efektyviai išnaudoti pagamintą šilumos energiją, Talpos sukonstruotos taip, kad efektyviai išlaikytų ir perduotų karštą vandenį patalpų šildymo sistemai. Talpos atlieka itin svarbų vaidmenį optimizuojant energijos sąnaudas ir didinant visos šildymo sistemos našumą.

Jei nusprendėte įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje Tvaruskatilas.lt Galmet akumuliacinę talpą internetu, mes mielai jums patarsime ir padėsime išsirinkti patį tinkamiausią variantą. Toliau apžvelgsime pagrindines šio gamintojo siūlomų akumuliacinių talpų charakteristikas, veikimo principus ir privalumus.

Planuojate pirkti Galmet akumuliacinę talpą – kaip išsirinkti?

Pagrindinė akumuliacinės talpos funkcija yra kaupti karšto vandens pavidalu, perteklinį šilumos kiekį, pagamintą šilumos šaltinio. Šildymo sistemai pradėjus vėsti – sukauptas karštas vanduo nukreipiamas į šildymo sistemą. Tokiu būdų yra optimizuojamas šilumos šaltinio darbas, patalpose išvengiama temperatūros svyravimo, sumažinami šiluminiai praradimai ir sutaupoma nemažai išlaidų šildymui. Naudojant akumuliacinę talpą, jūsų šildymo sistema dirbs daug efektyviau ir vartos ženkliai mažiau kuro.

Renkantis tinkamiausią Galmet talpą savo šildymo sistemai, būtina atkreipti dėmesį į šiuos pagrindinius parametrus: 

  • šilumos šaltinį, jo tipą bei galingumą;
  • talpos tūrį;
  • izoliacines talpos savybes;
  • sumontuotų šilumokaičių skaičių.

Nuo jų priklauso, kokia dalis perteklinės šilumos bus kaupiama Jūsų Galmet talpoje ir kiek laiko bus galima išlaikyti nustatytą patalpų temperatūrą nedirbant šilumos šaltiniui. Taip pat talpos pasirinkimas priklauso ir nuo jūsų šildymo sistemoje naudojamo kuro, katilo galingumo ir kitų savybių. Jei apsisprendėte įsigyti akumuliacinę talpą, prieš pirkdami būtinai pasikonsultuokite su parduotuvės specialistu arba meistru montuojančiu šildymo sistemas.

Esminiai Galmet akumuliacinių talpų privalumai

Niekas neabejoja akumuliacinių talpų efektyvumo ir šildymo sistemos optimizavimo nauda. Gerai žinomo Lenkijos gamintojo Galmet akumuliacinės talpos kaina priklauso nuo jos modelio ir parametrų – tūrio, apšildymo sluoksnio bei šilumokaičių. Talpos gaminamos be šilumokaičių, su vienu ar dviem šilumokaičiais, priklausomai nuo sistemos, kuriose bus eksploatuojamos. Šilumokaičių plotas taip pat gali skirtis. Šio gamintojo talpos lyginant su kitų gamintojų produktais pasižymi:

  • • Storas izoliacinis sluoksnis. Šių talpų išorinės sienos izoliuotos kieto poliuretano putomis, kurios užtikrina tinkamą izoliaciją.
  • • Platus tūrio pasirinkimas. Galima rinktis talpas, kurių tūris svyruoja nuo kelių šimtų, iki kelių tūkstančių litrų.
  • • Elektrinis šildymo elementas. Kai kurių modelių talpos yra parduodamos su gamintojo įmontuotu papildomu šildymo elementu.
  • • Ilga garantija ir kokybiškos medžiagos. Talpos pagamintos iš aukštos kokybės anglinio plieno, todėl tarnauja ilgus metus. Gamintojas suteikia 5 metų garantija. Taip pat užtikrinamas garantinis ir pogarantinis servisas.

Jei nusprendėte įsigyti akumuliacinę talpą Tvaruskatilas.lt internetinėje parduotuvėje, verta paminėti, kad Galmet akumuliacinės talpos pardavimas vyksta sklandžiai ir greitai. Mūsų patyrę specialistai padės išsirinkti tinkamiausią talpą, atsižvelgdami į šilumos šaltinį (šaltinius), sistemos tipą, šildomų patalpų plotą. Visas prekes savo klientams pristatysime per trumpiausią laiką nurodytu adresu,

 

 
cookie Slapukų sutikimas