Left Banner

Left Banner

Kamen

Kamen

Aktyvūs filtrai

Kamen kieto kuro katilai – efektyvūs ir nebrangūs katilai!

Kamen – tai lenkų įmonė,jau trečią dešimtmetį gaminanti ir parduodanti šildymo įrangą. Įmonės pagrindinė veikla – ekonomiškų ir nebrangių šildymo katilų gamyba. Ilgalaikė patirtis ir pastovus naujausių technologijų diegimas į gamybos procesą – sąlygoja, kad kieto kuro katilai Kamen – nebrangūs katilai, kokybiški ir atitinkantys visus laikmečio reikalavimus. Galime pažymėti, jog įmonės Kamen kieto kuro katilai buvo sertifikuoti Lodzės šildymo įrenginių laboratorijoje ir Zabžo institute, kur katilams buvo išduoti sertifikatai, patvirtinantys, kad kieto kuro katilai atitinka visus Europos Sąjungos standartus keliamus šildymo įrangai. Plėsdama gamybą ir pastoviai siūlydama pirkėjams naujus Kamen kieto kuro katilų modelius – įmonė nuolatos atnaujina gamybos įrangą, ieško naujų sprendimų ir juos pritaiko projektuojant ir gaminant kieto kuro katilus. Kamen įmonės atsakingas požiūris į supančią aplinką ir ekologiją, darbuotojų kompetencija ir patyrimas, sąlygoja, kad šie kieto kuro katilai – nebrangūs katilai, ekologiški katilai bei labai ekonomiški. Įmonės plėtra ir vis didėjanti Kamen katilų paklausa ne vien Lenkijoje, bet ir kitose Europos Sąjungos šalyse parodo, kad kieto kuro katilai Kamen – šiuolaikiška, moderni, patikima ir patogi šildymo įranga. Kamen pirkėjui siūlo platų katilų pasirinkimą su rankiniu ir elektroniniu valdymu. Priklausomai nuo šildomų patalpų ploto vartotojas gali pasirinkti buitinius kieto kuro katilus, kurių galingumas nuo 10 iki 50 kW.

Kieto kuro katilai Kamen naudojamas kuras:

Kamen - pakankamai universalūs katilai su dideliu pakuros tūriu, todėl juos kūrenant gali būti naudojamas įvairus kietas kuras:

• Akmens anglis;
• Malkos;
• Medienos drožlės;
• Medžio briketai, durpių briketai;
• Pjuvenos.

Kamen katilų kainos:

Prieš įsigyjant šildymo įrangą, privalu susipažinti su rinkoje parduodamų katilų kainomis bei modeliais. Apžvelgus ir palyginus šiuo metu įvairių gamintojų siūlomų šildymo katilų kainas, galime teigti – Kamen katilai pigus katilai. Įvertinus  šių kieto kuro katilų komplektaciją, galingumą, naudojamas medžiagas gaminant katilų korpusus, šilumokaičius bei degimo kameras, bus akivaizdu – katilų kaina neaukšta, lyginant su panašios kokybės kitų gamintojų katilais. Nors yra pirkėjų galvojančių, kad pigus katilas negali būti kokybiškas katilas. Mūsų įmonė ne vienerius metus parduodama nebrangius Kamen katilus teigia  – šie kieto kuro katilai yra patikimi, ilgaamžiai, turintys aukštą naudingumo koeficientą. Kamen nebrangūs kieto kuro katilai yra taupūs, efektyvūs ir ekologiški.

 Perkamiausi lenkų gamintojo katilų modeliai:

Kamen Dremax ir Dremax Premium – tai viršutinio degimo kieto kuro katilas. Šiuose katiluose panaudota dviguba dūmo vertimo technologija, kuri didina katilo efektyvumą. Per sklendę įmontuotą apatinėse durelėse, oras patenka į degimo kamerą.Traukos reguliatoriumi reguliuojame paduodamo į degimo kamerą oro strautą, taip intensyvindami ar slopindami degimo procesą. Pakuros kamera siekia net iki 65 centimetrų ilgio, todėl Kamen Dremax katilus patogu kūrenti didelėmis malkomis bei medienos briketais. Vartotolui labai svarbu ir tai, jog šis lenkiškas katilas yra kompaktiškas, užima nedaug vietos katilinėje. Katilas lengvai prijungiamas prie kamino. Katilai Kamen Dremax Premium komplektuojamim su elektroniniu valdikliu ST-28 ir ventiliatoriumi. Valdiklis gali dirbti 4 darbo režimais –  centrinio šildymo režimu, vandens šildytuvo (boilerio) prioriteto režimu, kai šiluma pirmiausia tiekiama pakelti vandens temperatūrą vandens šildytuve (boileryje), lygiagrečių siurblių ir vasaros režimu, kai šiluma skiriama tik karšto vandens ruošimui. 

Kamen NG ir NG Premium – tai žemas kieto kuro katilas su dvigubu vertikaliu dūmų vertimu. Tai užtikrina aukštą našumą. Šio žemo kieto kuro katilo degimo kamera priklausomai nuo modelio siekia iki 45 cm ilgio. Katilo durelės yra plieninės ir sandarintos ekologišku, atspariu aukštai temperatūrai sandarikliu. Katilai Kamen NG Premium komplektuojami su el. valdikliu ST-81 ir ventiliatoriumi. Valdiklis gali dirbti 4 darbo režimais –  centrinio šildymo režimu, vandens šildytuvo (boilerio) prioriteto režimu, kai šiluma pirmiausia tiekiama pakelti vandens temperatūrą vandens šildytuve (boileryje), lygiagrečių siurblių ir vasaros režimu, kai šiluma skiriama tik karšto vandens ruošimui. 

• Kamen WG ir WG Premium – tai aukšti kieto kuro katilai. Šis lenkiškas kieto kuro katilas turi trigubą horizantalią dūmų vertimo technologiją, kuri sąlygoja aukštą katilo našumą. Oras paduoduodamas į degimo kamerą per oro sklendę esančią apatinėse durelėse ir reguliuojamą traukos reguliatoriumi. Šios konstrukcijos katilai turi padidintą degimo kamerą. Kamen WG katilas pasižymi didelėmis kuro įkrovos durelėmis, kas yra labai patogu eksploatuojant katilą. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui. Katilai Kamen WG Premium komplektuojami su elektroniniu valdikliu ST-81 ir ventiliatoriumi. Valdiklis gali dirbti 4 darbo režimais –  centrinio šildymo režimu, vandens šildytuvo (boilerio) prioriteto režimu, kai šiluma pirmiausia tiekiama pakelti vandens temperatūrą vandens šildytuve (boileryje), lygiagrečių siurblių ir vasaros režimu, kai šiluma skiriama tik karšto vandens ruošimui. 

Elektroninėje parduotuvėje Geras katilas rasite visus aukščiau aprašytus katilų modelius: 

Kamen Dremax
• Kamen Dremax Premium
• Kamen WG
• Kamen WG Premium
• Kamen NG
• Kamen NG Premium

Parduotuvės Tvarus katilas specialistai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, padės išsirinkti geriausią variantą iš daugelio rinkoje siūlomų produktų. Ilgametis darbas su lenkų įmone Kamen tik patvirtina, kad šie lenkiški kieto kuro katilai yra mėgstami pirkėjų, taupūs, efektyvūs ir ilgaamžiai katilai.

 
cookie Slapukų sutikimas