Left Banner

Left Banner

Orapūtės

Efektyvios ir patikimos orapūtės internetu. Orapūtes pirkti gera kaina!

Šis puslapis nerastas

Pabandykite ieškoti mūsų kataloge, ten galite rasti tai, ko ieškote!

Orapūtės – tai įrenginiai užtikrinantys vandens prisotinimą deguonimi! 

Orapūtę galima apbūdinti kaip oro kompresorių tiekiantį orą į vandens rezervuarus, akvariumus, įvarius vandens telkinius ir nuotekų sistemas. Šie įrenginiai taip pat naudojami medicinoje (masažinės vonios) bei maisto pramonėje (smulkių detalių išvalymui). Priklausomai nuo paskirties ir konstrukcinjos įrenginiai gali būti eksploatuojami patalpų viduje ar lauko sąlygomis. Orapūtės pūsdamos orą į akvariumus ar vandens telkinius prisotina vandenį deguonimi reikalingu vandens augalų bei žuvų gyvybingumui. Toks vanduo skatina dauginimasi bakterijų, kurios skaido organines medžiagas į nekenksmingus neorganinius junginius. Taip mažinamas dumblių susidarymas, o vanduo tampa švaresniu, skaidresniu ir sveikesniu. Be to, orapučių į vandenvietes tiekiamas oras neleidžia vandens sluoksniams stratifikuotis, užtikrindamos vienodą temperatūros ir deguonies pasiskirstymą visame telkinyje, tai svarbu vandens kokybei ir ekosistemos gyvybingumui. 

Orapučių konstrukcija ir jų privalumai:

Išskirsim keletas pagrindinių tipų:

1. Diafragminės orapūtės. Jos dažniausiai naudojamos mažose ir vidutinio dydžio vandenvietėse. Jos veikimas pagrįstas membranos, sumontuotos orapūtės viduje, vibravimu. Taip judėdama membrana priverčia judėti oro srautą, kuris žarna su difozoriumi nukreipiamas į vandens telkinį. Šio tipo įrenginiai pasižymi tyliu darbo režimu, bet dažniausiai eksploatuojami mažuose ir vidutinio dydžio vandenvietėse.
2. Rotacinėse orapūtėse oro srauto sukūrimui naudojamos besisukančios mentelės, todėl  sukuriamas didesnįisoro srautas nei diafragminių orapučių. Jos skirtos didesnėms vandenvietėms.
3. Stūmoklinių orapučių oro srautą sukuria judėdami stūmokliai. Šio tipo įrenginiai didelio galingumo ir našumo, todėl naudojami didelėse ir giliose vandenvietėse. Dirbdami jie skleidžia didesnį garsą, nei prieš tai aprašytos orapūtės, taip pat jų kaina yra aukštesnė.
4. Linijinės orapūtės oro srautas sukuriamas, naudojant elektromagnetus. Jie pasižymi itin tyliu darbo režimu. Paprastai eksploatauojami nedidelėse vandenvietėse. 

Orapūtės: kaip išsirinkti tinkamiausią variantą

Planuojant pirkti orapūtę svarbu atsižvelgti į kelis esminius kriterijus: paskirtį, kur bus naudojamas įrenginys, reikalingą galingumą ir sukuriamą oro srautą bei efektyvumą. Pirma, nustatykite, koks oro srautas reikalinga jūsų poreikiams vandenvietės dydis ir kokį turite tikslą naudodami įrenginį.  Antra, atkreipkite dėmesį į orapūtės konstrukciją, efektyvumą ir energijos suvartojimą. Taip pat svarbu įvertinti gamintojo reputaciją ir atsiliepimus apie produktą. Galiausiai, pasirinkite patogų modelį, kuris būtų lengvai valdomas ir turėtų reikalingus saugos įtaisus. Atidus šių aspektų įvertinimas padės įsigyti orapūtę optimaliai atitinkančią jūsų poreikius. Jei iškiltų klausimų, visada galite skambinti į parduotuvę Tvarus katilas. Mūsų specialistai suteiks profesionalias konsultacijas. 

Pirkti orapūtę – gera kaina internetu, greitas pristatymas!

Įsigyti orapūtę Lietuvoje tiek specializuotose parduotuvėse ar prekybos centruose, tiek internetinėse parduotuvėse. Parduotuvė Tvaruskatilas.lt siūlo platų ekologiškų ir energiją taupančių orapūčių asortimentą, idealiai tinkantį tiek buitiniams vartotojams, tiek žuvininkystėsm ūkiams. Tvarus katilas pasiūlys ne tik konkurencingas kainas, bet ir aukštos kokybės produktų pasirinkimą. Pirkėjai gali rasti įvairius modelius, pritaikytus skirtingiems poreikiams ir biudžetams. Be to, parduotuvė dažnai siūlo sezonines akcijas ir specialius pasiūlymus, leidžiančius sutaupyti dar daugiau. Pirkti internetu parduotuvėje Tvaruskatilas.lt - yra patogu ir saugu, o pasirinktos prekės pristatomos visoje Lietuvoje, užtikrinant greitą ir patikimą prekių gavimą.

 
cookie Slapukų sutikimas