Left Banner

Left Banner

Defro

Defro granuliniai katilai. Naujausios technologijos ir patikimumas!

Aktyvūs filtrai

Defto granuliniai katilai  padės sušildyti namus moderniai ir už prieinamą kainą 

Defro katilai yra mūsų kaimynų iš Lenkijos vienas iš moderniausių įrenginių. Daugelis vartotojų juos renkasi ne šiaip sau. Katilai Defro sukurti kompanijos, kuri pradėjo savo veiklą net 1973 metais. Jie ilgai specializavosi būtent šioje srityje ir užsitarnavo klientų palankumą, bei įgijo gerą vardą. Įmonei labai svarbi produkto kokybė, jo funkcionalumas, o ką jau kalbėti apie estetiką bei maloniai nustebinančia kaina. Produktai yra projektuojami naudojant CAD/CAM technologiją, o tai reiškia, jog kompanija siekia dar geresnės kokybės savo įrenginiuose. 

Visa tai gražiai skamba, bet prieš apsisprendžiant reikia apgalvoti savo namų šilumos sprendimą. Todėl aptarkime kodėl taip vertinami granuliniai katilai.

Granuliniai katilai Defro verti apdovanojimų namų šildymo aplinkoje

Pirma, manau reikėtų Jums priminti, kas yra granulės. Kuro granulės gaminamos iš biomasės, kuri presuojama aukšto slėgio presu. Jos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, tokių kaip durpės, šiaudai, medis ir t.t. Dažniausiai naudojamos pagamintos iš medienos atliekų, pjuvenų.

Defro granuliniai katilai padeda apšildyti Jūsų namus ekologiškomis medžiagomis. O štai Defro katilai kaina gali Jus tikrai maloniai nustebinti. Pažiūrėkite ką siūlo patikimi tiekėjai.

Šildymo granulių privalumai:

 • Jos yra labai sausos - drėgmė sudaro tik apie 10%;

 • Šios granulės yra ekologiškos, nes gamyboje naudojamas aukštas slėgis, tačiau nenaudojami klijai ar kitos kenksmingos medžiagos;

 • Šis kuras užima mažai vietos Jūsų būste;

 • Granulių yra ilgas degimo laikas;

 • Lieka mažai pelenų;

 • Katilų nereikia kasdien kurti, yra galimybė palikti namus be priežiūros ilgesniam laikui;

 • Neturi nemalonaus kvapo;

 • Tai yra vienas iš pigesnių kuro rūšių. 

Ten, kur yra privalumų, visada reikia paminėti ir trūkumus:

 • Tenka rūpintis katilu - jį valyti;

 • Kurą teks sandėliuoti - skirti specialią patalpą, kai tuo tarpu šildant dujomis arba elektra to nereikėtų;

 • Granulės yra brangesnės už malkas ir jas būtinai teks pirkti. O štai malkas dar galima pasiruošti ir patiems;

 • Teks saugoti granules nuo drėgmės.

Defro katilai veikimo principas

Granuliniai katilai dažniausiai pritaikyti vienos kuro rūšies kūrenimui. Tam, kad aptarnavimas ir priežiūra būtų kuo paprasteni ir neužimtų daug laiko, gamintojai įdiegė eilę papildomų ekonomiškų ir praktiškų funkcijų, tokių kaip galimybė pačiam išvalyti šilumokaitį, automatiškai išsivalantis degiklis, katilo valdymas nuotoliniu būdu.

Prijungus katilą, belieka įdėti kuro ir įjungti įrenginį ir Jūs greitai pajusite šilumą savo namuose.

Patys katilai yra komplektuojami su automatika, o tai labai svarbu, norint kontroliuoti kuro padavimą, patį degimo procesą, temperatūrą viduje. 

Turėkite omenyje, jog būtina atsižvelgti į katilo naudingumo koeficientą. Kodėl tai labai svarbu?  Nes kuo jis didesnis, tuo mažesnės kuro sąnaudos, o tai savaime aišku - reiškia mažesnes išlaidas ir daugiau pinigų liks Jūsų kišenėje.

Turėkite omenyje, jog net katilai, turintys savaiminio valymo funkcijas turi būti valomi. Turite išvalyti nors kartą per mėnesį šilumokaitį esantį katilo viduje.

Kreipkitės į profesionalus ieškodami granulinių katilų

Jei jau vis dėlto nusprendėte, jog granuliniai katilai Defro labiausiai tinka Jūsų namams, belieka pasirinkti tinkamą įrenginį ir užsisakyti montavimo darbus, nes tam būtinos specialios žinios ir praktika. Šiuos darbus geriau atliks specialistai, praėję mokymo kursus ir turintys galiojančius sertifikatus. Pripažinkime, profesionalas atliks viską daug greičiau ir kruopščiau nei mėgėjas.

Lietuvoje ilgametę darbo patirtį turinti parduotuvė geraskatilas visada pasiruošusi Jums padėti kai susisieksite. Įmonė turi nemažai konkurentų, bet profesionalumas, ilgametė patirtis ir ilgalaikė pagalba klientams padės išspręsti visas Jūsų bėdas.

 
cookie Slapukų sutikimas