Left Banner

Left Banner

Franklin Electric

Franklin Electric gręžinių siurbliai efektyvūs ir patikimi

Aktyvūs filtrai

Giluminiai siurbliai gręžiniams Franklin Electric –  nedidelių gabaritų, patikimi ir ilgaamžiai

1944 metais JAV įsteigta ir elektros inžinieriaus B. Franklin garbei pavadinta įmonė iš pradžių gamino nešiojamus generatorius, vėliau projektavo bei pardavinėjo vandens siurblius. 1950 metais kompanija pristatė naują panardinamojo siurblio modelį, išsiskyrusiu geromis techninėmis charakteristikomis.  Maži, bet galingi, lengvai montuojami Franklin Electric giluminiai siurbliai gręžiniams greit užkariavo Amerikos rinką. Šuo metu pasauline lydere tapusi įmonė turi daugiau nei 50 atstovybių ir metinė apyvarta siekia 1,1 mlrd. JAV dolerių. 
Universalūs šio gamintojo siurbliai sudaro galimybes siurbti vandenį iš gilių artezinių gręžinių taip pat iš įvairių vandenviečių ir vandens rezervuarų. Franklin siurbliai taip pat naudojami chemijos pramonėje, naftos gavybos pramonėje bei įvairaus kuro tiekimo sistemose.

Giluminiai siurbliai gręžiniams Franklin Electric – Patikimi ir uolūs pagalbininkai

Giluminiai siurbliai dažniausiai plačiai naudojami įvairiose srityse, tiek buitinių vartotojų, tiek gamybinių ir pramoninių įmonių. Sistemos su giluminiais Franklin Electric gręžiniams siurbliais komplektuojamais su to paties gamintojo varikliais, turbinomis bei valdikliais, siurbia ir tiekia vandenį individualiems vartotojams, sodininkystės ir daržininkystės ūkiams, gyvulininkystės kompleksams, pilnai aprūpindamos įvairius vartotojus vandeniu Giluminiai siurbliai pajėgūs siurbti vandenį iš didelio gylio ir, išlaikydami reikiamą slėgį sistemoje, tiekti vandenį nenutrūkstamu srautu dideliais atstumais. 
Gamintojas siūlo platų siurblių variklių asortimentą nuo 0,25 iki 400 kW, kurių diametras gali būti nuo 4 iki 12 colių. 4 colių skersmens siurblių varikliai gaminami tiek vienfaziai, tiek trifaziai. Didesnio galingumo varikliai gaminami išskirtinai trifaziai, o jų diametras siekia iki 12 colių. Sistemose integruoti valdikliai užtikriną efektyvų ir saugų darbo režimą, tuo pačiu prailginami siurblių tarnavimo laiką. Inovatyvaus įrenginio SubDrive Connect dėka vandentiekio sistemoje užtikrinamas pastovus slėgis ir nepertraukiamas vandens tiekimas vartotojams. 
Pirkti giluminiai siurbliai gręžiniams Franklin Electric patartina, jei bus siurbiamas švarus vanduo ar chemiškai ir mechaniškai neagresyvus skystis. Techninėse siurblių sąlygose leidžiama, kad kietųjų dalelių, kurių skersmuo iki 2 mm, koncentracija skystyje nebūtų didesnė nei 100/m³. Siurbiamo skysčio temperatūra gali siekti iki 40°C. Įvertinus šių įrenginių charakteristikas ir darbo režimus darosi aišku, kodėl jie per sąlyginai trumpą laiką tapo populiarūs daugelyje pasaulio šalių taip pat ir Lietuvoje. 

Giluminių siurblių gręžiniams Franklin Electric pardavimas Lietuvoje

Puikius klientų atsiliepimus pelnę produktai sukurti ir pagaminti pagal aukščiausiu kokybės standartus bei testuoti specialiose laboratorijose. Dėka savo techninių parametrų bei eksploatacinių savybių šie giluminiai siurbliai tapo labai mėgiami ir vertinami pirkėjų ES, Amerikoje ir Azijoje. 
Nebrangūs giluminiai siurbliai gręžiniams Franklin Electric – puikus pasirinkimas ieškantiems patikimo ir našaus įrenginio, kurio modelį ir galingumą pagal kliento poreikius, gręžinio parametrus ir suvartojamo vandens kiekį, parinks patyrę parduotuvės Tvarus Katilas pardavėjai. Mes suteikiame galimybę įsigyti giluminius siurblius gręžiniams Franklin Electric internetu arba fizinėse mūsų parduotuvėse Vilniuje. Mūsų pardavėjai ne tik suteiks konsultacijas, bet taip pat pasirūpins, kad elektroninėje parduotuvėje įsigyta prekė saugiai ir greitai pasiektų Jūsų namus. Perkant gręžinių siurblius mūsų parduotuvėse, mes padėsime sukomplektuoti visą gręžinio įrangą, kad vandentiekio sistema dirbtų patikimai daugelį metų. Parduodamoms prekėms suteikiame garantiją. 

Įvertinę giluminių siurblių Franklin Electric patikimumą ir ilgaamžiškumą, galime drąsiai teigti – šis įrenginys Jums tikrai atsipirks. Galėsite daugelį metų džiaugtis tyru vandeniu tiek vasarą, tiek žiemą.

 
cookie Slapukų sutikimas