Left Banner

Left Banner

Išsiplėtimo indai

Išsiplėtimo indai: internetu pirkti patogu ir pigu. Tvaruskatilas.lt

Aktyvūs filtrai

Ką reikia žinoti apie išsiplėtimo indą vandentiekiui?

Kiekvienoje vandentiekio sistemoje montuojami didesni ar mažesni hidroforai, kurie reguliuoja visos sistemos darbą, o pagrindinė jų funkcija yra nustatyto vandentiekio slėgio palaikymas. Hidroforai būna skirtingo dydžio, priklausomai nuo siurblio našumo - kuo didesnis našumas, tuo sistemoje reikia montuoti didesnį išsiplėtimo indą, kuris dar kitaip vadinamas Hidroforu.
Labai svarbu yra tinkamai parinkti indą ir pilnai išnaudoti jo funkcionalumą, nes nuo to priklausys Jums tiekiamo vandens slėgis bei siurblio darbo režimas. Pasirinkus teisingai, apsaugosite siurblį nuo per dažno įjungimo ir išjungimo, kas įtakoja įrenginio perkaitimą bei didesnį elektros energijos suvartojimą, taip pat prailginsite savo siurblio eksploatacijos laiką. 
Tvarus katilas internetinėje parduotuvėje yra platus hidroforų pasirinkimas, o mūsų klientų aptarnavimo specialistai visada pasiruošę atsakyti į jums rūpimus klausimus. Net ir dirbdami nuotoliniu būdu, mes garantuojame puikią aptarnavimo kokybę. 

Kaip išsirinkti tinkamą vandens išsiplėtimo indą?

Ieškant hidroforo, svarbiausia yra atkreipti dėmesį į bendrą vandentiekio sistemos veiklą. Šis produktas yra sistemos sudedamoji dalis, todėl jis arba prie jo turi būti priderinta kita įranga, norint pasiekti maksimalų našumą bei ilgaamžiškumą. Atkreipkite dėmesį į vandens vartojimą, kaip dažnai įjungiate ir išjungiate vandens maišytuvus, naudojatės dušu ar vonia, ar prie Jūsų vandentiekio prijungta laistymo sistema. Jeigu vanduo naudojamas dažnai ir siurblio apkrova yra didelė, išsiplėtimo indai turi būti didesnės talpos.Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite keturis gamintojus, iš kurių tikrai išsirinksite sau tinkamą hidroforą. Siūlome plačiau susipažinti su jų tiekiamos produkcijos asortimentu.  

  • Omnigena. Produktai susideda iš metalinio korpuso ir guminės membranos, esančios viduje, kuri skirsto indo ertmę į dvi dalis - suspausto oro ir siurbiamo vandens. Pagrindiniai įmonės prekių privalumai yra: paprasta ir patikima konstrukcija, ilgas tarnavimo laikas, kompaktiški gabaritai. 
  • Aquasky plus. Itin inovatyvus vandentiekio išsiplėtimo indas, jame nėra guminės membranos, o hidroforo darbo principas yra labai paprasta. Šiuose induose sumontuota nekeičiama diafragma, pagaminta iš standžios gumos. Gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Produktams suteikiama penkerių metų garantija.  
  • Global water solutions. Šios įmonės gaminami produktai išsiskiria tuo, kad juose nėra keičiamos guminės membranos, o jos funkcijas atlieka viduje įmontuota standri butilo diafragma. Ilgas eksploatavimo laikas, kurio metu reikia tik patikrinti ir papildyti oro slėgį, išsiplėtimo indui suteikiama 5 metų garantija. Diafragma nekeičiama visą eksploatacijos laiką.  

Kaip matote, mes bendradarbiaujame su gerai žinomais gamintojais, kurie garantuoja kokybę, ekonomišką darbą bei ilgą eksploatacijos periodą. Mes jaučiame atsakomybę parduodami įvairius jų gaminamus produktus, todėl padėsime išsirinkti kiekvienam klientui tinkamiausią indą, priklausomai nuo vandentiekio sistemos ir joje sumontuotos įrangos. 

Kur įsigyti vandens išsiplėtimo indą?

Mūsų parduotuvės produktų sąraše yra platus hidroforų pasirinkimas, o visą produkciją galite apžiūrėti per savo mobilųjį telefoną arba kompiuterį. Taip pat, Vilniuje yra dvi fizinės parduotuvės, kurias galite rasti Kalvarijų g. 125 ir Savanorių pr. 176. Atvykę pas mus galėsite gyvai apžiūrėti dominančių indų konstrukciją ir įvertinti kokybę. Jeigu prekes įsigysite internetu, kurjeris Jums pristatys išsirinktas prekes darbo dienomis visoje Lietuvoje. Atsiskaityti galite bankiniu pavedimu arba mūsų partnerių teikiamomis lizingo paslaugomis. Visi pirkėjai turi teisę grąžinti įsigytus produktus per 14 darbo dienų, tai palengvina apsisprendimą ir apsipirkimą internet. Kurjeriui atvežus prekę, Jūs galėsite ją apžiūrėti gyvai ir galutinai nuspręsti dėl pirkimo. Išsiplėtimo indai yra investicija į kokybišką namų vandens sistemą, todėl mes suprantame jūsų abejones ir esame tam, kad jų neliktų.
Visada turite galimybę darbo valandomis susisiekti su mumis telefonu, o parduotuvės konsultantai visada pasiruošę suteikti informacijos daugiau ir išsamesnės apie siūlomus produktus, nei randate mūsų aprašymuose. Jeigu turite klausimų, kurie nėra skubūs, juos galite užduoti rašydami elektroninius laiškus, o mes pasistengsime atsakyti ne ilgiau nei per vieną darbo dieną.

 
cookie Slapukų sutikimas