Left Banner

Left Banner

Gree

Silumos Siurbliai Oras Oras Gree Internetu | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Gree šilumos siurbliai oras-oras: Tai nepriekaištingos kokybės įranga už nedidelę kainą

Gree Electric Appliances kompanija jau atšventė įkūrimo 30- metį. Per tuos veiklos metus   įmonė smarkiai išaugo, praplėtė produktų asortimentą bei tapo žinoma visame pasaulyje. Kompanija projektuoja ir gamina kokybiškus bei modernius kondicionierius ir Gree oras-oras šilumos siurblius. Gaminius įsigyti galima daugiau nei 160 šalių. Drąsiai galima teigti, kad tai viena didžiausių pasaulyje oro kondicionierių ir šilumos siurblių tiekėja, galinti didžiuotis nepriekaištinga gaminių kokybe ir patikimumu. Tai patvirtina daugiau nei 50 gautų tarptautinių apdovanojimų, kuriuos įmonės produktai pelnė už aukštas technines charakteristikas, patikimumą bei dizainą.

Šilumos siurblys oras-oras Gree – tai prietaisas su Inverter tipo kompresoriumi, kuriame integruotas įtampos dažnio keitiklis. Keitiklis reaguoja į patalpos temperatūros pokyčius ir pakeičia kompresoriaus darbo režimą. Kai temperatūra patalpoje pasiekia nustatytą, šilumos siurblys pradeda dirbi tik temperatūros palaikymo režimu, tuomet Gree oras-oras siurbliai dirba itin tyliai, o suvartojama el. energija sumažėja iki minimumo. 

Šiuo metu Gree įranga užpildoma R32 šaltnešiu, kuris yra ne tik 8% efektyvesnis, bet ir labiau ekologiškas, nei analogai naudoti senesniuose šilumos siurblių bei kondicionierių modeliuose. Įvertinus integruotas funkcijas, valdymo bei reguliavimo paprastumą, mažas elektros energijos sąnaudas, galime konstatuoti, jog tai modernus, ekonomiškas, vartotojui ir aplinkai draugiškas produktas.

Oras-oras Gree siurblys: Tai puiki kokybė ir inovatyvūs sprendimai

Šilumos siurblys – inovatyvus šildymo sistemos įrenginys, kuris šaltuoju metu sezonu patalpas šildo, o vasarą – vėsina. Veikimo principas paprastas – šilumos siurblį sudaro dvi dalys, iš kurių viena montuojama pastato viduje, o kita – lauke, ant išorinės pastato sienos arba su specialiu rėmu statoma ant žemės. Ventiliatoriumi įtraukiamas lauko oras praeina pro šilumokaitį ir sušyla, nes šilumokaitis užpildytas išskirtinėmis termodinaminėmis savybėmis pasižyminčiais freono junginiais, kuriems garuojant šiluma sugeriama, o virstant skysčiu - kondensacijos proceso metu – išskiriama. Kiekvieno naujo darbinio ciklo metu, atvėsusios freono dujos iš vidinio bloko sugrįžta į lauko bloko šilumokaitį. Siurblio kompresorius jas vėl suslegia ir šilumokaitis įkaista iki reikiamos temperatūros.

Tokios šildymo sistemos įrengimo darbai nėra labai brangūs ar techniškai sudėtingi. Pastato išorėje nereikia atlikti žemės kasimo darbų. Taip pat nereikia rekonstruoti anksčiau sumontuotų šildymo sistemų. 

Pirkti Gree oras-oras siurbli tikrai verta – sistema gali dirbti vėsinimo ir šildymo režimais. Prietaisas puikia šildo net ir tada, kai lauko temperatūra nukrenta iki -30 °C, o lauko blokas turi apsaugą nuo užšąlimo.

Šiais laikais šilumos siurblys jau tapo ne prabangos atributas, visiems prieinama patalpų šildymo įranga. Siurblio Gree oras-oras kaina nėra aukšta, įvertinus sukuriamą komfortą bei mažas eksploatacijos išlaidas. Įrenginyje integruota daug funkcijų ir technologijų, kurios sukurs patalpose sveiką ir komfortabilų mikroklimatą. Vidinio dalies ventiliatorius gali suktis net 7 skirtingais greičiais. Yra galimybė įrangą valdyti nuotoliniu būdu, naudojantis išmaniuoju telefonu.

Šilumos siurbliai oras-oras Gree parduotuvė Lietuvoje ir Tvarus Katilas prekių asortimentas

Gree įmonė savo gaminiams suteikia 3 metų garantija, o techniškai tvarkinga ir prižiūrima šildymo sistema su oras oras šildymo siurbliu nepriekaištingai veiks daugelį metų, puikiai atlikdama savo pagrindinę užduotį – šildyti arba vėsinti patalpas.

Tvarus Katilas parduotuvėse gausi šilumos siurblių pasiūla, o Gree šilumos siurbliai oras-oras pirkti internetu galima net neišeinant iš namų. Jei pageidaujate šio ar kito gamintojo šildymo įrangą apžiūrėti gyvai, prašome apsilankyti mūsų fizinę parduotuvę adresu Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė. Susisiekti su konsultantais taip pat galima elektroniniu paštu arba paskambinus mobiliuoju telefonu 8 656 85153. Tikimės, kad mūsų ekspozicijoje surasite sau tinkamiausią modelį.

 
cookie Slapukų sutikimas