Left Banner

Left Banner

Grundfos

Siurbliai šuliniams Grundfos: išskirtinė kokybė ir patikimumas

Aktyvūs filtrai

Siurbliai šuliniams Grundfos – Tobulas vandens tiekimas ir jokių rūpesčių

Nuo 1945 metų veikianti Danijoje įkurta įmonė –  viena iš vandens siurblių gamintojų lyderė pasaulyje. Per metus ši kompanija milžinė pagamina apie 16 000 milijonų įvairios paskirties siurblių ir užima didelę dalį pasaulinės vandens siurblių rinkos. Palankūs vartotojų atsiliepimai byloja, kad produktai kokybiški, patikimi ir ilgaamžiai. Grundfos siurbliai šuliniams – puikus inovatyvių inžinerinių sprendimų pavyzdys. Perkame vieną gaminį, o įsigyjame visą „komplektą viename“. Šio gamintojo siurbliai visada buvo žingsniu priekyje lyginant su kitų kompanijų parduodama produkcija.  

 Jei nusprendėte pirkti Grundfos siurbli šuliniams, jums nebereiks nei papildomo išsiplėtimo indo, nei reguliavimo relės, nei manometro. Kas gali būti patogiau? Tereikia siurblį prijungti prie elektros tinklo ir vandentiekio vamzdžio, nuleisti į šulinį ir, atsukus čiaupą, džiaugtis tekančiu vandeniu.

Siurblių šuliniams Grundfos pardavimas kiekvienam klientui pagal poreikius

·        Panardinamų Grundfos siurblių korpusai gaminami iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, o komplektuojantys komponentai iš medžiagų, atsparių dilimui, trinčiai bei temperatūrų pokyčiui. Korozijai ir dilimui atsparus gaminys pelnytai vadinamas ilgaamžiu ir tarnaus ne vienerius metus

  • Siurbliai turi nerūdijančio plieno filtrus (koštuvus), kurie saugo, kad į prietaisą ir visą vandentiekio sistemą nepatektų smėlis, žvyras bei kiti teršalai.

  • Automatinė sistema apsaugo įrenginį nuo perkaitimo, jei siurblio temperatūra pasiekia nustatytą reikšmę, jis automatiškai išsijungia. Kai Grundfos siurblys šuliniams atvėsta, jis automatiškai įsijungia ir tęsia vandens tiekimą vartotojams.

  • Šio gamintojo šulinių siurbliai turi dar vieną apsaugą – tai apsauga nuo tuščios eigos. Modeliai SBA 3-45 A ir SBA 3-45 AW turi plūdinius mechanizmus, kurie sumažėjus vandens lygiui vandenvietėja automatiškai išjungia siurblį. Pakilus vandens lygiui siurblys automatiškai įsijungia. SBA 3-45 M modelio siurbliuose apsauga nuo tuščios eigos integruota pačiame siurblyje. Sumažėjus vandens lygiui, ji išjungia įrenginį, apsaugodama nuo “sauso” darbo režimo ir galimų gedimų. Šio modelio Grundfos siurbliai automatiškai įsijungs po 24 val.

·  Nebrangūs siurbliai šuliniams Grundfos gali siurbti ne tik tyrą, bet ir linkusį susidrumsti vandenį. Siurbliai SBA 3-45 AW gali būti nardinami į atviro tipo vandenvietes ar natūralius telkinius, kurių dugne yra dumblo ar kitų nuosėdų, o žarnos su plūduru pagalba vanduo bus siurbiamas iš vandenvietės paviršiaus, kur vanduo yra švarus be smėlio, žvyro ir dumblo. Šie šulinių siurbliai pasižymi labai tyliu darbo režimu bei mažomis elektros energijos sąnaudomis. Grundfos siurbliai išsiskiria dideliu našumu, siekiančiu iki 6,0 m³/val., ir priklausomai nuo modelio, gali siurbti vandenį net iš 22 metrų gylio telkinio, o siurbiamo skysčio temperatūra gali būti nuo 0 °C iki +40 °C.

Grundfos siurbliai šuliniams puikia tinka visoms namų ūkio reikmėms

Šiais laikais be siurblio kaip be rankų. Grundfos šulinių siurbliai naudojami aprūpinti vandeniu buitinius vartotojus – individualius namus, kotedžus, sodybas, taip pat nedideles gamybines įmones ir komercinius objektus. Dėl išskirtinai didelio našumo jie taip pat naudojami aprūpinant vandeniu įvairias laistymo sistemas: vejos, sodų ir daržų, bei tiekiant vandenį gyvulininkystės ūkiams.
Įsigyti siurblius šuliniams Grundfos internetu galima Tvarus Katilas parduotuvėje. Specialistai parinks tinkamiausią modelį pagal vartotojo poreikius, norus bei turimą vandenvietę. 
Tvarus Katilas konsultantai parduotuvėje Vilniuje Savanorių pr. 176. pasirengę padėti kiekvienam susidomėjusiam Grundfos siurbliais, jų techninėmis charakteristikomis bei pritaikymo galimybėmis. Susisiekite darbo valandomis numeriu: +370 656 38445 arba atvykite apžiūrėti ir gyvai pasitarti. Visada esate laukiami. 

 
cookie Slapukų sutikimas