Left Banner

Left Banner

Granulinis katilas Kostrzewa Twin Bio 16 kW

Granulinis katilas Kostrzewa Twin Bio 16 kW

0 Review(s) 
3 800,00 €
4002602
5 klasės granulinis katilas.
Universalus granulinis katilas, pritaikytas kūrenti granulėmis, grūdais ir kietu kuru.
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis


Kostrzewa Twin Bio 16 kW – 5 klasės universalūs ir šiuolaikiški granuliniai katilai! 

Granuliniai katilai Kostrzewa Twin Bio 16 kW skirti apšildyti individualius namus, kotedžus, žemės ūkio paskirties, pramoninius bei komercinius pastatus. Jie pritaikyti kūrenti biokurą – medienos granules, grūdus, malkas. Projektuojant ir konstruojant Kostrzewa granulinius katilus, lenkų inžinieriai pritaikė naujausius technologinius sprendimus ir naudojo tik aukščiausios kokybės sertifikuotas medžiagas. To pasekoje Kostrzewa tapo viena iš lyderių Lenkijoje, tarp granulinių katilų gamintojų. Šių katilų eksploatacija ir aptarnavimas yra paprasti neužima daug laiko. Vienas iš svarbiausių privalumų – tai vienos įkrovos degimo laikas. Priklausiomai nuo aplinkos oro temperatūros bei nustatytos temperatūro patalpose, įkrovos degimo trukmė gali siekti net iki 85 valandų.

Granuliniai katilai susideda iš keletos pagrindinių elementų, kurie sujungti sudaro sistemą – šildymo katilą.

• Katilo korpusas – tai pagrindinė dalis, kuriame vyksta degimo procesas ir šio proceso metu išsiskyrusi šiluma šilumokaičio pagalba perduodama į pastato šildymo sistemą. Granulinių katilų Kostrzewa korpusai pagaminti iš specialaus katilinio plieno pagal 3xT technologiją, trumpai nusakomą kaip laikas, turbolencija, temperatūra. 
• Granulių degiklis – tai viena iš pagrindinių katilo dalių, kuri turi didelę įtaką katilo efektyvumui. Twin Bio katilai komplektuojami su Platinum Bio degikliu pritaikytu automatiškam medienos granulių ir grūdų deginimui. Šių degiklių išskirtinumai tai automatinė degiklio moduliacija Fuzzy Logic 2, turi fotoelementinę liepsnos kontrolę, pasižymi žema šilumine inercija paleidimo ir stabdymo metu, kuro uždegimas susideda iš 3 fazių, kas neleidžia uždegimo metu įvykti sprogimams. Šie degikliai turi Autostart funkciją, kurios dėka dingus elektros energijai išlieka paskutiniai nustatymai. Keraminis įdėklas padidina degimo efektyvumą ir sumažina šilumos nuostolius. Platinum Bio degikliai turi automatinę išsivalymo funkciją, kurios metu automatiškai pašalinamos nuosėdos nuo degiklio grotelių. 
• Katilo valdiklis – tai  granulinių katilų smegenys. Jis valdo katilo darbo procesą taip palaikydamas nustatytus patalpų temperatūros parametrus. Pagal gautus iš daviklių duomenis valdiklis siunčia komandas intensyvinti ar slopinti vykstantį degimą, paduoti į degiklį granules ar atvirkščiai - nutraukti granulių tiekimą. Kostrzewa Twin Bio katilai komplektuojami su PlatinumBio valdikliu, turinčiu Fuzzy Logic 2 technologiją. Ši naujausia technologija sumažina kuro ir elektros energijos sanaudas net iki 20%. Šiuos valdiklius galima nustatyti ir prie jų prisijungti mobiliuoju telefonu SMS žinutėmis.

• Kuro talpa Twin Bio granulinių katilų pagaminta iš cinkuotos skardos. Tai pailgina bunkerio tarnavimo laiką, taip pat apsaugo nuo korozijos, jei katilas eksploatuojamas agresyviose sąlygose. Šio tipo granuliniai katilai komplektuojami su didelėmis 290 litrų kuro talpomis.

Prekė
Granulinis katilas
Modelis
Twin Bio
Gamintojas
Kostrzewa
Kilmės šalis
Lenkija
Energetinio efektyvumo klasė
A+
Galingumas
16 kW
Maks. darbinis slėgis
2 bar
Prijungimo diametrai
1½"
Komplektacija
Su bunkeriu
Įtampa
230V/50Hz
Korpuso medžiaga
Plienas
Svoris kg
290 kg
Aukštis
1432 mm
Plotis
1503 mm
Gylis
920 mm
Garantija
5 metai
Degiklis
Platinum Bio
Efektyvumo klasė
5 klasė
Apšildomas plotas m², kai namo energetinis efektyvumas B klasės
iki 200 m²
Naudingumo koeficientas
90%
Kuro įkrovos angos matmenys
340x211 mm
Dūmtraukio diametras
159 mm
Vandens tūris
58 L
Katilo vandens temperatūra
45/85 °C
Reikalinga kamino trauka
15 Pa
Granulių dydis mm
6-8 mm
Kuro įkrovos degimo trukmė
72 val
Bunkerio tūris
290 L
Pagrindinis kuras
Medžio granulės, grūdai
Kuro rūšys
Malkos, briketai
Medžiaga
Plienas

Write your review

Granulinis katilas Kostrzewa Twin Bio 16 kW

5 klasės granulinis katilas.
Universalus granulinis katilas, pritaikytas kūrenti granulėmis, grūdais ir kietu kuru.

Write your review

16 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas