Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Grindinio šildymo sistema

Grindinio šildyo sistema Populiarus šildymo būdas Konsultuojame

Aktyvūs filtrai

Ar grindinio šildymo sistema yra kiekvieno namo būtinybė?

Įsigijus naują būstą arba suplanavus atnaujinti senąjį, atsiranda daug naujų idėjų, kaip patobulinti savo namus. Ar kada nors teko pagalvoti apie naują ir modernų namų šildymo būdą? Geras Katilas komanda siūlo būtent grindinio šildymo sistemą, kuri užtikrina optimalią kambarių temperatūrą kiekviename kampelyje. 
Šiame straipsnyje pateiksime visą informaciją apie šį šildymo būdą ir kodėl tai galėtų tapti geriausiu jūsų sprendimu. 

Pagrindiniai dalykai, kuriuos verta žinoti apie grindinį šildymą 

Šis būsto šildymo būdas suteikia šilumos visam kambariui. Trumpai tariant, vanduo, tekantis specialiaisiais šildymo vamzdžiais įkaista iki jūsų nustatytos temperatūros ir skleidžia optimalią šilumą visiems namams. Grindų šildymo vamzdžiai gali būti įvairiuose namo kambariuose, taigi, jūs kontroliuojate sistemą ir nurodote, kokias patalpas norite apšiltinti. Taip pat, reguliuojamieji kolektoriai palaiko nustatytą temperatūrą, taigi, nereikia pergyventi dėl per didelių temperatūrinių svyravimų. Dažnai nutinka taip, jog paprasti radiatoriai apšildo tik tą vietą, kurioje jie yra sumontuoti. Grindų šildymo sistema atvirkščiai - sumontuota visame plote, kurį jūs pasirinkote, todėl galite džiaugtis tolygia šiluma kambaryje ar visuose namuose. 

Ar grindų šildymas tinka visoms dangoms?

Dažnai gali kilti klausimas, ar ši sistema yra pritaikyta visoms grindinėms dangoms. Geras Katilas asortimente rasite tik aukščiausios klasės produktų, kurie puikiai tiks įvairiausioms dangoms, tačiau, apžvelkime, kaip skirtingos grindys gali reaguoti į šią sistemą: 

  •    Plytelės ir akmens grindys geriau atiduoda šilumą patalpai, nei grindys padengtos kitomis dangomis. Šiai dangai reikės daugiau laiko įšilti, tačiau ji šilumą išlaiko ilgesnį laiką ir pastoviai ją atiduoda aplinkai. Jeigu ketinate virtuvėje grindis išklijuoti plytelėmis ar dekoratyviniais akmenimis – tai virtuvėje visada bus šilta ir jauku, o ant šiltų grindų galėsite vaikščioti basomis, net ir šaltuoju metų laiku.  
  •     Kiliminė danga turėtų būti pritaikyta gaunamą iš grindų šilumą atiduoti patalpų šildymui, su kuo galima mažesniais šilumos nuostoliais. Išsirinkus ir įsigijus dangą pritikytą šiai šildymo sistemai, drąsiai galiteįsirengti grindų šildymą. Prieš perkant kiliminę dangą, patariame įsitikinti, kad medžiaga bus atspari temperatūros pokyčiams. 
  •      Laminatas arba medinės grindys taip pat turi būti pritaikytos temperatūros svyravimams bei aukštesnei temperatūrai. Kitu atveju, laikui bėgant, gali atsirasti tarpai tarp laminato ar lentų sujungimų, taip pat laminatas ar lentutės gali išlinkti ar “išsiriesti”.

Prieš pasirenkant grindų dangą, patariame įsitikinti, kad danga bus tinkama grindų šildymo sistemai. Taip galėsite džiaugtis ne tik gražiomis, bet ir šiltomis namų grindimis.

Grindų šildymo sistema ir reikalingiausi jos priedai

Jeigu esate šios sistemos montuotojas ir nusprendėte, kad norite šio šildymo būdo savo namuose, tikriausiai jau žinote, kokia eiga vyksta montavimo darbai ir iš ko susideda ši sistema. Tačiau tiems, kurie nėra susipažinę su šia sistema, pateiksime visus reikalingiausius priedus, kuriuos galite rasti ir parduotuvės Geras Katilas prekių gausoje: 

  •     Grindinio šildymo vamzdžiai - tai yra pagrindinis elementas, suteikiantis jūsų norimai patalpai šilumą. Šiais vamzdžiais tekantis vanduo užtikrina, kad jūsų grindys būtų šiltos ir malonios. Vanduo tekantis daugiasluoksniais grindinio šildymo vamzdžiais negali būti aukštesnės nei +50°C temperatūros, todėl įsirengę šio tipo šildymą visada jausitės saugūs, o sistema dirbs patikimi, esant įvairiai lauko temperatūrai.  
  •     Grindinio šildymo kolektoriai - tai prietaisai, kurie palaiko optimalų šilto vandens srautą ir užtikrina, kad norima temperatūra išsilaikytų jūsų nustatytu periodu. 
  •     Grindų šildymo sistemos priedai - tai yra visi reikalingi ir papildomi prietaisai, kurie užtikrina saugų ir optimalų šios šildymo sistemos darbą. Tai kambario jutikliai,  pavaros, aliuminio folija mažinanti vamzdžių išskiriamos šilumos nuostolius, taip pat  šildymo sistemai suteikianti atsparumą drėgmei. 

Tai yra tik pagrindiniai dalykai, iš kurių susideda kokybiška sistema. Be jokios abejonės, atsižvelgus į kiekvieno kliento poreikius, sistemoje galima montuoti ir kitus valdymo bei reguliavimo prietaisus. Kiekviena sistema yra pritaikyta būtent individualiam projektui. 

Tinkama grindų šildymo sistema jūsų namams

Kaip ir minėjome anksčiau, kiekviena sistema yra pritaikyta individualiam namų projektui. Jeigu nusprendėte, kad norite turėti šį šildymo būdą, pasirinkite profesionalius montuotojus ir tik kokybiškas medžiagas. Svarbu ne tik darbas, bet ir medžiagos ir įvairūs priedai, kurie užtikrina grindų šildymo sistemos kokybiškumą ir ilgaamžiškumą.

Tvarus Katilas - vieta, kur prasideda grindinio šildymo projektas

Norint įsigyti kokybiškus grindų šildymo sistemos priedus ir kitas reikalingas medžiagas, užsukite į Tvarus Katilas internetinę parduotuvę ar aplankykite mus adresu Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė, Vilniuje. Grindinio šildymo kaina neturėtų kelti jums rūpesčių, nes mūsų komanda stengiasi išlaikyti ją kuo konkurencingesnę. 
Tvarus Katilas užtikrins, kad pasirinktumėte tik geriausius variantus jūsų namams ir šildymo sistemai. Visos mūsų prekės yra sertifikuotos ir ilgaamžės, taigi, nereikės nerimauti dėl papildomų išlaidų eksploatacijos metu.

 
cookie Slapukų sutikimas