Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Grindinio šildymo sistema

Grindinio šildyo sistema Populiarus šildymo būdas Konsultuojame

Ar grindinio šildymo sistema yra kiekvieno namo būtinybė?

Įsigijus naują būstą arba suplanavus atnaujinti senąjį, atsiranda daug naujų idėjų, kaip patobulinti savo namus. Ar kada nors teko pagalvoti apie naują ir modernų namų šildymo būdą? Geras Katilas komanda siūlo būtent grindinio šildymo sistemą, kuri užtikrina optimalią kambarių temperatūrą kiekviename kampelyje. 

Šiame straipsnyje pateiksime visą informaciją apie šį šildymo būdą ir kodėl tai galėtų tapti geriausiu jūsų sprendimu. 

Pagrindiniai dalykai, kuriuos verta žinoti apie grindinį šildymą

 

Šis būsto šildymo būdas suteikia šilumos visam kambariui. Trumpai tariant, vanduo, tekantis specialiaisiais šildymo vamzdžiais įkaista iki jūsų nustatytos temperatūros ir skleidžia optimalią šilumą visiems namams. 

Grindų šildymo vamzdžiai gali būti įvairiuose namo kambariuose, taigi, jūs kontroliuojate sistemą ir nurodote, kokias patalpas norite apšiltinti. Taip pat, reguliuojamieji kolektoriai palaiko nustatytą temperatūrą, taigi, nereikia pergyventi dėl per didelių temperatūrinių svyravimų. Dažnai nutinka taip, jog paprasti radiatoriai apšildo tik tą vietą, kurioje jie yra sumontuoti. Grindų šildymo sistema atvirkščiai - sumontuota visame plote, kurį jūs pasirinkote, todėl galite džiaugtis tolygia šiluma kambaryje ar visuose namuose. 

Ar grindų šildymas tinka visoms dangoms?

Dažnai gali kilti klausimas, ar ši sistema yra pritaikyta visoms grindinėms dangoms. Geras Katilas asortimente rasite tik aukščiausios klasės produktų, kurie puikiai tiks įvairiausioms dangoms, tačiau, apžvelkime, kaip skirtingos grindys gali reaguoti į šią sistemą: 

 •         Plytelės ir akmens grindys geriau atiduoda šilumą patalpai, nei grindys padengtos kitomis dangomis. Šiai dangai reikės daugiau laiko įšilti, tačiau ji šilumą išlaiko ilgesnį laiką ir pastoviai ją atiduoda aplinkai. Jeigu ketinate virtuvėje grindis išklijuoti plytelėmis ar dekoratyviniais akmenimis – tai virtuvėje visada bus šilta ir jauku, o ant šiltų grindų galėsite vaikščioti basomis, net ir šaltuoju metų laiku.  
 •         Kiliminė danga turėtų būti pritaikyta gaunamą iš grindų šilumą atiduoti patalpų šildymui, su kuo galima mažesniais šilumos nuostoliais. Išsirinkus ir įsigijus dangą pritikytą šiai šildymo sistemai, drąsiai galiteįsirengti grindų šildymą. Prieš perkant kiliminę dangą, patariame įsitikinti, kad medžiaga bus atspari temperatūros pokyčiams. 
 •         Laminatas arba medinės grindys taip pat turi būti pritaikytos temperatūros svyravimams bei aukštesnei temperatūrai. Kitu atveju, laikui bėgant, gali atsirasti tarpai tarp laminato ar lentų sujungimų, taip pat laminatas ar lentutės gali išlinkti ar “išsiriesti”.

Prieš pasirenkant grindų dangą, patariame įsitikinti, kad danga bus tinkama grindų šildymo sistemai. Taip galėsite džiaugtis ne tik gražiomis, bet ir šiltomis namų grindimis.

Grindų šildymo sistema ir reikalingiausi jos priedai

Jeigu esate šios sistemos montuotojas ir nusprendėte, kad norite šio šildymo būdo savo namuose, tikriausiai jau žinote, kokia eiga vyksta montavimo darbai ir iš ko susideda ši sistema. Tačiau tiems, kurie nėra susipažinę su šia sistema, pateiksime visus reikalingiausius priedus, kuriuos galite rasti ir parduotuvės Geras Katilas prekių gausoje: 

 •       Grindinio šildymo vamzdžiai - tai yra pagrindinis elementas, suteikiantis jūsų norimai patalpai šilumą. Šiais vamzdžiais tekantis vanduo užtikrina, kad jūsų grindys būtų šiltos ir malonios. Vanduo tekantis daugiasluoksniais grindinio šildymo vamzdžiais negali būti aukštesnės nei +50°C temperatūros, todėl įsirengę šio tipo šildymą visada jausitės saugūs, o sistema dirbs patikimi, esant įvairiai lauko temperatūrai.  
 •       Grindinio šildymo kolektoriai - tai prietaisai, kurie palaiko optimalų šilto vandens srautą ir užtikrina, kad norima temperatūra išsilaikytų jūsų nustatytu periodu. 
 •       Grindų šildymo sistemos priedai - tai yra visi reikalingi ir papildomi prietaisai, kurie užtikrina saugų ir optimalų šios šildymo sistemos darbą. Tai kambario jutikliai,  pavaros, aliuminio folija mažinanti vamzdžių išskiriamos šilumos nuostolius, taip pat  šildymo sistemai suteikianti atsparumą drėgmei. 

Tai yra tik pagrindiniai dalykai, iš kurių susideda kokybiška sistema. Be jokios abejonės, atsižvelgus į kiekvieno kliento poreikius, sistemoje galima montuoti ir kitus valdymo bei reguliavimo prietaisus. Kiekviena sistema yra pritaikyta būtent individualiam projektui. 

Tinkama grindų šildymo sistema jūsų namams

Kaip ir minėjome anksčiau, kiekviena sistema yra pritaikyta individualiam namų projektui. Jeigu nusprendėte, kad norite turėti šį šildymo būdą, pasirinkite profesionalius montuotojus ir tik kokybiškas medžiagas. 

Svarbu ne tik darbas, bet ir medžiagos ir įvairūs priedai, kurie užtikrina grindų šildymo sistemos kokybiškumą ir ilgaamžiškumą.

Tvarus Katilas - vieta, kur prasideda grindinio šildymo projektas

Norint įsigyti kokybiškus grindų šildymo sistemos priedus ir kitas reikalingas medžiagas, užsukite į Tvarus Katilas internetinę parduotuvę ar aplankykite mus adresu Kalvarijų g.  125 arba Savanorių pr. 176, PC Norfos bazėje, Vilniuje. Grindinio šildymo kaina neturėtų kelti jums rūpesčių, nes mūsų komanda stengiasi išlaikyti ją kuo konkurencingesnę. 

Tvarus Katilas užtikrins, kad pasirinktumėte tik geriausius variantus jūsų namams ir šildymo sistemai. Visos mūsų prekės yra sertifikuotos ir ilgaamžės, taigi, nereikės nerimauti dėl papildomų išlaidų eksploatacijos metu.

 • Kolektoriai ir jų priedai

  Grindinio šildymo kolektoriai ir jų priedai - ką reikėtų žinoti?

  Šiais laikais, šildymo srityje vyksta greita technologijų evoliucija. Prieš keliasdešimt metų esantys grindinio šildymo kolektoriai tikrai pasikeitė ir patobulėjo. Senuosius pakeitė modernieji, kurie subalansuoja automatinį šildymo srautą ir taip užtikrina, jog jūsų namai būtų šilti ir jaukūs. Geras Katilas asortimente taip pat galite rasti įvairiausių ir moderniausių kolektorių, kurie užtikrins, jog jūsų namų šiluma būtų optimali ir kokybiška. 

  Kuo naudingas šildomų grindų kolektorius?

  Daugelis žmonių susirūpina, kuomet atsiranda daug reguliavimo galimybių, ypač kai kalbame apie grindinį šildymą. Neteisingai sureguliuotoje sistemoje atsiranda nepageidaujami temperatūrų svyravimai, temperatūra gali pakilti ar nukristi žemiau numatytų ribų. 

  Normalu, jog žmonėms kyla klausimas - kodėl taip atsitinka? 

  Na, Tvarus Katilas komanda aiškina, kad priežastis yra gana paprasta: šviečiant saulei arba pakilus lauko oro temperatūrai, kambario temperatūra pradeda kilti. Tuomet, termostatai duoda signalą kolektoriui, jog šis sumažintų karšto vandens srautą paduodamą į grindinio šildymo vamzdžius. Jeigu dienos metu pakilo temperatūra lauke, net ir žiemą, prireiks nemažai laiko, jog grindys vėl įšiltų. Taigi, vakare grįžus namo - grindys bus atvėsusios. Tai sukelia ne tik diskomfortą, bet ir nereikalingą energijos švaistymą.

  Galbūt tai ir nesudaro daug problemų mažose patalpose, tačiau, dideli namai ir komerciniai plotai praranda daug energijos ir pinigų. Laimei, tam yra puikūs sprendimai ir net keli jo būdai. Šiais laikais, technologijoms tobulėjant, lengvai galite rasti kolektorius, kurie bus pritaikyti būtent jūsų grindinio šildymo sistemai. 

  Grindų kolektor tipai: 

  •         Kolektoriai su automatiniu srauto reguliavimu - šio tipo grindų šildymo kolektorius automatiškai palaiko nustatytą karšto vandens srautą ir užtikrina pastovią patalpos temperatūrą. Šie kolektoriai yra moderniausia grindų šildymo įranga, padedanti sumažinti būsto šildymo išlaidas.
  •         Balansiniai ventiliai - dar vienas svarbus komponentas, kuris užtikrina, jog jūsų grindinė šildymo sistema optimaliai tiektų šilumą visuose namuose. Tai užtikrina optimalius vandens srautus su reikalinga temperatūra. Grindinio šildymo kolektorius kartu su balansiniu ventiliu palaikys norimą temperatūrą Jūsų namuose. 

  Tai yra tik keli komponentai, kurie padės palaikyti optimalią temperatūrą ir padės išvengti rūpesčių, susijusių su šildymu. Jeigu nežinote, kokio kolektoriaus Jums reikia, mūsų Tvarus Katilas komanda tikrai padės išsirinkti tinkamiausią. 

  Kodėl svarbu pašalinti orą iš grindų kolektoriaus

  Jeigu kada esate susidūrę su situacija, kuomet į šildymo sistemos kolektorius patenka oro, tai tikriausiai žinote, jog tai sukelia daug rūpesčių ir sistema negali funkcionuoti nustatytu režimu. Mūsų profesionalai pasidalins sprendimais, kurie padės išvengti šios bėdos ne tik namų savininkams, bet ir šios sistemos montuotojams. 

  Norint, jog grindinio šildymo kolektoriuose neatsirastų oro burbulų, patariame prie kolektoriaus įmontuoti nuorintojus, kurie padeda išvengti ne tik oro burbulų bet ir neleidžia susidaryti “oro kamščiams”. Žemiau apžvelgsime Tvarus Katilas asortimentą, kuriame galite rasti įvairių kolektorių jūsų šildymo sistemai. 

  Grindinio šildymo kolektoriai Tvarus Katilas asortimente

  Mūsų asortimente galite rasti įvairių šios šildymo sistemos priedų, kurie padės palaikyti optimalią šilumą kambariuose ir užtikrins, kad niekada neteks patirti nenumatytų temperatūros svyravimų. Užsukę į mūsų parduotuves, rasite: 

   

  •         2-6 žiedų žalvarinis kolektorius - maksimali darbinė temperatūrą iki 95 °C. Pagamintas iš žalvario, pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu, komplektuojami su nipeliais, laikikliais ir aklėmis.  
  •         7-12 žiedų žalvarinis kolektorius - lygiai taip pat, kaip ir 2-6 žiedų kolektorius, pasižymi ilgu eksploatacijos periodu. Šio prietaiso darbinė temperatūra siekia 95 °C, taigi sumontavę šiuos kolektorius šildymo sistemoje, būsite ramūs dėl efektyvaus ir patikimo visos sistemos darbo.
  •         3-6 žiedų reguliuojamas žalvarinis kolektorius - šis prietaisas kartu turi debitomačiais, laikikliais ir nuorinimo mazgais, kurie užtikrina, jog jūsų grindinis šildymas funkcionuotų automatiškai, nereikalautų pastovios priežiūros. 
  •         6-12 žiedų reguliuojami žalvariniai kolektoriai su debitomačiais leidžia subalansuoti atskirų konturų vandens srautus kas efektyvina visos sistemos darbą. Komplektuojami su debitomačiais, laikikliais, nuorinimo mazgais. Tai nesudėtingas ir labai patogus prietaisas jūsų grindinei šildymo sistemai. 

  Pagrindiniai šios šildymo sistemos priedai padės išvengti problemų eksploatacijos metu, su kuriomis susiduria daugelis žmonių. Kiekvienas aukštos kokybės grindinio šildymo komponentas prisideda šildant ir palaikant norimą temperatūrą Jūsų bute ar name.

  Tvarus Katilas asortimente - ne tik grindinio šildymo kolektoriai

  Mes siūlome įvairiausių priedų, kurie visi kartu pavers jūsų namų šildymo sistemą kokybiška, modernia bei lengvai ir paprastai valdoma. Jeigu radote tai, ko jūs ieškote, galite užsisakyti prekes internetu užsukę į mūsų svetainę. Taip pat, aplankykite mus ir Vilniaus parduotuvėse adresu Kalvarijų g. 125 arba Savanorių pr. 176, PC Norfa bazėje. 

  Turint bet kokių klausimų, kreipkitės. Mūsų Tvarus Katilas komanda pasistengs atsakyti į visus Jūsų užduodamus klausimus, bei padėti išsirinkti optimaliausią variantą . Paskambinkite mums telefonu +370 656 85153 arba +370 656 38445 ir sužinokite daugiau. Mūsų profesionali komanda padės jums išsirinkti tinkamiausią produktą jūsų specifiniam namų grindinio šildymo projektui.

 • Vamzdžiai

  Vamzdžiai grindiniam šildymui - ką reikėtų žinoti?

  Jeigu ketinate įrengti savo naują būstą, o galbūt norite atnaujinti savo namus, turėtumėte šiek tiek sužinoti apie grindų šildymą. Tai labai patogi ir efektyvi namų šildymo sistema, kurią galite įsirengti už prieinamą kainą. Tikriausiai, tai yra pats maloniausias jausmas, kuomet grįžęs iš šalto lauko patenkate į šiltą ir jaukią savo namų aplinką. Šildymo vamzdžiai - jų dėka namų grindys gauna šilumą, kurią kaupia (akumuliuoja) ir perduoda šildomoms patalpoms.

  Kaip ir kiekvienoje situacijoje, taip ir čia, jums gali iškilti daug klausimų. Ar verta investuoti į šį malonumą? Galbūt jums užteks tik radiatorių? Mūsų profesionalai suteiks visą reikiamą informaciją, kuri šiek tiek apibūdins šį šildymo būdą.

  Ar vamzdžiai grindiniam šildymui yra patikimas šildymo būdas?

  Pirmiausiai, yra du pagrindiniai grindų šildymo būdai: 

  •         elektrinis šildymas
  •         šildymas su vandeniu 

  Abu šie šildymo būdai yra efektyvūs ir puikiai šildo jūsų būstą. Iš kitos pusės, Geras Katilas komanda pataria, jog labiau atkreiptumėte dėmesį į šildymą karšto vandens srautu, kadangi tai yra efektyvu ir sąlyginai nebrangu. Vamzdis grindiniam šildymui leidžia sušildytam vandeniui tekėti po visą grindų plotą, taip perduodant šiluminę energiją patalpų grindims. 

  Norint, kad patalpa įšiltų, tradiciniam radiatoriui reikia pasiekti bent 65-75°C temperatūrą, tuo tarpu, net ir daugiasluoksnis vamzdis grindiniam šildymui pradės tiekti šilumą jau nuo 29°C. Todėl galima drąsiai teigti, jog tai pakankamai efektyvus šildymo būdas. 

  Patikimiausi grindų šildymo vamzdžiai: 

  •       HENCO vamzdis grindiniam šildymui, kurį rasite mūsų asortimente tarnaus jums daugiau nei 50 metų. Be to, šis vamzdis puikiai atlaiko net ir labai žemas temperatūras - netrupa pasiekus net -50°C, pagamintas iš sertifikuotų, ekologiškų medžiagų ir puikiai šildys jūsų namus.
  •       APE daugiasluoksnis vamzdis susideda iš dviejų polietileno sluoksnių, kurie užtikrina produkto kokybiškumą ir garantuoja, kad vamzdis efektyviai perduos grindims termofikato šilumos energiją.
  •       UPONOR vamzdis, kaip ir visi kiti, yra nekenksmingas aplinkai bei yra atsparus stipriems šarminiams ir rūgštiniams poveikiams. 

  Visi šie vamzdžiai yra patvarūs, kokybiški, gerai perduodantys šilumą patalpų grindims.  Tai užtikrina efektyvų šildymą ir sukuria jūsų namuose jaukumą bei komfortą. Belieka tik išsirinkti jums tinkamiausią gamintoją.

  Geras Katilas vamzdis grindų šildymui padės atsikratyti rūpesčių

  Po šios šildymo sistemos instaliacijos, galite ramiai atsipūsti, kadangi tai nereikalauja nuolatinės priežiūros. Pavyzdžiui, jeigu namuose turite automatinį termostatą, galite lengvai nustatyti, kuriuo paros metu norite, jog jūsų grindys pradėtų šilti. Nereikės rūpintis ir dėl papildomų išlaidų. Taip pat, Geras Katilas asortimente rasite, kad grindinio šildymo vamzdžių kaina taip pat yra prieinama kiekvienam. 

  Jeigu turite grindinį šildymą, jūsų kambario plotas bus šildomas tolygiai. Dažniausiai, ypač esant didelėms patalpoms, radiatoriai skleidžia didžiausią šilumą tik ten, kur yra sumontuoti. To pasekoje, kitas kambario kampas gali būti šaltas. Grindų šildymo vamzdžiai užtikrina, kad šiluma pasiskirstytų tolygiai po visą plotą. Taip galite jausti, kad visas jūsų kambario plotas įšyla tolygiai. Nelieka jokiu šaltesnių kampelių ar temperatūros svyravimų.

  Grindų šildymo vamzdžiai tinka kiekvienai dangai

  Šis šildymo būdas neapriboja jūsų grindų dangos pasirinkimo. Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodami vamzdžiai yra pritaikyti kiekvienai dangai: laminatui, medinėms grindims, betoninėms grindims ar kiliminei dangai. Dažniausiai yra manoma, kad turint betonines grindis, šildymo vamzdžiai nepraleis šilumos, tačiau, įsigiję tinkamus ir kokybiškus vamzdžius, galite paneigti šiuos mitus.

  Be to, grindinis šildymas yra saugus ir patikimas. Namuose neturėsite papildomų prietaisų su aštriais kampais ar įkaitusiais paviršiais. Tai svarbu ypač tada, kuomet namuose turite mažų ir smalsių gyventojų. Šildymo vamzdžiai grindims yra puikiai paslėpti, jais tekantis vanduo negali būti aukštesnės nei +50°C temperatūros.

  Kodėl rinktis grindų šildymo vamzdžius?

  Grindinis šildymas - puikus ir taupus būdas šildyti ir palaikyti nustatytą temperatūrą namuose, net per didžiausius šalčius. Sutaupysite pinigus ir galėsite mėgautis tolygiai pasiskirsčiusia, sveika šiluma namuose be papildomų rūpesčių. 

  Užsukite į mūsų internetinę parduotuvę arba prekes įsigykite Vilniaus parduotuvėse, adresu Kalvarijų g. 125 (1 korpusas) ir Savanorių pr. 176 (PC Norfa bazė). Mūsų asortimente rasite tik kokybiškiausius grindų šildymo vamzdžius bei kitus priedus. Iškilus įvairiems klausimams – kreipkitės, ir mes būtinai padėsime jums išsirinkti geriausią variantą.

 • Priedai

Aktyvūs filtrai