Left Banner

Left Banner

Baxi

Baxi

Aktyvūs filtrai

Baxi katilai daugiametė kokybė Jūsų namams

Kompanija didžiuojasi tuo, jog veiklos pradžia siekia 1925 metus, kai austrų šeima Westen atidarė metalo dirbinių gamyklą ir pradėjo gaminti vonias, elektrinius vandens šildytuvus, bei plieninius radiatorius. Vystantis įmonei, keitėsi gaminamų prekių asortimentas ir plėtėsi vartotojų ratas. Šiuo metu įmonės siūlomi Baxi dujiniai katilai yra paklausūs visoje Europoje, kadangi atitinka vartotojų poreikius - nesudėtingas montavimas, paprasta ir patogi eksploatacijai ir, svarbiausia, aukštas jų efetyvumas. Gamintojai katilams ir jų mazgams suteikia pakankamai ilgą garantinį laikotarpį - 5 metus. Per šį periodą sugedę katilo mazgai ir detalės keičiami nemokamai. Eksploatacijos metu, pakeitus vieną ar kitą komponentą, jam taip pat galioja įmonės nustatyta garantija.

Įmonės tikslas – sukurti ir pateikti vartotojams šiuolaikiškus, kokybiškus bei patikimus produktus, taupančius energiją ir gamtos išteklius. Dujinis katilas Baxi  puikus produktas atitinkantis pirkėjų poreikius ir įmonės veiklos konsepciją.

Kompanija siūlo kelių rūšių katilus:

·         Kombinuotus - skirtus centriniam patalpų šildymui ir karšto vandens paruošimui. Ekonomiški, paprastai ir greitai sumontuojami - tai populiariausi katilai,

·         Skirtus tik šildymui – naudojami šildyti komercines ar pramonines patalpas.

·         Sistemas, kurias sudaro keli katilai jungiami į kaskadas. Jos naudojamos kai šildomoms patalpoms reikia didelio galingumo ir neužtenka vieno katilo teikiamos šilumos

Įmonės šildymo įrangos naudojamas kuras:

·         Gamtinės dujos - tiekiamos vamzdynais tiesiai iki Jūsų namų.

·         Suskystintos dujos – naudojamos kuomet nėra galimybių prisijungti prie gamtinių dujų trasos.

Baxi dujų katilai su gamtinėmis dujomis

Kaip jau turbūt supratote, Baxi dujiniai katilai tiekia karštą vandenį grindinio ir radiatorinio šildymo kontūrams, bei ruošia vartojimui buitinį karštą vandenį. Įmonė siūlo modernius šildymo sprendimus įvairaus tipo namams, butams bei įmonėms. Kadangi mūsų visų tikslas saugoti supančią aplinką, todėl dauguma Europos šildymo įrangos gamintojų, neišskiriant ir Baxi įmonės, projektuoja ir pateikia vartotojams ekologiškus šilumos šaltinius. Dujos yra išskirtinis ir ypač efektyvus kuras, o šiuolaikiniai Baxi kondensaciniai katilai suprojektuoti taip, kad šildymui panaudoja ir išmetamųjų degimo produktų šilumą. Ši įranga turi efektyvius šilumokaičius, kurie, praktiškai be nuostolių, perduoda degimo metu išsiskyrusią šilumą šildymo sistemai. Todėl minėtų katilų efektyvumas padidėja net iki 107%.

Jau anksčiau rašėme, jog yra trys pagrindiniai katilų tipai: kombinuotas, tik šildymui ir sistemos. Jie visi skiriasi savo dydžiu bei techninėmis charakteristikomis. Geriausia renkantis šildymo įrangą pasitarti su specialistu, kad jis parinktų būtent Jums tinkamą, o Baxi katilai kaina visada atitiks Jūsų poreikius kokybei ir efektyvumui. Katilo galia yra matuojama kilovatais (kW), todėl ypač svarbu teisingai paskaičiuoti radiatorių kiekį ir galingumus, jei naudosite grindinį šildymą – reikalingą šildymo kontūrų ilgį. Taip pat būtina įvertinti reikalingą buitinio karšto vandens kiekį, priklausantį nuo gyvenančių žmonių skaičiaus bei jų poreikių. Jeigu netinkamai pasirinksite ir įrenginys bus per mažo galingumo, jis nepakankamai apšildys Jūsų namus ir gausite per mažai karšto vandens. Tačiau, jei padarysite atvirkščiai ir nusipirksite per didelio galingumo - jis veiks neekonomiškai ir sudegins daugiau dujų, Jūsų piniginė pastoviai kentės, o išmetamų degimo produktų kiekis bus didesnis, nei numatyta techninėse charakteristikose.

Dujinio katilo specifika

Pagrindinis dujinio katilo pliusas yra tas, jog Jums nereikia rūpintis malkomis, valyti pelenų, o šilumos sąnaudos maloniai sumažins Jūsų sąskaitas už komunalines paslaugas.

Dujos yra vienas iš patogiausių patalpų šildymo šaltinių, jei netoli Jūsų yra atvesta trasa. Ši įranga patogi ir labia saugi. Katiluose įrengtos apsaugos, automatiškai išjungiančios įrangą, atsiradus katilo gedimams, sumažėjus vandens slėgiui sistemoje ar atsitikus nenumatytiems atvejams trugdantiems nustatytam įrangos darbo režimui. 

Aišku, jeigu panagrinėtume atidžiau, pastebėtumėte, kad šildymas kietu kuru yra pigesnis, bet jums teks investuoti savo laiką ir dėti fizines pastangas, kad katilas būtų užpildytas ir švarus, o namuose -  šilta ir jauku. Jums reiks skirti atskirą patalpą kuro sandėliavimui, pastoviai papildyti įrenginį, todėl negalėsite ilgam išvykti iš namų. Taip pat teks valyti įrangos vidų nuo suodžių ir šlakų. Taip pat kartą metuose reiks valyti kaminą.

Kondensaciniai dujiniai katilai Baxi skiriasi nuo paprastų katilų tuo, kad degimo metu susidarantys garai surenkami ir iš jų gaunama papildoma šilumos energija. Tokie katilai yra brangesni lyginant su klasikiniais, tačiau jie sunaudoja mažiau kuro. Tuo pačiu taip tausojama jus supanti aplinka ir maksimaliai sumažinama išmetamų degimo produktų emisija.

 
cookie Slapukų sutikimas