Left Banner

Left Banner

Rankiniai siurbliai

Rankiniai siurbliai: paprasta eksploatacija, patikimumas.

Aktyvūs filtrai

Atraskite patikimus rankinius vandens siurblius

Rankiniai vandens siurbliai puikiai pasitarnauja tose vietose, kuriose nėra užtikrintas elektros tiekimas. Dėka rankinio vandens siurblio galite nesunkiai siurbti švarų vandenį iš įvairių vandenviečių: šulinių, gręžinių ar rezervuarų. Vandens siurbimas yra pakankamai paprastas, patikimas ir pigus. Naudojant šiuos prietaisus nereikalinga elektros energija, todėl jie dažnai naudojami vietovėse, kur nėra galimybės prisijungti prie elektros tinklo, taip pat nutrūkus elektros tiekimui, dėl techninių priežasčių ar stichinių nelaimių. Šio tipo siurbliai naudojami ir pirminiam užpildymui vandeniu elektrinių vandens siurblių, siekiant kad jie nedirbtų “sausa eiga”. Įsigiję tokį siurblį, galėsite nesudėtingai išgauti vandenį ten, kur jums reikia.

Rankinio vandens siurblio kainos ir kokybės santykis

Dyzeliniai, benzininiai ar eletros energiją naudojantys vandens siurbliai kainuoja ženkliai brangiau, Taip pat priežiūra reikalauti didesnio jūsų dėmesio bei didesnių eksploatacinių išlaidų. Jei nuspręstumėte pirkti rankinį vandens siurblį, Jūs sutaupytumėte jį įsigydami ir prižiūrėdami. Šio tipo siurbliai savo našumu nusileidžia elektriniams vandens siurbliams, tačiau juos eksploatuojant yra kitų privalumų:

  • Universalus vandens siurbimo sprendimas. Mūsų siūlomus rankinius siurblius galite pritaikyti įvairiems vandens tiekimo poreikiams. Jo pagalba galite perpumpuoti vandenį iš vienos talpos į kitą, siurbti vandenį iš šulinio, ežero ar kitų vandenviečių. Taip pat naudojami galingesnių siurblių paruošimui eksploatacijai.
  • Patikimas ir nepriklausomas veikimas. Šiems rankiniams siurbliams nereikalinga elektros energija, todėl juos galite naudoti bet kurioje Jums patogioje vietoje. Gaminant šiuos įrenginius, naudojamos kokybiškos medžiagos užtikrinančios patvarumą ir ilgaamžiškumą.
  • Kompaktiškumas ir mobilumas. Mūsų siūlomi rankiniai siurbliai yra kompaktiškų gabaritų, todėl juos lengva transportuoti, perkelti iš vienos vietos į kitą, paruošti eksploatacijai ir jais naudotis.

Mūsų siūlomų rankinių vandens siurblių ypatumai

Vienos iš svarbiausių savybių, kurias turi šie vandens siurbliai – tai našumas, patvarumas ir patogumas. Mūsų rankiniai siurbliai pasižymi visomis šiomis savybėmis ir dar daugiau:

  • Kokybės ir garantijos užtikrinimas. Mūsų parduotuvėje rankiniai vandens siurbliai tiekiami tik iš patikimų Europos gamintojų, todėl visiems gaminiams yra suteikiama gamintojo garantija.
  • Ilgaamžiškumas ir patvarumas. Patvarumas – tai viena iš svarbiausių siūlomų vandens siurblių savybių. Visų rankinių siurblių korpusai yra pagaminti iš ketaus, kuris pasižymi savo tvirtumu ir atsparumu aplinkos poveikiams. Geri techniniai parametrai ir ilgas tarnavimo laikas įtakoja šių siurblių populiarumą bei paklausą.
  • Patogumas ir ergonomija. Ergonomiška įrenginio rankena užtikrina patogų vandens siurbimą, o siurblio stovas (turima omenyje “Abisynka”) leidžia jį įrengti jums patogiame aukštyje. Naudojant šiuos vandens siurblius, galima vandenį siurbti net iš 7 metrų gylio.

Ieškant šių siurblių mūsų internetinėje parduotuvėje Tvaruskatilas, galite pasirinkti iš keleto modelių. Rankinių vandens siurblių pardavimas atliekamas greitai ir nesudėtingai. Tiesiog išsirinkite jums tinkantį siurblį, pateikite užsakymą ir mes pristatysime tiesiai iki jūsų namų durų.  Jei reikalinga konsultacija ar paprasčiausiai nežinote, kurį siurblį pasirinkti mūsų įmonės specialistai visada Jums padės. Galite užsukti į fizinę parduotuvę, kuri randasi Vilniuje, Savanorių pr. 176 ar paskambinti tel.: +370 656 85153.

 
cookie Slapukų sutikimas