Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Mobilūs kondicionieriai

Mobilūs kondicionieriai: patogu ir efektyvu. Tvarus katilas pigu ir patikima!

Aktyvūs filtrai


Tvarus Katilas - Parduotuvė, kurioje kokybiški pigūs mobilūs oro kondicionieriai laukia Jūsų!

Tvarus Katilas bendradarbiauja tik su aukščiausius įvertinimus Europoje ir pasaulyje gaunančiais prekių ženklais, kurių kokybė tikrai nenuvils. Galime užtikrinti, kad mūsų parduotuvėje tikrai rasite sau tinkamą įrenginį. Mes pasistengsime, kad Jūsų apsipirkimas būtų malonus, greitas ir informatyvus – atsakysime į Jums kylančius klausimus apie šiuos kondicionierius ir padėsime išsirinkti tą, kuris produktyviausiai veiks Jūsų namuose ar biure. Tvarus Katilas mobilūs kondicionieriai, jų pardavimas mūsų komandai nėra naujiena - mes esame viena iš nedaugelio parduotuvių Lietuvoje, kur galite įsigyti nebrangių, tačiau nepralenkiamos kokybės produktų. Electrolux, Gree ar Saturn – kad ir kuris oro kondicionierius patrauks dėmesį, garantuojame, jog bet kuris iš šių pasirinkimų yra efektyvus! Kviečiame skaityti toliau ir sužinoti mobilių oro kondicionierių veikimo esmę bei kaip išsirinkti tinkamiausią variantą Jūsų namams ar ofiso patalpoms.


Mobilaus oro kondicionieriaus veikimo principai ir nauda

Šie mažesni prietaisai yra itin mėgstami. Įsirengti šiuos kondicionierius gerokai lengviau, nei bet kokį kitą jų tipą. Du pagrindiniai dalykai, kuriuos atlieka mobilus kondicionierius, yra vienos ar kelių patalpų atvėsinimas ir drėgno oro sausinimas. Visų kondicionierių termodinaminiai principai yra daugmaž vienodi. Viskas vyksta trijų paprastų komponentų dėka:

 •     Šaltnešis (oro atvėsinimui)
 •     Kompresorius (šaltnešio suspaudimui)
 •     Ventiliatorius (šalto oro paskleidimui)

Oro vėsinimas vyksta keliais nuolatos pasikartojančiais ciklais. Visų pirma, įtraukiamas karštas, drėgnas oras į kondicionierių. Tuomet tas oras yra atvėsinamas ir išsausinamas. Ant šaldomųjų ričių susikondensuoja iš oro ištraukta drėgmė. Karštis perkeliamas į skystos būsenos šaltnešį ritėse, kur plėsdamasis šaltnešis virsta dujomis, o susikaupusi šilumos energija, šilto oro pavidalu išpučiama iš patalpų. Tuo metu vėsus oras paskleidžimas kambaryje. Visas nereikalingas karštis išeina pro išmetamąją žarną ir ciklas vėl kartojasi. Pirkti mobilų buitinį kondicionierių apsimoka dėl kelių priežasčių - jį ne tik itin lengva įsirengti, tačiau ir perkelti į kitą vietą. Be to, šie įrenginiai turi daug įvairių papildomų funkcijų, kurios neabejotinai pravers kasdieniniame gyvenime. Trumpai drūtai - pirkti mobilus oro kondicionierius apsimoka! Jei vis dar nesate tuo įsitikinę, skaitykite toliau, o mes Jums pateiksime pagrindinius argumentus, kodėl šis prietaisas yra būtinybė bet kokiose patalpose.


Mobilus oro kondicionierius: Ką reikia žinoti prieš jį perkant?

Jei norite nesuklysti ir padaryti tinkamiausią pasirinkimą, prieš pirkdami mobilų oro kondicionierių turėtumėte atkreipti dėmesį į pagrindines Jus dominančio prietaiso funkcijas. Mes sukūrėme Jums sąrašą pagrindinių dalykų, kurie galimai būtų ypatingai svarbūs mūsų klientams. Siūlome juos peržvelgti prieš užsisakant mobilų oro vėdinimo įrenginį mūsų svetainėje.

 •     Galite rinktis tarp kondicionieriaus, kuris pats išgarina drėgmę arba tradiciško modelio su indeliu vandeniui.
 •     Jei norite kaip įmanoma tyliau veikiančio įrenginio, siūlome rinktis mažiau nei 60 decibelų skleidžiantį produktą.
 •     Tai, kiek kambarių galite atvėsinti su vienu įrenginiu, Jums nurodys BTU (Britų šilumos kiekio vienetas).
 •     Galite rinktis tarp vieną arba dvi išmetamąsias žarnas turinčių oro kondicionierių.
 •     Jei pageidaujate energiją taupančio mobilaus kondicionieriaus, rinkitės aukštesnį EER lygį turinčius produktus.


Pigūs mobilūs oro kondicionieriai dabar parduodami ir internetu

Tvarus Katilas siūlo platų įrenginių pasirinkimą iš aukščiausiais įvertinimais paženklintų kompanijų. Šiuo metu galite rinktis mobilius oro kondicionierius iš toliau pateiktų keturių gamintojų, kurių kiekvienas yra pripažintas ir mylimas ne tik Europos, bet ir užjūrio vartotojų.

 •     Gree savo produktams suteikia 2 metų garantiją. Jų įrenginiai ne tik vėsina, bet ir ventiliuoja, vėdina bei sausina patalpų orą. Jie turi oro filtrą, kuris vidun neįleidžia dulkių. Daugumos Gree kondicionierių ventiliatorius gali dirbti trimis greičiais, todėl vartotojas gali pasirinkti optimaliausią režimą, priklausomai nuo poreikių ir temperatūros.
 •     Electrolux bet kuris produktas yra mobilus oro kondicionierius su kaina, atitinkančia kokybę. Tai aukštos efektyvumo klasės produktai, turintys naktinius režimus ir kitas naudingas funkcijas, kurios tikrai nenuvils jų naudotojo!
 •     Saturn ši kompanija gamina modernius ir naujausiais technologiniais sprendimais paremtus kondicionierius, kurie neabejotinai turės kiekvieną vartotojų pripažintą funkciją. Nuo vėsinimo ir šildymo režimų iki mažo triukšmo lygio – daug šansų, jog rasite Saturn kondicionierių, kuris Jums patiks.
 •    Daikin šios kompanijos įrenginiai išsiskiria puikia kokybe ir minimalistiniu dizainu. Be jokių abejonių visi kondicionieriai turės pagrindines funkcijas, kurios kuriamos aukščiausio lygio technologijų pagalba. Ši įmonė koncentruojasi į kokybę ir norą užtikrinti švarų bei gaivų orą. Skirtingi kondicionierių greičiai leis sukurti ir palaikyti patalpose norimą temperatūrą, nesvarbu kokia aukšta oro temperatūra būtų lauke.

Mes norime Jums padėti susikurti jaukius namus. Čia rasite kokybiškiausius prekės ženklus pačiomis geriausiomis kainomis. Kvalifikuoti parduotuvės darbuotojai pasistengs atsakyti į kiekvieną iškilusį klausimą apie mūsų prekes ir padės išsirinkti būtent tą modelį, kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikius.
Jei norite pasikalbėti su mūsų darbuotojais apie mobilius oro kondicionierius ar kitus įrenginius bei juos apžiūrėti, kviečiame aplankyti fizinėje parduotuvėje adresu Savanorių g. 176. Vilnius, ir mobilus oro kondicionierius lauks Jūsų Tvarus Katilas parduotuvėje. Jei turite klausimų apie Tvarus Katilas produktus ar kitus susijusius dalykus, skambinkite telefonu +370 656 38445.

 
cookie Slapukų sutikimas