Left Banner

Left Banner

Mitsubishi Heavy Industries

Mitsubishi Heavy Industries Oro Kondicionieriai | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Mitsubishi Heavy Industries kondicionieriai – Puikus sprendimas renkantis vėsinimo įrangą

Oro kondicionierius – daugiafunkcinis prietaisas. Karštą vasaros dieną jo dėka patalpos vesinamos, o žiemą – šildomos. Šiandien siūlomų kondicionierių modelių įvairovė tokia didelė, kad kiekvienas pirkėjas gali rasti sau priimtiniausią variantą atsižvelgdamas ir į technines prietaiso charakteristikas, ir savo finansines galimybes.
Siūlome išsamiau susipažinti su gerai pasaulyje žinomo japonų gamintojo oro kondicionavimo įranga. Mitsubishi Heavy Industries kondicionieriai – greitai atvėsina įkaitusį patalpų orą ir sukuria puikų komfortišką mikroklimatą. Pagal vartotojo pageidavimą, subalansuotas patalpų oro drėgmės lygis ir palaikoma optimali temperatūra, garantuoja puikią savijautą bei daro teigiamą įtaką darbingumui.

Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionieriai – Kokios geriausios šių gaminių savybės?  

Jei planuojate įsigyti namų vėsinimo įrangą ir ieškote geriausio sprendimo, susipažinkite su Mitsubishi ženklo gaminių privalumais:

  • Ilgaamžės tradicijos

Oro kondicionavimo įrangą Mitsubishi Heavy Industries, Ltd gamina daugiau nei 40 metų ir yra sukaupusi nemenką patirtį. Gaminiai žinomi visame pasaulyje - įmonė gamina ne tik individualių namų, butų ir biurų kondicionierius, bet taip pat projektuoja ir tiekia prekybinių bei pramoninių objektų vėdinimo įrangą.

  • Techniniai duomenys ir energetinis efektyvumas

Gamyboje nuolat įdiegiami naujausi technologiniai sprendimai: integruota kondicionierių savidiagnostika, o oro srautas valdomas funkcijos Jet Air Technology pagalba. Prietaisų triukšmo lygis itin žemas, tad nesutrikdys nusistovėjusios namų ramybės. Mitsubishi prietaisų efektyvumo klasė A ++, tai akivaizdus įrodymas, kad suvartojamos elektros energijos sąnaudos bus minimalios ir tikrai smarkiai nekirs per vartotojo kišenę.

  • Funkcionalumas ir tinkamumas Lietuvos klimatui

Kondicionierius – prietaisas, kurio dėka sukuriama optimali ir vartotojo pojūčiams priimtiniausia aplinka. Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionieriai gali dirbti šaldymo, šildymo, ventiliavimo ir oro sausinimo režimais. Techninių parametrų rėžiai nurodo, kad prietaisus galima eksploatuoti Lietuvos klimato sąlygomis.

  • Patogus montavimas ir valdymas

Prietaiso dizainas tinka įvairiam namų interjerui. Įrenginius lengva montuoti, o dar lengviau valdyti ir mėgautis nustatytos oro temperatūros bei drėgmės palaikymu, taip pat kitomis mikroklimato palaikymo funkcijomis. Į įrangos komplektą įeina modernus ir patogus valdymo pultas.

  • Kokybė ir patikimumas

Prietaisai gaminami ir komplektuojami Japonijoje – tai garantuoja, kad vėdinimo įranga saugi bei patikima. Gamintojo suteikiama garantija užtikrina, kad Mitsubishi kondicionierius taps ilgalaike namų komforto investicija. Taigi matome, kad norint sukurti patogias darbo bei poilsio sąlygas, buitiniai kondicionavimo prietaisai, be jokios abejonės, yra idealūs pagalbininkai. 

Kodėl verta Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionieriai pirkti Tvarus Katilas parduotuvėje?

Ketinate įsigyti kondicionavimo įrangą? Sąlyginai pigūs Mitsubishi Heavy Industries gaminiai - mūsų asortimento prekės, todėl mielai kviečiame užsukti į Tvarus katilas elektroninę parduotuvę. arba fizinę parduotuvę esančią Vilniuje Savanorių pr. 176, PC Norfa Bazė. Jums bus pasiūlytos geriausios Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionieriai kainos, patogus mokėjimo būdas ir greitas prekių pristatymas. Patyrę konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją ir atsakys į klientą dominančius klausimus. Nepriklausomai nuo to, ar prekę norėsite įsigyti internetinėje, ar fizinėje parduotuvėje, susisiekti su mūsų konsultantais galite elektroniniu paštu [email protected] arba mobiliuoju telefonu 865685153. Mes visada pasiruošę Jums padėti!

 
cookie Slapukų sutikimas