Left Banner

Left Banner

Granulinis katilas Twin Bio Luxury VG 12kW

Granulinis katilas Twin Bio Luxury VG 12kW

0 Review(s) 
4 100,00 €
5 klasės granulinis katilas.
Universalus katilas, pritaikytas kūrenti granulėmis, grūdais ir kietu kuru.
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Kostrzewa Twin Bio Luxury VG 12 kw tai 5 klasės universalūs ir labai patogūs granuliniai katilai!

Granuliniai katilai Kostrzewa Twin Bio Luxury VG 12 kW skirti apšildyti individualius namus ir kotedžus, žemės ūkio paskirties, komercines bei pramonines patalpas iki 200 m². Šių katilų naudojamas ekologiškas biokuras – medžio granules, grūduai, malkos. Šis Kostrzewa granulinis katilas buvo sukurtas įmonės Tyrimų ir plėtros skyriaus inžinierių. Prieš pradedant serijinę gamybą, kiekvienas granulinio katilo Twin Bio Luxury mazgas ir detalė patenka į laboratoriją, kur atliekami ilgalaikiai patvarumo ir efektyvumo bandymai. Dėka įdiegtų naujausių inžinierinių sprendimų Kostrzewa Lenkijoje tapom viena iš lyderių, tarp šildymo katilų gamintojų. Kostrzewa Twin Bio Luxury katilų eksploatacija pakankamai paprasta ir patogi nereikalaujanti daug brangaus laiko. Šie granuliniai katilai gali deginti pigiausias ir labiausiai užterštas B klasės granules. Deginant medzio granules su priemaišomis ar nekokybiškas bei drėgnesnes granules, nereikia gęsinti katilo, norint išvalyti degiklį nuo pridegimų ir šlakų. Dekiglio išsivalymas vyksta automatiškai. Vienas labai svarbus kriterijus, apibūdinantis katilą  –  tai įkrovos degimo trukmė arba kas kiek laiko reikia papildyti kuro bunkerį.  Priklausiomai nuo katilo galingumo taip pat palaikomos patalpose temperatūros viena įkrova gali degti nuo 92 iki 36 valandų. Šie parametrai parodo, kad katilas nereikalauja kasdieninės priežiūros. 

Pagrindiniai granulinių katilų elementai:

Pagrindiniai granulinio katilo elementai, nuo kurių priklauso efektyvumas, patogumas bei kitos labai svarbios sąvybės. Jei mazgai gerai sureguliuoti ir tarpusavyje suderinti tai turėsime efektyviai dirbančią sistemą.

• Katilo korpusas – tai dalis, prie kurios montuojami kiti katilo mazgai ir kurioje vyksta degimo procesas. Šio proceso metu išsiskyrusi šiluma, šilumokaičio pagalba perduodama į pastato šildymo sistemą. Granuliniai katilai Kostrzewa pagaminti iš specialaus katilinio plieno. Juos gaminant pritaikyta 3xT technologiją, trumpai apibūdinama kaip laikas, turbolencija, temperatūra. 
Granulių degiklis – tai viena iš brangiausių ir svarbiausių katilo dalių. Degiklis stipriai įtakoja katilo naudingumo koeficientą. Twin Bio Luxury katilai turi Platinum Bio VG degiklius su keraminiu įdėklu. Šis degiklis tai užpatentuota naujausia technologija, kurios esmę sudaro kintamos geometrijos technologija (VG-variable geometry). Degiklis prisitaiko prie šilumos poreikio mažindamas ar didindamas grotelių ilgį. Dar vienas išskirtinis sprendimas – tai degiklyje sumontuota keramikinė kamera, kuri darbo metu įkaista virš 1000 °C ir efektyviai sudegina paduodamą kurą ir sumažina išmetamųjų dujų ir dulkių kiekį į atmosferą.
Katilo valdiklis – tai  įrenginys valdantis visą šildymo sistemos darbą, pagal nustatytus parametrus ir įvertinęs iš atskirų daviklių gaunamą informaciją.  Pagal gautus iš daviklių duomenis valdiklis siunčia komandas intensyvinti ar slopinti vykstantį degimą, paduoti į degiklį granules ar atvirkščiai - nutraukti granulių tiekimą. Kostrzewa Twin Bio Luxury VG katilai komplektuojami su Platinum Bio valdikliu, turinčiu Fuzzy Logic 2 technologiją, leidžiančią sumažinti kuro ir elektros energijos sanaudas net iki 20%.  Šiuos valdiklius galima kontroliuoti interneto pagalba, mobiliuoju telefonu ar SMS žinutėmis.
Kuro bunkeris Twin Bio Luxury VG katilų pagamintas iš cinkuotos skardos. Padengimas cinku apsaugo metalą nuo korozijos ir pailgina bunkerio eksploatacijos laiką. Padengimas ypač aktualus eksploatuojant katilą  agresyviose sąlygose. Šio modelio granuliniai katilai komplektuojami su didelėmis 290 litrų kuro talpomis.

Prekė
Granulinis katilas
Modelis
Twin Bio Luxury VG
Gamintojas
Kostrzewa
Kilmės šalis
Lenkija
Energetinio efektyvumo klasė
A+
Galingumas
12 kW
Maks. darbinis slėgis
2 bar
Prijungimo diametrai
1½"
Komplektacija
Su bunkeriu
Įtampa
230V/50Hz
Korpuso medžiaga
Plienas
Svoris kg
270 kg
Aukštis
1370 mm
Plotis
1660 mm
Gylis
893 mm
Garantija
5 metai
Degiklis
Platinum Bio VG
Efektyvumo klasė
5 klasė
Apšildomas plotas m², kai namo energetinis efektyvumas B klasės
iki 200 m²
Naudingumo koeficientas
91%
Kuro įkrovos angos matmenys
340x211 mm
Dūmtraukio diametras
127 mm
Vandens tūris
44 L
Katilo vandens temperatūra
45/85 °C
Reikalinga kamino trauka
15 Pa
Granulių dydis mm
6-8 mm
Kuro įkrovos degimo trukmė
iki 63 val.
Bunkerio tūris
290 L
Pagrindinis kuras
Medžio granulės, grūdai
Kuro rūšys
Malkos, briketai

Write your review

Granulinis katilas Twin Bio Luxury VG 12kW

5 klasės granulinis katilas.
Universalus katilas, pritaikytas kūrenti granulėmis, grūdais ir kietu kuru.

Write your review

16 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas