Left Banner

Left Banner

Oro kondicionieriai

Oro Kondicionieriai - Oro Kondicionieriu Kainos | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Idealūs oro kondicionieriai tavo namams – mūsų svetainėje

Kondicionieriai yra itin efektyvūs įrenginiai, galintys ne tik greitai atvėsinti Jūsų namų patalpas, tačiau ir palaikantys gerą mikroklimatą. Tvarus Katilas parduotuvėse galite įsigyti pačius geriausius oro kondicionierius kaina, dėl kurios jūsų piniginė tikrai nesijaus itin nuskriausta. Galite rinktis net iš dviejų tipų – sieninių kondicionierių ir mobilių kondicionierių. Pirkti oro kondicionierius pas mus – malonu: pirkdami keletą prekių galite tartis dėl nuolaidos. Be viso to, mes padėsime Jums išsirinkti patį geriausią variantą, kuris Jūsų namuose veiks efektyviausiai. Mūsų specialistai pasirengę pagelbėti įsigyti produktą, kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikius. O tam, kad įsitikintumėte, jog šį įrenginį namuose turėti verta, štai keletas dalykų, kuriuos svarbu žinoti apie oro kondicionierius prieš nusprendžiant įsirengti juos savo namuose.

Kodėl verta turėti oro kondicionierių:

 • Galite nustatyti ir palaikyti norimą patalpų oro temperatūrą
 • Kondicionieriai gali dirbti tiek vėsinimo, tiek šildymo režimais
 • Palaikydami patalpose norimą temperatūrą padidinsite darbo našumą
 • Kondicionierių sukurtas mikroklimatas įtakoja Jūsų sveikatą
 • Patalpose palaiko nustatytą drėgmę
 • Apsaugo nuo vabzdžių ir parazitų patalpose
 • Tylus darbo režimas
 • Įranga turi elektroninę apsaugą nuo perkaitimo

 

Kaip matome, buitiniai kondicionieriai turi nemažai privalumų, kurie neabejotinai padidina komfortą ir teigiamai įtakoja vartotojų sveikatą bei darbingumą. Toliau rasite Tvarus Katilas parduotuvėse esančių oro kondicionierių prekių ženklus ir tai, kaip jie gali pasitarnauti Jūsų namams!

Tvarus Katilas oro kondicionieriai: mūsų prekių ženklai

Mūsų parduotuvėse rasite įvairių kompanijų oro kondicionierius, tad nėra abejonės, jog bent vienas jų išpildys Jūsų lūkesčius. Mes garantuojame, jog rasite produktą, kurio kainos ir kokybės santykis Jus suvilios. Čia pateiksime keletą populiariausių prekių ženklų, kuriuos galite rasti Geras Katilas elektroninėje bei fizinėse prekybos vietose.

Gree

Gree pasaulyje yra antroje vietoje tarp pačių didžiausių oro kondicionierių gamintojų. Ši kompanija per metus parduoda kondicionierių, kurių vertė viršija šešis bilijonus dolerių.. Gree produktų gamyboje nuolat diegiamos naujausios technologijos, dėl kurių prietaisai veikia itin tyliai ir suvartoja minimalų kiekį energijos. Šie kondicionieriai – ekonomiškas pasirinkimas ir kainos, ir kokybės atžvilgiais. Mūsų parduotuvėje galite rasti ir mobilių, ir sieninių Gree prietaisų.

Electrolux

Electrolux yra plačiai žinoma Švedijos elektros prietaisų gamintoja. Jų buitiniai kondicionieriai yra vertinami už savo kokybę, minimalias energijos sąnaudas ir efektyvumą. Šie įrenginiai užtikrina, kad oras Jūsų namuose bus švarus, mažina oro drėgmės lygį bei stabdo pelėsių ir bakterijų dauginimąsi. Šiuo metu Geras Katilas parduotuvėje pasiekiami Electrolux oro kondicionieriai su akcija – belieka išsirinkti, kurio norite. Pas mus galite rasti ir mobilių, ir sieninių Electrolux prietaisų. Mes padėsime rasti įrenginį, kuris atitiks visus Jūsų pageidavimus.

Panasonic

Tvarus Katilas parduotuvėje rasite Panasonic oro kondicionierius, puikiai tinkančius ir biurų patalpoms ir Jūsų namams. Tai patikima, efektyvi ir patogi vėsinimo ir šildymo įranga, kurios funkcionalumas ir tylus darbo režimas patenkins net išrankiausių vartotojų poreikius. Panasonic prietaisai – patikimas pasirinkimas, turintis ilgą eksploatacijos laiką. Kone didžiausias kondicionierių pliusas – tai su nedidelėmis išlaidomis sukursite namuose vėsą vasarą, o šaltuoju metų sezonu galėsite efektyviai šildyti patalpas. Šio gamintojo sąlyginai pigūs oro kondicionieriai, sukurs išskirtinį mikroklimatą Jūsų namuose ar biure.

AlpicAir

Ši Europos kompanija gamina ir parduoda įvairių tipų oro kondicionierius, oro vėsinimo bei klimato kontrolės sistemas. Pas mus galite rasti įvairių tipų AlpicAir sieninių kondicionierių, kurie puikiai atitiks visus Jūsų pageidavimus dėka įspūdingų techninių duomenų ir ne žemesnės nei A+ energinio efektyvumo klasės.

Geras Katilas bendradarbiauja tik su pirmaujančiais šios srities gamintojais, kad galėtų Jums pasiūlyti geriausius oro kondicionierius už prieinamą kainą. Rinkdamiesi mūsų parduotuvę Jūs neapsiriksite, nes mes stengiamės pasiūlyti pirkėjui produktus su geriausiu kainos ir kokybės santykiu.

Jei norite žinoti, kada yra pats geriausias metas pirkti ir įsirengti buitinius kondicionierius, ši informacija Jums pravers. Mūsų specialistai rekomenduoja oro kondicionierius įsirengti rudens arba pavasario mėnesiais. Tuo metu lauko temperatūra nėra ypatingai aukšta, o kondicionierių paklausa krenta – tai puikus laikas įsigyti šią įrangą savo namams už pačią optimaliausią kainą. Dėl tų pačių priežasčių pirkti oro kondicionierius geriausia žiemos mėnesiais, kai pardavėjai taiko didžiausias nuolaidas.

Tvarus Katilas - Geriausias pasirinkimas ieškant aukščiausios klasės oro kondicionierių

Tvarus Katilas principas yra padėti susikurti pačius jaukiausius namus. Mūsų parduotuvė siekia suteikti kokybiškas paslaugas, kurios nenuvils net ir išrankiausio kliento:

 1. Mes Jums padėsime išsirinkti optimaliausią produktą Jūsų patalpoms.
 2. Bendradarbiaujame tik su aukščiausią kokybę užtikrinančiais prekių ženklais, tad galite būti tikri, jog įsigytas įrenginys tarnaus ilgai ir be jokių problemų!
 3. Kiekvienas mūsų parduodamas oro kondicionierius turi garantiją, kuri užtikrina, jog bet kokie netikėti gedimai bus sutvarkyti greitai.
 4. Greitai ir profesionaliai sumontuosime įsigytą įrangą bei užtikrinsime garantinį ir pogarantinį servisą.

Šis sąrašas nėra baigtinis ir Jūs tuo įsitikinsite, jei pasirinksite Tvarus Katilas parduotuvę įsirengiant savo namus ar biurą. Parduodame oro kondicionierius, kurių kainos ir kokybės santykis yra vienas iš geriausių ne tik Lietuvos, tačiau ir visos Europos rinkoje. Mūsų pirkėjams neprireiks sukti galvos dėl įrenginių techninių specifikų - padėsime išsirinkti tai, kas geriausiai tiks Jūsų namams!

Mus rasite Vilniuje, Kalvarijų g. 125 arba Savanorių g. 176. Susisiekite darbo valandomis numeriu: +370 656 38445.

 
cookie Slapukų sutikimas