Left Banner

Left Banner

Kamen Pellet Komfort

Kamen Pellet Komfort

Aktyvūs filtrai

Granuliniai katilai KAMEN PELLET KOMFORT - tai aukšto naudingumo koeficiento katilai

Šiuose granuliniuose katiluose panaudotios naujausios katilų gamybos technologijos. Katilų 94% efektyvumas pasiekiamas dėl to, kad katile įrengta unikali horizontalaus ir vertikalaus dūmų vertimo sistema. Katilo efektyvumą įtakoja ir nerūdijančio plieno degiklis galintis deginti medžio granules, grūdus ir t.t. Kadangi katile panaudoti modernūs sprendimai, visas katilo aptarnavimas – tai kuro talpos papildymas kas 3-7 dienas ir konvekcinių kanalų valymas. Katilo korpusas pagamintas iš 6mm storio 265 GH katilinio plieno, dūmų išmetimo kanalai pagaminti iš vamzdžių, kurių sienelių storis yra 7mm. Visos durelės pagamintosiš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos kieto kuro pakrovimui ir katilo šilumokaičio valymui. Katile įrengta papildoma degimo kamera su ketaus ardeliais, o tai suteikia galimybę kūrenti įvairių rūšių kietą kurą. Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda. Katile KAMEN PELLET KOMFORT kuro talpa gali būti dešinėjė ir kairėje pusėse arba katilo priekyje. Katilo durelės taip pat gali būti atidaromos į dešinę arba į kairę puses. 
Aukštos kokybės degiklis leidžia eksploatuoti katilą jo beveik neaptarnaujant. Visą katilo darbą valdo naujausias elektroninis valdiklis. Standartinėje valdiklio komplektacijoje įdiegtos visos įmanomos funkcijos moderniai šiuolaikiškai katilinei valdyti. Tai pat standartinėje komplektacijoje įmontuotas PID algoritmas (dūmų temp.daviklis). Degiklyje sumontuotas automatinis užkūrimas, leidžiantis šildyti patalpas pagal nustatytus parametrus. Temperatūrai patalpose pasiekus nustatytą reikšmę, katilas užgęsta automatiškai. Temperatūrai patalpose mažėjant, degiklis užsidega automatiškai, taip pastoviai palaikydamas nustatytą patalpų temperatūrą. 
Degiklis Comfort išsikiria ypatingai plačiu funkcijų pasirinkimu elektroniniame valdiklyje. Be to šiame degiklyje montuojamas PID algoritmas - dūmų temperatūrinis daviklis ir Full clean funkcija - papildomas automatinis pelenų šalinimas mechaniniu būdu.

 
cookie Slapukų sutikimas