Left Banner

Left Banner

Aliumininiai radiatoriai

Aliumininiai radiatoriai: efektyvu ir estetiška, Tvarus katilas-Pigu!

Aktyvūs filtrai

Aliumininiai radiatoriai plačiai naudojami apšildant patalpas tiek daugiabučiuose, tiek individualiuose namuose bei kotedžuose.
Šie gaminiai tapo populiarūs dėka šiuolaikiško dizaino, aukšto šilumos perdavimas koeficiento ir nedidelio svorio (lyginant su plieniniais ar ketiniais radiatoriais). Radiatorių šildymo procesą galima vertinti kaip šilumos perdavimą nuo radiatoriaus paviršiaus į šildomą aplinką.
Šilumos perdavimas - tai termodinaminis procesas, susidedantis iš konvekcijos (oro srauto cirkuliavimo) ir radiatoriaus šiluminio spinduliavimo. Aliumininių radiatorių šis santykis apytiksliai lygus 50:50. Galingumas - tai fizikinis dydis, nusakantis, kokį šilumos kiekį per laiko vienetą sukuria radiatorius. Aliumininių radiatorių vienos sekcijois galingumas - 1,2 kW. Parenkant šio tipo radiatorius paprastai skaičiuojama, kad viena radiatoriaus sekcija apšildo 1,0-1,2 m² patalpų ploto, kai lubų aukštis 2,7 m. Atliekant tikslesnius šildymo sistemos skaičiavimus reiktų įvertinti patalpos šiluminę varžą, langų plotą, įrengtą ventiliaciją. Tai pakankamai sudėtingi skaičiavimai ir juos turėtų atlikti klalifikuoti specialistai.
 
cookie Slapukų sutikimas