Katalogas

Įjungti filtrai

  Atmos

  Informacija

  Gamintojai

  Specialūs pasiūlymai

  Atmos

  ATMOS kieto kuro katilai – laiko patikrinta čekiška kokybė

  Atmos – didžiausia Čekijos ir viena iš didžiausių Europos įmonių gaminančių šildymo įrangą. Šio gamintojo visi katilai yra ilgaamžiai, patikimi, funkcionalūs ir ekonomiški. Trumpai tariant, tai geri katilai ir gera investicija į Jūsų namų šildymo sistemą. ATMOS kieto kuro katilai – tai dujų generaciniai katilai, kurie turi dvi kameras. Viršutinė yra naudojama kaip kuro talpa ir pirminis kuro uždegimas , o apatinėje vyksta pagrindinis degimo procesas, kurio intensyvumas priklauso nuo traukos reguliatoriaus ir ištraukiamo ventiliatoriaus darbo režimų. Tai paprastas bet efektyvus procesas, kai kuro degimas vyksta aukštoje temperatūroje. To pasekoje pilniau sudega įkrautas kuras ir ilgėja vienos įkrovos degimo trukmė.  Būtent todėl minėti čekiški katilai yra vieni iš populiariausių kieto kuro katilų Europoje. 

  Dujų generacinių katilų Atmos naudojamas kuras:

  ATMOS katilai skirti gyvenamosioms patalpoms – individualiems namams, kotedžams, sodyboms, taip pat komercinėms, visuomeninėms  bei gamybinėms patalpoms apšildinti. Kūrenti Atmos katilus naudojamas šis kietas kuras:
  Malkos. Kūrenant malkomis vienos įkrovos degimo laikas siekia net iki 12 val.
  Medžio briketai.  
  Durpių briketai.
  Akmens anglis. Degimo metu anglies išskirtas šilumos kiekis yra didesnis, nei kitų rušių kuro, todėl ją naudojant didėja katilo galingumas. 
  Pjuvenos ir medžio drožlės. Jų galima dėti ne daugiau nei 10%  pagrindinio kuro kiekio.

  Čekų gamintojo siūlomų katilų modeliai ir galingumai: 

  Atmos kieto kuro katilai gaminami kelių modelių. Parduotuvė Geras katilas siūlo populiariausius, labiausiai pirkėjų Lietuvoje mėgiamus katilų modelius: 

  ATMOS DC modelisTai modernus kieto kuro katilas, kurio pagrindinės savybės – aukštas naudingumo koeficientas, siekiantis net 89%. DC modelio pakuros kamera nėra maža, todėl galima dėti malkas iki 33 cm ilgio,  ir nereikalingas papildomas jų smulkinimas. Taip pat kiekvienas DC modelio kieto kuro katilas turi sumontuotą aušinimo įrenginį, kuris apsaugo katilą nuo užvirimo. Parduotuvėje Tvarus katilas galite įsigyti šių galingumų DC katilus:
                      -  ATMOS DC 18S  
                      -  ATMOS DC 22S
                      -  ATMOS DC 25S
                      -  ATMOS DC 32S
                      -  ATMOS DC 40SX
                      -  ATMOS DC 50S
                      -  ATMOS DC 70S
  ATMOS AC modelis. Tai efektyvūs katilai, kurių naudingumo koeficientas siekia 86%. Šio modelio kieto kuro katilas nėra labai pigus katilai, bet ekonomiški ir mėgstami Lietuvos pirkėjų. Šio modelio katilai turi aušinimo sistemą, kuri neleidžia vandeniui užvirti. Mūsų parduotuvėje rasite šių galingumų AC modelio katilus:

                      -  ATMOS AC25S  
                      -  ATMOS AC35S


  Tvaruskatilas.lt užtikrina, kad čekiški katilai – tai vieni iš labiausiai pirkėjų mėgstamų katilų. Nepaisant  kainos - šie katilai nėra pigus katilai, jie atitinka aukštus Europos Sąjungos standartus ir vertinami tiek paprastų pirkėjų, tiek meistrų – savo srities profesionalų. Jei Jūs žinote, kad  kūrenimui bus naudojamos  malkos, briketai, medienos granules, ar kitas kietas kuras, lengvai parinksime tinkantį ATMOS katilą. Platus asortimentas leis pasiūlyti tai, ko Jums labiausiai reikia. Perkant mūsų el. parduotuvėje katilus internetu visada taikome nuolaidas!

  Atmos Yra 8 prekės(-ių).

  Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų