Filtruoti pagal

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Šoninio prijungimo

Šoninio prijungimo radiatoriai Termolux: patogus montavimas ir estetika!

Aktyvūs filtrai

Kodėl Pasirinkti Šoninio Pajungimo Plienininius Termolux Radiatorius?

Svarbu pažymėti, kad kiekviena šildymo sistema turi esminių komponentų, kurie lemia jos efektyvumą ir patikimumą. Šoninio pajungimo plieniniai Termolux radiatoriai yra išskirtinis sprendimas šildymui, kuris sujungia modernų dizainą su efektyviu šilumos perdavimu. Šie radiatoriai turi daug privalumų, padedančių užtikrinti komfortą ir efektyvumą jūsų namuose ar biure. Šoninio prijungimo plieniniai radiatoriai naudojami individualiame sektoriuje, taip pat visuomeniniuose ir komercinės paskirties pastatuose. Jie montuojami tiek naujai statomuose, tiek renovuojamuose objektuose, keičiant senus ketinius radiatorius. Termolux šildytuvus galima montuoti ir eksploatuoti centralizuotose ir autonominio šildymo sistemose su priverstine bei natūralia (gravitacine) termofikato cirkuliacija  Siekiant efektyviau naudoti šilumą, prie radiatorių montuojamos termostatinės reguliavimo galvos, kurios padidina arba sumažina paduodamą į įrenginį karšto vandens srautą. Jų pagalba reguliuojama šildomų patalpų oro temperatūra. Prie šildymo sistemos radiatoriai gali būti prijungiami plastikiniais, daugiasluoksniais, variniais ar plieniniais vamzdžiais. 
Gamintojas vartotojams siūlo įvairių tipų, dydžių bei galingumų šoninio pajungimo radiatorius. Todėl kiekvienas pirkėjas gali išsirinkti sau tinkamiausią įrenginį. Planuojant įsigyti radiatorius, pirmiausia reikia įvertinti šildomų patalpų plotą, pastato šiluminę varžą bei šilumos šaltinį. Tai žinodami, galite apskaičiuoti reikalingą radiatorių galingumą ir tik tuomet, atsižvelgdami į patalpų išplanavimą, langų dydį bei jų išdėstymą patalpose, pasirinkti radiatoriaus tipą ir matmenis.   

Termolux radiatoriai pagaminti iš kokybiško plieno, todėl jie yra ilgaamžiai ir patikimi.  

Šie radiatoriai gaminami iš aukštos kokybės šaltai valcuoto lakštinio plieno ir padengiami 80 µm dažų sluoksniu, atspariu atmosferiniams poveikiams bei temperatūrų pokyčiams. Dažai apsaugo plieną nuo tiesioginio sąlyčio su oru bei nuo korozijos. Taip užtikrinamas ilgas tarnavimo laikas, neprarandant efektyvumo bei estetinio vaizdo. Šis padengimas įtakoja lengvą valymą nuo dulkių ir purvo ir padeda išlaikyti pirminę išvaizdą daugelį metų. Visi įrenginių gamybos, dažymo ir testavimo procesai yra griežtai standartizuoti, todėl įrenginiai net ir ilgai eksploatuojami, išlaiko savo pirmines technines charakteristikas.

Termolux šoninio pajungimo plieniniai radiatoriai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia efektyvumo, stiliaus ir patikimumo.

Šio gamintojo  radiatoriai ne tik šildys patalpas, bet taps ir estetiška interjero dalimi. Jų šiuolaikinis dizainas linijos ir elegantiški paviršiai puikiai derasi su skirtingais interjero stiliais, o aukštas šilumos perdavimo koeficientas padės jums susikurti ir išlaikyti patalpose komfortabilią temperatūrą net ir šaltuoju metų laiku. Kaip buvo minėta, šių įrenginių gamybos procesas yra griežtai reglamentuotas, o pagaminta produkcija yra pasirinktinai testuojama ar atitinka deklaruojamus techninius parametrus. Taip išvengiama nekokybiškų ir defektuotų gaminių patekimo į rinką. Tokios gamintojo investicijos į kokybę davė gerų rezultatų. Radiatoriai su Termolux prekės ženklu tapo populiarūs daugelyje Europos Sąjungos šalių, o jų paklausa paskutiniais metais stipriai išaugo.
Mūsų internetinėje parduotuvėje Tvaruskatilas.lt galite įsigyti įvairių dydžių ir galingumų šoninio prijungimo radiatorius už prieinamą kainą. Jei renkantis iškils klausimų ar reikės pagalbos skaičiuojant reikalingą įrenginio galingumą, mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti. Mes suteiksime konsultacija tiek telefonu, tiek gyvai bendraujant fizinėje parduotuvėje, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.

Visada esate laukiami!

 
cookie Slapukų sutikimas