Left Banner

Left Banner

Mini rekuperatoriai

Mini Rekuperatorius - Mini Rekuperatoriai Kaina | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Mini rekuperatoriai – Efektyviai oro cirkuliacijai mažose erdvėse

Pagerinkite oro kokybę mažose gyvenamosiose erdvėse, su mūsų kruopščiai atrinktais ventiliacijos įrenginiais. Nebrangūs mini rekuperatoriai yra kompaktiški ir efektyvūs ventiliavimo įrenginiai, kurie užtikrina šviežio oro padavimą, perdirbto oro pašalinimą ir užkerta kelią pelėsio ir grybelio susidarymui jūsų gyvenamosiose ar kitos paskirties patalpose.

Mini rekuperatorių teikiama nauda

Šie ventiliacijos įrenginiai yra puikus sprendimas nedideliuose butuose, biuruose ir kitose patalpose, kuriose nėra galimybės įrengti centralizuotus rekuperatorius, arba jų įrengimas būtų neefektyvus ir nepraktiškas. Pagrindiniai tokios sistemos privalumai yra:

  • Geresnė oro kokybė: pirkti mini rekuperatorius pravartu jei norite palaikyti sveika aplinką ir komfortabilų mikroklimatą savo namuose, taip pat sumažinti patalpų šilumos praradimus. Rekuperatorius iš lauko į patalpų vidų tiekia švarų ir filtruotą orą, tuo pačiu iš patalpų pašalindamas panaudotą orą ir dulkes.

  • Kompaktiškas ir taupantis vietą: mūsų siūlomi mini rekuperatoriai yra kompaktiški ir neužima daug vietos. Dėl šios priežasties, jie puikiai pritaikomi mažesnėse erdvėse, ar kambariuose su žemomis lubomis, kur nėra galimybės įrengti standartinės rekuperacinės sistemos.

  • Energetinis efektyvumas: šių sistemų dėka jūs galite sutaupyti lėšų namų ar kitos paskirties patalpų šildymui, nes tokio tipo rekuperatoriai dirba efektyviai, tuo pačiu išlaikydami ir geras energetinio efektyvumo savybes.

  • Apsaugo nuo pelėsio susidarymo: toks ventiliacijos būdas sukuria priverstinę oro cirkuliaciją bei leidžia palaikyti optimalų patalpų drėgmės lygį. Jo dėka visa patalpose esanti perteklinė drėgmė yra pašalinama į lauką ir tokiu būdu užkertamas kelias pelėsio bei grybelio susidarymui. 

Mūsų siūlomų mini rekuperatorių ypatumai

Tvarus Katilas internetinėje parduotuvėje siūlome platų tokio tipo rekuperatorių pasirinkimą, kuris patenkins net išrankiausių pirkėjų reikalavimus. Šios ventiliacijos sistemos pasižymi šiais ypatumais:

  • Didelio efektyvumo filtrais, kurie užtikrina taršos ir alergenų pašalinimą iš tiekiamo oro, tokiu būdu užtikrindami švarų ir sveiką namų mikroklimatą.

  • Šių rekuperatorių įrengimas, aptarnavimas ir valdymas nereikalauja daug įgūdžių ir didelių išlaidų, todėl visus darbus galima atlikti patiems arba su specialisto pagalba.

  • Mūsų siūlomi mini rekuperatoriai internetu užtikrina tylų darbo režimą, todėl savo namuose galėsite mėgautis grynu oru be jokio didelio pašalinio triukšmo. 

  • Priklausomai nuo pasirinkto modelio, įrenginių šilumos grąžos koeficientas gali siekti net iki 95 proc. Tai reiškia, kad Jūsų patalpų šilumos praradimai mažėja iki minimum, bet tuo pačiu vėdinamose patalpose pastoviai turite šviežią ir sveiką orą. Perteklinė drėgmė kartu su atidirbusiu, slogiu patalpų oru pašalinama į lauką..

Jei ieškote efektyvaus ir patogaus būdo, kaip pagerinti oro kokybę savo patalpose, mūsų internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti sau tinkamą modelį, o mini rekuperatoriaus pardavimas užtruks vos kelias minutes. Čia rasite gerai žinomų gamintojų, tokių kaip Blauberg, Zehnder, Vents ar Brink siūlomus modelius. Visas prekes pristatysime tiesiai į jūsų namus arba nurodytu adresu. Peržiūrėkite mūsų siūlomus žinomų gamintojų įrenginių modelius ir išsirinkite jūsų poreikius atitinkantį mini rekuperatorių. Jei kreipsitės tel.: +370 656 85153 ar el. paštu [email protected], arba nuspręsite atvykti į mūsų fizinę parduotuvę adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, patyrę Tvarus Katilas specialistai padės išsirinkti Jums labiausiai tinkamą gaminį ir pasiūlys įrenginių montavimo paslaugas. Visada esate laukiami!
 
cookie Slapukų sutikimas