Left Banner

Left Banner

Buderus

Buderus

Aktyvūs filtrai

Buderus katilai Jūsų namų jaukumui

Statantiems namus arba dar tik pradedantiems įgyvendinti savo svajonių namo projektą dažnai kyla klausimas kokią šildymo sistemą naudoti. Daugelis susimąsto kuo gi toks ypatingas dujinis įrenginys ir kokie jo privalumai. Geras pavyzdys tokiose svarstymuose yra Buderus dujiniai katilai. Vokietijoje įsikūręs gamintojas garsėja tuo, jog yra vienas pažangiausių ir patikimiausių šios įrangos gamintojų Europoje. Dujiniai katilai Buderus gaminami iš aukštos kokybės plieno. Gamintojas siūlo tikrai įvairius daugiafunkcinius įrenginius priklausomai nuo šildomų patalpų ploto, naudojamo kuro bei montavimo tipo:

·         Pakabinamus kondensacinius 15 kW - 100kW

·         Dujinius kondensacinius pastatomus ant grindų 16kW -1200kW

·         Skysto kuro kondensacinius, kurie statomi ant grindų, 18kW-49kW

·         Dujiniai/skysto kuro ant grindų statomi katilai 400kW- 19200kW

Buderus dujinis katilas ir jo privalumai

Buderus dujiniai katilai turi daug privalumų vertinant techninius parametrus bei išskirtinį šiuolaikišką dizainą. Plačiau apžvelgsime įmonės įrangą palygindami su alternatyviais, naudojančiais kitą kuro rūšį kuro katilais:

·         Geoterminis šildymas reikalauja daug didesnių investicijų, kurios deja dažnokai neatsiperka

·         Kūrenimas malkomis - vienas iš didžiausių nepatogumų - malkų, naudojamų šildymui, sandėliavimas. Tai užima nemažai vietos.

Verta paminėti ir kitus privalumus, su kuriais dujinis katilas Buderus atrodo ypač patrauklus:

·         Dujiniai katilai tinkami net keliems šildymo būdams - grindiniam ir radiatoriniam. Žvelgiant iš vartotojo pusės verta paminėti, jog radiatorinis šildymas lengviau ir paprasčiau  montuojamas, patogesnis reguliavimas. Galima nustatyti ne vien tik į šildymo kontūrą tiekiamą vandens temperatūrą, bet atskirai reguliuoti kiekvieną radiatorių. Šis šildymas turi trūkumą - išsausėja patalpos oras. Šildantis grindiniu šildymu, ši problema neiškyla, bet šio tipo šildymas pakankami inertiškas, norint pakeisti kambario temperatūrą reikia įvertinti, kad temperatūra pradės kisti tik po kelių valandų.

·         Buderus dujiniai kondensaciniai katilai siūlo automatizuotus sprendimus šildymo sistemų valdymui. Juose įdiegtas automatizuotas, nuotolinis įjungimas ir išjungimas, katilo funkcijų ir darbo režimo valdymas per atstumą. Galite lengvai pasinaudoti savo telefonu, planšete, nešiojamuoju arba stacionariu kompiuteriu. Patogumui ir komfortui, įdiegtos įvairios programavimo funkcijos, įgalinančios katilą sumažinti patalpų temperatūrą kol Jūsų nėra namuose ir ją padidinti kai grįžtate namo. Užmirškite apie privalomą prisirišimą prie namų šaltuoju laikotarpiu. Jums nereikės skaldyti malkų ir dėti jų į katilą. Galite išvykti kokiam norite laikotarpiui, o kondensaciniai dujiniai katilai Buderus pasirūpins Jūsų namais ir palaikys norimą temperatūrą skirtingais metų sezonais.

·         Kalbant apie minėtos įrangos naudojamą kurą – dujas, reikia pažymėti, kad tai ekologiška ir labai patogi vartotojui kuro rūšis. Nepamirškite, jog naudodami šį kurą Jūs tausojate aplinką ir prisidedate prie klimato kaitos mažinimo. Įvertinę šiuos aspektus, taip pat dujų ir kitų rušių kuro kainą, bei katilus naudojančius kitų rūšių kurą, ir sukuriamą komfortą ir patogumą, kūrenant vieno ar kito tipo katilais, patys nuspręskite kas svarbiausia ir kokią šildymo įrangą verta įsigyti.

Kondensacinių dujinių katilų išskirtinumas

Verta detaliau pasigilinti į kondensacinių katilų privalumus. Jie iš kitų katilų išsiskiria tuo, jog yra žemos temperatūros ir kondensacijos būdu išgauna papildomą šilumą esančią išmetamosiose dujose. Kai vanduo verda, jis sugeria šilumą, o garams virstant vandeniu išsiskiria tas pats šilumos kiekis. Tokiu principu pagrįstas kondensacinio katilo veikimas.Taip padidinamas naudingumo koeficientas. Šio tipo šildymo įranga labia efektyvi naudojant grindinį šildymą.  Aišku kad namuose būtų smagu ir šilta Jums visada reikės turėti pastovų ir nepertraukiamą dujų tiekimą iki katilo.

Dar kartą verta paminėti, jog Buderus katilai padeda tausoti aplinką ir maksimaliai sumažina mus supančios gamtos taršą. Dėl išskirtinio skoningo dizaino ši įranga puikiai derės prie įvairaus Jūsų būsto interjero. Įvertinus tylų katilo darbo režimą ir kompaktiškus gabaritus – aukštis ne didesnis už 100 cm, plotis mažesnis nei pusės metro ir gylis daugumos modelių - iki 30 cm - jį galėsite montuoti ne tik katilinėje, bet ir kitos paskirties patalpose. Tai gali būti kolidorius, bendras kambarys ar virtuvė. Šie įrenginiai turi puikų naudingumo koeficientą, kuris siekia net 110% ir yra labia patikimi. Jei įvertinę visus įrenginio privalumus ir silpnybes nuspręstumėte įsigyti Buderus dujinius katilus, susipažinkite su profesionalų komandos siūlomus katilus ir tikrai rasite sau tinkamiausią variantą. 

 
cookie Slapukų sutikimas