Left Banner

Left Banner

Norwian

Aktyvūs filtrai

Šilumos siurblys oras-vanduo Norwian: paskirtis, privalumai ir neaukšta kaina!

Norwian šilumos siurbliai oras-vanduo yra skirti efektyviam namų ir komercinių patalpų šildymui bei karšto vandens ruošimui. Sukurti vadovaujantis Skandinavijos šalių patirtimi ir diegiant naujausius techninius sprendimus, šie siurbliai puikiai tinka mūsų klimato zonai su dideliais temperatūrų svyravimais. Jie naudoja aplinkos orą kaip atsinaujinantį energijos šaltinį, todėl yra ekologiški ir ekonomiški.
Šilumos siurbliai oras-vanduo Norwian pasižymi daugybe privalumų. Pirmiausia, jie yra itin efektyvūs – net ir esant žemai lauko temperatūrai, šie siurbliai užtikrina pastovų šildymą. Antra, jie yra lengvai integruojami į esamas šildymo sistemas, todėl tinka tiek naujiems, tiek renovuojamiems pastatams. Be to, jų veikimas yra tylus, o priežiūra – minimali.
Svarbus aspektas yra ir jų kaina. Norwian šilumos siurbliai oras-vanduo yra prieinami už konkurencingą kainą, todėl yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia sumažinti savo šildymo išlaidas, neaukojant kokybės.
Apsvarstykite Norwian šilumos siurblius oras-vanduo, jei ieškote patikimo, efektyvaus ir ekonomiško sprendimo savo namų ar verslo šildymui.

Norwian oras-vanduo siurbliai - konstrukcija ir išskirtinumai

Šie šilumos siurbliai yra skirti naujos bei senos statybos, taip pat renovuojiemiems pastatams. Jie gali būti naudojami su grindinio bei radiatorinio patalpų šildymo sistemomis, taip pat  karšto vandens ruošimui. Dėl įdiegtų naujausių technologijų ir naudojamų aukštos kokybės medžiagų Norwian šilumos siurbliai užtikrina patikimą, efektyvų ir ekologišką patalpų šildymą.
Norwian šilumos siurbliai patalpų šildymui naudoja atsinaujinančią energiją, yra ekologiški ir efektyvūs. Juose naudojamas Inverter tipo kompresorius, užtikrinantis optimalų įrenginio darbo režimą keičiantis lauko temperatūrai. Juose naudojamas naujos kartos šaltnešis R290, kuris yra  net 30% efektyvesnis už kitų gamintojų naudojamą R32. Tai leidžia leidžia pasiekti aukštesnę paduodamą temperatūrą į šildymo sistemą. Ji siekia net iki +75 °C. Šie šilumos siurbliai efektyviai dirba net esant labai žemai lauko temperatūrai, siekiančiai iki -25 °C. Juose integruota automatinė priešužšąlimo funkcija, apsauganti įrangą žiemos metu.  Integruotas Wi-Fi modulis leidžia lengvai valdyti ir stebėti įrenginį nuotoliniu būdu per išmaniąją programėlę, o spalvotas liečiamas valdiklis suteikia patogų darbo režimo valdymą ir reguliavimą.
Planuojant įsigyti šilumos siurblį Norwian rekomenduojame pasitarti su specialistu. Norint, kad patalpose būtų šilta ir jauku šaltuoju sezonu, būtina teisingai parinkti siurblio galingumą, bei komplektuojančią įrangą. Tam reikia žinoti šildomų patalpų plotą, pastato energetinę klasę, įvertinti šildymo sistemą. Tai geriausia gali atlikti profesionalūs šildymo įrangos pardavėjai bei kvalifikuoti meistrai.

Norwian šilumos siurblys: kur patogiausia įsigyti įrenginį?

Lietuvoje Norwian šilumos siurbliais prekiaujama tiek specializuotose šildymo įrangos parduotuvėse, tiek elektroninėse parduotuvėse. Fizinėse parduotuvėse galima pamatyti įrenginius gyvai ir įvertinti jų kokybę. techninius parametrus ir gabaritus. Taip pat pabendrauti su ekspertais, kurie padės išsirinkti tinkamiausią modelį, atsižvelgiant į jūsų namų ar verslo poreikius. Šiuo metu labai patogus ir populiarėjantis būdas įsigyti įrenginius – tai elektroninės parduotuvės. Pirkti internetu Norwian šilumos siurblys oras-vanduo patogu, nes greitai ir lengvai galima palyginti skirtingų modelių kainas ir savybes. Elektroninės parduotuvės dažnai siūlo geresnes kainas ir įvairias akcijas, todėl galite sutaupyti ne tik laiką bet ir pinigus. Be to, pirkdami internetu, galite užsisakyti įrenginį bet kuriuo paros metu ir gauti jį tiesiai į namus, taupydami laiką ir pastangas.
Taip pat verta atkreipti dėmesį į atsiliepimus ir rekomendacijas iš kitų pirkėjų, kurie padės priimti pagrįstą sprendimą. Viena iš patikimų el. parduotuvių Tvaruskatilas.lt. Pasirinkę patogiausią būdą įsigyti Norwian šilumos siurblį, galite užtikrinti efektyvų ir patikimą šildymo sprendimą savo namams ar verslui.

 
cookie Slapukų sutikimas