Left Banner

Left Banner

Vaillant

Vaillant

Aktyvūs filtrai

Vaillant katilai - tai europietiška kokybė Jūsų namų šilumai

“Vaillant Group” yra žinoma net nuo 1874 metų ir išsiskiria vokiečiams būdinga kokybiška produkcija. Kompanija specializuojasi šildymo, aušinimo bei karšto vandens įrenginių gamyboje. Vaillant dujiniai katilai yra pritaikyti praktiškai bet kokiai gyvenamajai erdvei ir pasižymi aukščiausia kokybe, patikimumu bei produkcijos našumu.

Vaillant dujų katilai būna kelių tipų. Verta juos aptarti detaliau, kad galėtumėte apsispręsti kokio preciziškai vokiečių pagaminto katilo reikėtų Jūsų namui arba butui.

Dujiniai katilai Vaillant gali patenkinti visus Jūsų šilumos poreikius namuose

Nesvarbu kokį būstą turite - ar tai erdvus namas, ar mažytis namukas, ar nedidelis butas. Vaillant dujinis katilas yra pritaikytas įvairioms erdvėms ir skirtingiems poreikiams.

Vaillant dujinių katilų tipai:

 • Kombinuotas katilas su momentiniu vandens šildytuvu - labiau tinkamas namams su vienu vonios kambariu arba butams. Vanduo paruošiamas tik kai yra poreikis. Katilas prijungtas tiesiogiai prie vandentiekio, todėl nereikia vandens talpyklos. Kompaktiškas, nedidelis - puikiai tinka mažoms erdvėms. Atliekami du svarbiausi veiksmai - šildomas vanduo ir šildomos būsto patalpos;

 • Katilas su integruotu vandens šildytuvu – tai katilai, kurie karštą vandenį ruošia įmontuotame į katilą vandens šildytuve. Labiau tinkama didesniems būstams, turintiems ne vieną vonios kambarį bei didesnius karšto vandens poreikius. Šio tipo katiluose paprastai būna įmontuotas išsiplėtimo indas, kurio talpa priklauso nuo katilo galingumo ir vandens šildytuvo tūrio.

 • Katilai, prie kurių yra galimybė prijungti papildomą vandens šildytuvą. Jie – šildo vandenį, skirtą šildymo sistemai ir ruošia karštą vandenį atskirai prijungtame vandens šildytuve (boileryje). Vandens šildytuvas montuojamas toliau nuo katilo, patogioje vietoje. Tokioje sistemoje būtinai turi būti išsiplėtimo indas. Šio tipo katilai naudojami didesniuose būstuose, turinčiuose kelis vonios kambarius, kuriuose yra didelis karšto vandens poreikis. Sistemos pranašumas - iš karto gali pateikti didesnį karšto vandens kiekį.

Vaillant katilai kaina atspindi jų siūlomų įrenginių kokybę. Pažvelkime į šio gamintojo  produktų privalumus:

 • Didžiausias efektyvumas siekia net 98%;

 • Katilų veikimo metu praktiškai nesusidaro suodžiai;

 • Jei palygintume su senos gamybos katilais, pastebėtume, jog energijos suvartojimas mažėja iki 30%;

 • Montavimas paprastas ir patogus, nereikalauja didelių investicijų;

 • Galima jungti į sistemas su kita atsinaujinančios energijos įranga - saulės kolektoriais, šilumos siurbliais ir t.t.;

 • Gali momentaliai ruošti karštą vandenį arba jį šildyti integruotuose ar papildomai prijungtuose vandens šildytuvuose.

Tinkamo dujinio katilo parinkimas Jūsų namams

Jei jau apsisprendėte pirkti dujų katilą, siūlytume įvertinti įvairius aspektus renkantis būtent Jums labiausiai tinkantį gaminį. Vaillant katilai pasižymi išskirtine kokybe. Gamintojas, rūpindamasis visų mūsų komfortu skirtingo tipo būstams ir skirtingiems žmonių poreikiams pagamino įvairiapusius dujinius katilus. Todėl siūlytume atsižvelgti į:

 • Katilo galingumą - nebūtina pirkti galingą katilą, jei iš tikrųjų suvartojate nedaug karšto vandens. Galingas katilas skaudžiai palies Jūsų kišenę, nes tokie katilai dirbs ne optimaliu režimu, dažnai įsijungs ir vėl išsijungs. O tai reiškia žymiai didesnes sąskaitas už elektros energiją.Tuo pačiu greičiau dėvisi katilo detalės ir mazgai, gali tekti dažniau kviesti meistrą įrangos aptarnavimui ar remontui.

 • Efektyvumas – panaudojama išmetamųjų degimo produktų šiluma. Dūmai ir kiti degimo produktai atvėsinami ir pašalinami į lauką žemos temperatūros.Gautas papildomas šilumos kiekis, naudojamas patalpoms šildyti;

 • Karštas vanduo - siūlytume įvertinti kiek Jūsų namuose yra arba kiek planuojate turėti vandens maišytuvų, kriauklių, dušo kabinų, vonių. Nuo to priklausys, kokio katilo Jums reikia, kad visi namo gyventojai, nevaržydami poreikių, tuo pačiu metu galėtų naudoti karštą vandenį;

 • Valdymas - naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis dabartiniai katilai turi patalpų šilumos reguliatorius ir lauko temperatūros daviklius. Taip įrenginys automatiškai apskaičiuoja kada ir kiek šilumos Jums reikia konkrečiu paros metu.

 • Įrangos techniniai reikalavimai - šiuolaikiniai Vaillant dujų katilai gali būti įvairių dydžių. Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių bei gyvenamojo ploto. Nepamirškite, jog norint įsivesti šildymą su gamtinėmis dujomis Jums teks kreiptis į specialistus, nes reikia parengti dujų įvado projektinę dokumentaciją.

 • Remontas ir atsarginės detalės - labai svarbu, kad esant gedimui, netoli Jūsų būtų katilų servisas arba aptarnaujantis meistras galėtų greitai atvažiuoti pas Jus.

Visada patariama, pasirinkus bet kokio modelio katilą kreiptis į sertifikuotus specialistus, kad įranga būtų sumontuota Jūsų namuose patikimai, saugiai ir greitai.

 
cookie Slapukų sutikimas