Left Banner

Left Banner

Granulinis katilas Twin Bio Luxury Compact 12kW

Granulinis katilas Twin Bio Luxury Compact 12kW

0 Review(s) 
4 150,00 €
5 klasės granulinis katilas
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Kostrzewa Twin Bio Luxury Compact 12 kW – kompaktiški ir modernūs granuliniai katilai! 

Granuliniai katilai Kostrzewa Twin Bio Luxury Compact – naudojami apšildinti įvairios paskirties patalpas nuo 50 m2  iki 500 m2. Dažniausiai jie montuojami individualiuose namuose, kotedžuose, sodybose ar nedidelėse gamybinėse patalpose, kuriose apribotas katilinės plotas. Šie katilai skirti kūrenami granulėmis A1, A2 ir B klasės, kurių peleningumas gali siekti net 2% (B klasė), granulių dydis 6-8 mm. Taip pat gali būti kūrenami grūdais. Konstruojant šiuos Kostrzewa katilus, inžineriai turėjo tikslą pasiūlyti vartotojui nedidelių gabaritų, bet aukštos klasės, atitinkantį Europos Sąjungos standartą EN 303-5 granulinį katilą. Projektuojant ir gaminant Twin Bio Luxury Compact katilus buvo įdiegtos pažangiausios technologijos ir naudojamos tik sertifikuotos medžiagos. Todėl šie modernūs katilai pagal technines charakteristikas pranoksta kitų gamintojų tos pačios klasės katilus. Taip pat galima teigti, kad Kostrzewa Compact sąlyginai nebrangus katilai, bet labai efektyvūs, paprasti ir patogūs granuliniai katilai. 

Katilo Twin Bio Luxury Compact pagrindinės dalys:

1. Katilo šilumokaitis pagamintas iš aukštos kokybės katilinio plieno P265GH, jo storis nuo 4 iki 5mm. Jis sukonstruotas ir pagamintas pagal 3xT konsepciją (time, turbular, temperature). Šie šilumokaičiai nors ir nedidelių gabaritų, bet labai efektyviai perduoda šilumą iš degimo kameros į patalpų šildymo sistemą. Jų išskitinumas – mažas jautrumas staigiems temperatūriniams pokyčiams, vandens trūkumui bei kalkėms.
2. Degiklis – Platinum Bio VG komplektuojamas su šio modelio granuliniais katilais. Tai labai modernus ir ekonomiškas granulių degiklis, kuriame įdiegta VG technologija (vartable geometry). Paprastai tariant – degiklis prisitaiko prie šilumos poreikia, mažindamas ar didindamas grotelių ilgį. Prie pažangiausių sprendimų idiegtų į Platinum Bio VG degiklį galima paminėti tai automatinė moduliacija Fuzzy Logic 2 dėka fotoelemento esančio degimo kameroje  turinčio galimybę valdyti liepsną bei temperatūrą. Degiklyje kuro uždegimas susideda iš 3 fazių, kas pilnai eleminuoja dujų sprogimą uždegant kurą degimo kameroje. Keraminis įdėklas esantis degimo kameroje, leidžia poasiekti temperatūrą aukštesnę nei 1000 °C. Kuras degdamas tokioje aukštoje temperatūroje, pilniau sudega ir mažiau į atmosferą išmetama kietųjų dalelių bei išsiskyrusių dujų. Šio modelio degikliai turi automatinę išsivalymo funkciją, automatiškai pašalinančią šlakus ir kitus degimo produktus nuo degiklio, grotelių.   
3. Katilo valdiklis. Katilai Twin Bio Luxury Compact komplektuojami su Platinum Bio valdikliu, turinčiu Fuzzy Logic 2 technologiją, sumažinančia kuro sąnaudas net iki 20% ir elektros energijos suvartojimą. Šiuos valdiklius, taip pat ir viso katilo darą, galima valdyti ir kontruoliuoti interneto pagalba, mobiliuoju telefonu ir SMS žinutėmis. 
4. Kuro bunkeris. Šių katilų katilų konstrukcija suteikia galimybę kuro talpą statyti tiek vienoje tiek kitoje katilo pusėje. Tokia katilo konstrukcija patogi kuomet yra apribotas katilinės plotas. Katilai Twin Bio Luxury Compact, priklausomai nuo galingumo komplektuojami su 137 L kuro bunkeriais. 

Prekė
Granulinis katilas
Modelis
Twin Bio Luxury Compact
Gamintojas
Kostrzewa
Kilmės šalis
Lenkija
Energetinio efektyvumo klasė
A+
Galingumas
12 kW
Maks. darbinis slėgis
2 bar
Komplektacija
Su bunkeriu
Įtampa
230V/50Hz
Korpuso medžiaga
Plienas
Aukštis
1156 mm
Plotis
1150 mm
Gylis
835 mm
Garantija
5 metai
Degiklis
Platinum Bio VG
Efektyvumo klasė
5 klasė
Apšildomas plotas m², kai namo energetinis efektyvumas B klasės
iki 200 m²
Naudingumo koeficientas
91%
Kuro įkrovos angos matmenys
505x270 mm
Dūmtraukio diametras
127 mm
Vandens tūris
44 L
Katilo vandens temperatūra
45/85 °C
Reikalinga kamino trauka
15 Pa
Granulių dydis mm
6-8 mm
Bunkerio tūris
137 L
Pagrindinis kuras
Medžio granulės

Write your review

Granulinis katilas Twin Bio Luxury Compact 12kW

5 klasės granulinis katilas

Write your review

2 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas