Left Banner

Left Banner

Norwian

Nerūdijančio plieno vandens šildytuvai Norwian-kokybė ir ilgaamžiškumas!

Aktyvūs filtrai

Norwian vandens šildytuvai: paskirtis ir savybės

Skandinaviški vandens šildytuvai Norwian MWT-C – tai aukštos kokybės produktai, skirti efektyviam ir patikimam vandens šildymui. Šie šildytuvai skirti vartotojams, užtikrinti pastovų karšto vandens ruošimą ir tiekimą tiek buityje, tiek pramonėje. Jų išskirtinumas – pagaminti iš nerūdijančio plieno, todėl yra atsparūs korozijai, nereikalauja papildomo vidinių sienelių padengimo emale. 
Norwian vandens šildytuvai yra pritaikyti jungti į oras-vanduo šildymo sistemas, kas leidžia optimaliai naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius. Jų didelio ploto šilumokaitis, priklausomai nuo modelio (2-3 m²) pagamintas iš aukštos kokybės SUS 316 nerūdijančio plieno. Tai užtikrina greitą šilumos perdavimą šildomam vandeniui. 
Be to, šie vandens šildytuvai izoliuoti 50 mm storio kieto poliuretano (PPU) izoliaciją, kuri neleidžia atvės vandeniui ir sumažina šilumos praradimus. Išorinė šildytuvo dalis (apdaila) pagaminta iš galvanizuotos skardos nudažytos minteliniu būdu. Toks dažymo būdas suteikia gaminiui atsparumą mechaniniams poveikiams ir ilgaamžiškumą.

 

Boileris Norwian: kaip pasirinkti tinkamą modelį?

Renkantis Norwian vandens šildytuvą, svarbu atsižvelgti į kelis pagrindinius kriterijus. Pirmiausia, įvertinkite karšto vandens poreikius – kiek žmonių naudos karštą vandenį ir koks vandens tūris bus sunaudojamas kiekvieną dieną. Žinodami sunaudojamo karšto vandens kiekį, galėsite teisingai parinkti vandens šildytuvo tūrį. Šilumokaičiai, priklausomai nuo šildytuvo modelio, gali būti nuo 2 iki 3 m². 
Apsvarstykite šildytuvo medžiagas – Norwian boileriai yra pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, užtikrinančio ilgaamžiškumą ir atsparumą korozijai. Galiausiai, atkreipkite dėmesį į šilumos izoliaciją – kieto poliuretano izoliacija 50mm, kuri puikiausiai išlaiko šilumą ir iki minimumo sumažina šilumos praradimus. 
Pasirinkę tinkamą modelį, jūs užtikrinsite patikimą ir efektyvų karšto vandens tiekimą savo namuose, tiek darbo vietoje.

 

Norwian vandens šildytuvas - pirkti internetu pigu ir patogu!

Norwian vandens šildytuvai, žinomi dėl savo aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo, yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia efektyvaus ir patikimo vandens šildymo sprendimo. Šie Skandinavų gamintojo produktai idealiai tinka oras-vanduo šildymo sistemoms, užtikrinant nuolatinį karšto vandens tiekimą. 
Norwian vandens šildytuvus galima įsigyti tiek specializuotose parduotuvėse, tiek elektroninėse parduotuvėse. Pirkti internetu yra ypatingai patogu ir ekonomiška. Elektroninės parduotuvės dažnai siūlo geriausias kainas, todėl galite sutaupyti pinigų. Be to, internetinėse parduotuvėse lengviau palyginti panašių prekių kainas ir rasti optimaliausią variantą.
Pirkti internetu taip pat reiškia, kad galite patogiai apsipirkti neišeinant iš namų. Užsakymą galite atlikti bet kuriuo paros metu, o prekę gausite tiesiai į namus. Tai ypač patogu, nes nereikia rūpintis transportavimu ir galima sutaupyti daug laiko. Be to, internetinėse parduotuvėse dažnai galite rasti išsamius produktų aprašymus, klientų atsiliepimus ir ekspertų rekomendacijas, kas padės priimti geriausią sprendimą. 
Pasirinkite Norwian vandens šildytuvas ir mėgaukitės švariu, karštu vandeniu bei aukštu energetiniu efektyvumu. Pirkti internetu – tai pigus, patogus ir greitas būdas įsigyti aukštos kokybės produktą!

 
cookie Slapukų sutikimas