Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Dažnio keitikliai

Pirkti Dažnio Keitiklį - Daznio Keitikliai

Dažnio keitiklis kaina – Investicija, kuri garantuos optimalų vandentiekio sistemos darbą

Pojektuojant vandentiekio sistemas ypač aktualios technologijos, kurių dėka galima optimizuoti vandens siurblių darbo režimą, sumažinti elektros energijos suvartojimą bei prailginti vandentiekio įrangos tarnavimo ir eksploatavimo laiką. Naudojant šiuos prietaisus vandentiekio sistema taip pat apsaugoma nuo hidraulinių smūgių. Montuojant keitiklius vandentiekio sistemoje, jie jungiami su elektromagnetine ir elektronine vandens siurblių valdymo įranga.

Dažnio keitiklis vandens siurbliui – elektroninis vandens siurblio valdymo blokas – įtaisas vertinantis suvartojamo vandens kiekį. Priklausomai nuo vanderns poreikio vandenstiekio sistemoje, sumažina arba padidina siurblio variklio apsukų greitį. Tokiu būdu sistemoje palaikomi nustatyti vandens slėgio parametrai. Tai ypač puikus sprendimas, kuomet vienas siurblys tiekia vandenį ne vienam, o keliems objektams.

Dažnio keitiklis siurbliui: Keitiklio veikimo principas ir nauda

Prietaiso veikimo principas nesudėtingas – kai vandentiekio sistemoje vandens poreikis išauga, dažnių keitiklis padidina siurblio variklio sukimosi greitį. Tuomet siurblys į sistemą patiekia didesnį vandens kiekį. Kai vandens poreikis sumažėja – keitiklio dėka tiekiamo vandens srautas taip sumažinamas. Trumpai tariant, vandens srautas padidėja, kai vandens siurblio darbas suintensyvinamas ir, atvirkščiai, kai siurblio apsukos sumažinamos, į sistemą paduodamas mažesnis vandens kiekis. Kai vartotojas vandens nenaudoja, slėgis sistemoje pakyla iki tam tikros nustatytos ribos ir siurblys automatiškai išsijungia. Būtent keitiklis įtakoja tolygų vandens siurblio paleidimo bei išjungimo / sustabdymo procesus. Tai, be abejo, prailgina siurblio tarnavimo trukmę.

Naudojant elektroninę siurblio valdymo įrangą, didžiausias efektyvumas pasiekiamas sistemose, kuriose vandens poreikis netolygus ir nuolat kintantis, pavyzdžiui, kai vandenį keliems namams tiekia tik vienas vandens siurblys. Lygindami sistemų, kuriose siurblys valdomas klasikiniu būdu ir sistemas, kuriose integruotas dažnio keitiklis siurbliui, suvartojamos elektros energijos sąnaudas, matome akivaizdų skirtumą – modernizuotoje sistemoje elektros energijos suvartojimas yra net 40 procentų mažesnis. Dar vienas privalumas, kuriuo kompensuojama vandens siurblio dažnio keitiklis kaina, tai sistemoje nereikia montuoti gana brangių ir vietą užimančių vandens išsiplėtimo indų.

Elektroninė vandens siurblių valdymo įranga, dažnių keitiklis ir jų gamintojai

Efektyviam vandens sistemos įrenginių valdymui reikalinga nepriekaištingos kokybės ir vartotojo lūkesčius pateisinanti įranga. Tad, norint suprojektuoti patikimą ir ekonomišką sistemą, naudojami įrenginiai, kuriuose įdiegtos pažangiausios technologijos. Jie optimizuoja sistemos darbą, mažina elektros energijos sąnaudas bei padidina visos sistemos patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Dažnio keitikliai kaina priklauso nuo gamintojo ir jo diegiamų techninių sprendimų Pavyzdžiui, dauguma Wasinex kompanijos produktų atitinka ir turi TUV ir CE standartų sertifikatus. Ši įmonė taip pat yra pateikusi paraišką dėl kintamo dažnio keitiklio konstrukcijos intelektinės nuosavybės teisių Wasinex kompanijos gaminiai parduodami ir vertinami ne tik Azijoje, bet ir Europoje bei Amerikoje. 

2002 metais įkurtos italų įmonės Electroil produktai išsiskiria kokybe ir efektyvumu, o vartotojus džiugina nuolat atnaujinamas asortimentas. Sistemose, kai vienas siurblys vandeniu aprūpina net kelis vartotojus ypač efektyviai veikia Omnigena gaminami dažnio keitiklia. Kompanijos įkurtos beveik prieš 50 metų Lenkijoje. Danų kompanijos Grundfos devizas – gaminti produktus, kurie suvartotų kuo mažiau elektros energijos, rinkoje išsiskiria neprilygstamu eksploataciniu patikimumu.

Pasikonsultuoti ir įsigyti vandens siurblio valdymo įrenginį galima internetinėje arba fizinėje Tvarus Katilas parduotuvėje. Apžiūrėti prekes kviečiame šiais adresais: Kalvarijų g. 125, LT-08221 Vilnius arba Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė, susisiekti su pardavėju taip pat galima elektroniniu paštu arba skambinti mobiliuoju telefonu 8 656 85153. Tikimės, kad mūsų ekspozicijoje rasite Jums tinkamiausią gaminį.

 • Wasinex

  Wasinex dažnio keitikliai – tai pirmiausia patikimumas, kokybė ir neaukšta kaina!

  Wasinex – tai įmonė, kurianti energiją taupančias technologijas bei įrangą skirtą tiek pramonės įmonėms, tiek individuliaems vartotojams. Wasinex įmonė didelį dėmesį skiria vandens siurblių valdymo ir automatikos įrangai, optimizuojančiai siurblių darbo režimą bei mažinančiai elektros energijos suvartojimą. Kompanija klientams taip pat siūlo profesionalius sprendimus vandentiekio slėgio reguliavimui, kintamo dažnio pavarų vandentiekio sistemos įrangai projektavimui ir gamybai.
  Dauguma įmonės gaminamų produktų yra sertifikuoti ir atitinka TUV bei CE standartus. Įmonė turi stiprią mokslinių tyrimų komandą, kurios dėka reguliariai vartotojams pristato naujus sprendimus bei produktus. Wasinex produkcija parduodama ir vertinama pirkėjų Europos, Amerikos bei Azijos rinkose.

  Gamintojo tinklalapis: wasinex.com

 • Electroil

  Electroil – išskirtinės kokybės siurblių valdymo įrangos gamintoja!

  Electroil Srl – tai italų įmonė, kuri specializuojasi elektromagnetinės ir elektroninės siurblių valdymo įrangos gamyboje. Įmonė šių produktų gamybą pradėjo 2002 metais ir per trumpą laiką tapo šios srities viena iš lyderių pasaulyje. Įmonės plėtra ir vartotojų pripažinimą lėmė gaminamos įrangos ir prietaisų efektyvumas ir kokybė. Electroil įmonėje dirba stipri inžinierių komanda, kuri vertindama laikmečio ir vartotojų poreikius pastoviai pristato naujus produktus, bei techninius sprendimus, leidžiančius optimizuoti vandens siurblių darbo režimus, sumažinti el. energijos suvartojimą bei prailginančius vandentiekio įrangos eksploatacijos periodą. 

 • Grundfos

  Dažnio keitikliai Grundfos  – tai prietaisai valdantys siurblio darbo režimą! 

  Dažnio keitikliai Grundfos – tai elektroniniai prietaisai skirti valdyti ir optimizuoti vandens siurblio darbą. Dažnio keitikliai, priklausomai nuo vartojamo vandens kiekio, didina ar mažina siurblio variklio apsisukimus, tokiu būdu palaikydami nustatytą slėgį vandentiekio sistemoje. Didėjant vandens poreikiui, dažnio keitiklis didina variklio sukimosi greitį tuo pačiu didindamas ir vandens srautą, tiekiamą į sistemą. Mažėjant vandens vartojimui – keitiklis mažina tiekiamą vandens srautą. Dažnio keitikliai Grundfos labai efektyvūs sistemose, kai vienas siurblys tiekia vandenį keliems namams, taip pat kai vandens vartojimas yra netolygus ir pastoviai kinta. Naudojant dažnio keitiklius Grundfos sumažėja elektros energijos suvartojimas, sistema apsaugoma nuo hidraulinių smūgių, o vandens siurbliai dirba tolygesniu režimu ir prailgėja jų eksploatacijos periodas.     

 • Omnigena

  Dažnio keitiklis Omnigena - tai įrenginys efektyvinantis siurblio ir visos vandentiekio sistemos darbą!

  Omnigena dažnio keitiklis - elektroninis blokas reguliuojantis vandens siurblio darbo režimą pagal vandentiekio sistemos parametrų pokytį. Dažnio keitiklis Omnigena didina arba mažina siurblio variklio sukimosi greitį taip keisdamas tiekiamo į sistemą vandens srautą. Kitaip tariant, didėjant vandens poreikiui vandentiekyje, siurblys pradeda intensyviau dirbti ir didina tiekiamo vandens debitą, sumažėjus suvartojamam vandeniui siurblys mažina apsukas ir automatiškai mažėja į sistemą paduodamas vandens kiekis. Užsukus visus čiaupus ir nustojus vartoti vandenį, sistemoje kyla slėgis iki nustatytos ribos ir siurblys yra automatiškai išjungiamas. Naudojant šiuos įrenginius, didžiausias efektas gaunamas sistemose su netolygiu, dažnai kintančiu vandens suvartojimu. Tai gali būti vandnetiekio sistemos, kai vienas siurblys aprūpina vandeniu kelis individulius namus. Vienas iš privalumų naudojant dažnio keitiklius Omnigena yra tas, kad tampa nereikalingi dideli išsiplėtimo indai, kurie užima pakankamai daug vietos ir nepigiai kainuoja. Dar vienas keitiklių privalumas - jie sumažina elektros energijos suvartojimą net iki 40%, lyginant su klasikine siurblio valdymo sistema. Šie prietaisai užtikrina sklandžius siurblio paleidimo ir stabdymo režimus, tuo prailgindamas siurblio tarnavimo laiką. Taip pat apsaugo vandentiekį nuo hidrosmūgių.       

Aktyvūs filtrai