Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Dažnio keitikliai

Pirkti Dažnio Keitiklį - Daznio Keitikliai | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Dažnio keitiklis kaina – Investicija, kuri garantuos optimalų vandentiekio sistemos darbą

Pojektuojant vandentiekio sistemas ypač aktualios technologijos, kurių dėka galima optimizuoti vandens siurblių darbo režimą, sumažinti elektros energijos suvartojimą bei prailginti vandentiekio įrangos tarnavimo ir eksploatavimo laiką. Naudojant šiuos prietaisus vandentiekio sistema taip pat apsaugoma nuo hidraulinių smūgių. Montuojant keitiklius vandentiekio sistemoje, jie jungiami su elektromagnetine ir elektronine vandens siurblių valdymo įranga.

Dažnio keitiklis vandens siurbliui – elektroninis vandens siurblio valdymo blokas – įtaisas vertinantis suvartojamo vandens kiekį. Priklausomai nuo vanderns poreikio vandenstiekio sistemoje, sumažina arba padidina siurblio variklio apsukų greitį. Tokiu būdu sistemoje palaikomi nustatyti vandens slėgio parametrai. Tai ypač puikus sprendimas, kuomet vienas siurblys tiekia vandenį ne vienam, o keliems objektams.

Dažnio keitiklis siurbliui: Keitiklio veikimo principas ir nauda

Prietaiso veikimo principas nesudėtingas – kai vandentiekio sistemoje vandens poreikis išauga, dažnių keitiklis padidina siurblio variklio sukimosi greitį. Tuomet siurblys į sistemą patiekia didesnį vandens kiekį. Kai vandens poreikis sumažėja – keitiklio dėka tiekiamo vandens srautas taip sumažinamas. Trumpai tariant, vandens srautas padidėja, kai vandens siurblio darbas suintensyvinamas ir, atvirkščiai, kai siurblio apsukos sumažinamos, į sistemą paduodamas mažesnis vandens kiekis. Kai vartotojas vandens nenaudoja, slėgis sistemoje pakyla iki tam tikros nustatytos ribos ir siurblys automatiškai išsijungia. Būtent keitiklis įtakoja tolygų vandens siurblio paleidimo bei išjungimo / sustabdymo procesus. Tai, be abejo, prailgina siurblio tarnavimo trukmę.
Naudojant elektroninę siurblio valdymo įrangą, didžiausias efektyvumas pasiekiamas sistemose, kuriose vandens poreikis netolygus ir nuolat kintantis, pavyzdžiui, kai vandenį keliems namams tiekia tik vienas vandens siurblys. Lygindami sistemų, kuriose siurblys valdomas klasikiniu būdu ir sistemas, kuriose integruotas dažnio keitiklis siurbliui, suvartojamos elektros energijos sąnaudas, matome akivaizdų skirtumą – modernizuotoje sistemoje elektros energijos suvartojimas yra net 40 procentų mažesnis. Dar vienas privalumas, kuriuo kompensuojama vandens siurblio dažnio keitiklis kaina, tai sistemoje nereikia montuoti gana brangių ir vietą užimančių vandens išsiplėtimo indų.

Elektroninė vandens siurblių valdymo įranga, dažnių keitiklis ir jų gamintojai

Efektyviam vandens sistemos įrenginių valdymui reikalinga nepriekaištingos kokybės ir vartotojo lūkesčius pateisinanti įranga. Tad, norint suprojektuoti patikimą ir ekonomišką sistemą, naudojami įrenginiai, kuriuose įdiegtos pažangiausios technologijos. Jie optimizuoja sistemos darbą, mažina elektros energijos sąnaudas bei padidina visos sistemos patikimumą ir ilgaamžiškumą.
Dažnio keitikliai kaina priklauso nuo gamintojo ir jo diegiamų techninių sprendimų Pavyzdžiui, dauguma Wasinex kompanijos produktų atitinka ir turi TUV ir CE standartų sertifikatus. Ši įmonė taip pat yra pateikusi paraišką dėl kintamo dažnio keitiklio konstrukcijos intelektinės nuosavybės teisių Wasinex kompanijos gaminiai parduodami ir vertinami ne tik Azijoje, bet ir Europoje bei Amerikoje.
2002 metais įkurtos italų įmonės Electroil produktai išsiskiria kokybe ir efektyvumu, o vartotojus džiugina nuolat atnaujinamas asortimentas. Sistemose, kai vienas siurblys vandeniu aprūpina net kelis vartotojus ypač efektyviai veikia Omnigena gaminami dažnio keitiklia. Kompanijos įkurtos beveik prieš 50 metų Lenkijoje. Danų kompanijos Grundfos devizas – gaminti produktus, kurie suvartotų kuo mažiau elektros energijos, rinkoje išsiskiria neprilygstamu eksploataciniu patikimumu.

Pasikonsultuoti ir įsigyti vandens siurblio valdymo įrenginį galima internetinėje arba fizinėje Tvarus Katilas parduotuvėje. Apžiūrėti prekes kviečiame šiuo adresu: Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė, susisiekti su pardavėju taip pat galima elektroniniu paštu arba skambinti mobiliuoju telefonu 8 656 85153. Tikimės, kad mūsų ekspozicijoje rasite Jums tinkamiausią gaminį.

 
cookie Slapukų sutikimas