Left Banner

Left Banner

Kordi

Kordi

Aktyvūs filtrai

Kietojo kuro katilai Kordi – praktiškas jūsų pasirinkimas

Renkatės kietojo kuro katilą? Tikriausiai jums reikia kokybiško ir praktiško katilo, kuris atitiktų ES nustatytus standartus ir – svarbiausia – jūsų lūkesčius.  
• Pirmiausia, katilas turi būti patogus eksploatuojant, juk šildymo sezonas Lietuvoje tęsiasi 5-6 mėnesius. Nesudėtinga būtų jį kūrenti bei išvalyti, nereikalautų išskirtinės priežiūros.
• Kokybiškas katilas turi būti pagamintas iš specialaus plieno ar ketaus, nes eksploatavimo laikas paprastai skaičiuojamas ne trumpesnis nei 7-10 metų.
• Turi būti nebrangus katilas, nes šildymo katilų kainos daugeliui yra svarbus kriterijus komplektuojant šildymo sistemos įrangą. 
• Aukštas katilo naudingumo koeficientas, laikmetis diktuoja savo sąlygas. Pirkėjas nenusiteikęs savo pinigus leisti į orą.  
• Labai svarbus centrinio šildymo katilo pakuros degimo laikas. Jis negali būti trumpesnis nei 6-8 valandos. 
Kieto kuro katilus atitinkančius visus šiuos reikalavimus, sukūrė ukrainiečių ir čekų inžinieriai. Kordi katilai gaminami Ukrainoje, Krasilovo gamykloje. Sudėjus šių šalių specialistų žinias ir patirtį pavyko sukurti nebrangius, bet kokybiškus šildymo katilus, kurių konstrukcija pakankamai paprasta, bet efektyvumas didelis. Pradžioje nebrangūs katilai buvo skirti vietinei rinkai, kur paplitęs kūrenimas kietu kuru – pirmiausia anglimi ir malkomis, bei medienos atliekomis. Vėliau šių produktų gerosios savybės buvo pastebėtos vartotojų  kaimyninėse šalyse. Kordi kieto kuro katilai į Lietuvą pradėti importuoti prieš kelis metus ir iš karto buvo įvertinti pirkėjų. Šių šildymo katilų pardavimai mūsų rinkoje kiekvienais metais auga. Taip pat sėkmingai apšildymo katilai Kordi įsitvirtina ir kitų ES šalių rinkose. 

Kieto kuro katilai Kordi turi išskirtines savybes, dėl kurių yra vertinami pirkėjų:

Šie kieto kuro katilai – nereikalauja išskirtinio aptarnavimo, jų eksploatacija ir priežiūra pakankamai paprasta ir patogi. 
Ukrainietiški katilai – paprasti, patogūs ir kokybiški produktai, skirti gyvenamųjų namų, vasarnamių ar sodybų apšiltinimui. Jie pagaminti (priklausomai nuo modelio) iš 4-6 mm aukštos kokybės plieno.  
Ukrainietiškų katilų labai patrauklus kokybės ir kainos santykis. Ukrainoje pagaminti katilai – vieni iš pigiausių Lietuvos rinkoje parduodamų katilų.  Kordi katilai kainuoja ženkliai pigiau, nei analogiški katilai lenkų ar lietuvių gamintojų. Kordi 16 kW kieto kuro katilą galima įsigyti už 535,0 eurus, tuo tarpu kitų gamintojų analogai kainuoja apie 1000,0 Eu ir daugiau. Kainų skirtumai - akivaizdūs. Geras šeimininkas visada ras kur efektyviai panaudoti sutaupytas lėšas
Kordi katilų naudingumo koeficientas – 83 proc. Paprastai kalbant – tai 83 procentai energijos atiduodamos namo šildymo sistemai, o - 17 procentų prarandama degimo proceso metu. Šiuo metu esant griežtiems Europos Sąjungos reikalavimams šildymo įrangai, apšildymo katilai, kurių naudingumo koeficientas žemas, nėra populiarūs mūsų šalyje
• Šių katilų viena įkrova gali degti iki 10 valandų. Naudojantis šildymo katilu labai svarbu kuo ilgesnis pakuros degimo laikas. Niekas nenorės kas kelias valandas papildyti katilo pakurą. Čekų ir ukrainiečių inžinieriai šią problemą puikiai išsprendė. Kordi katilą reikia papildyti kuru, priklausomai nuo lauko temperatūros, kas 7-10 valandų. Trumpai tariant papildžius katilą vakare, ryte jį rasite dar degantį ir šildomos patalpos nebus atvėsusios
• Prie kieto kuro katilų nesudėtingai prijungiamas elektroninis valdymo blokas, kuris valdo katilo apačioje montuojamą orapūtę. Katilą taip pat galima valdyti ir mechaniniu būdu su oro srauto reguliatoriumi. 

Visos išvardintos savybės patvirtina - Kordi katilai yra teisingas pasirinkimas norint sutaupyti ir įsirengti paprastai valdomą katilinę.

Elektroninėje parduotuvėje Tvarus Katilas galite įsigyti šių galingumų Kordi centrinio šildymo katilus:

Susidomėjote? Susisiekite su mumis ir apie kieto kuro katilus papasakosime plačiau.
 
cookie Slapukų sutikimas