Left Banner

Left Banner

Kostrzewa Mini Bio Luxury 10 kW

Granulinis katilas Kostrzewa Mini Bio Luxury 21 kW

0 Review(s) 
4 000,00 €
4002612

Pirmasis katilo paleidimas, derinimas, kalibravimas ir apmokymas (80 Eurų + transporto išlaidos)

Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

-Patogumas – visiškai automatizuotas – pats užsikuria ir užsigesina

Pagrindinis kuras:
-Avižos
-Pjuvenų granulės (6-8mm)

Katilo MiniBio Luxury charakteristika:
-Kad deginimas ir emisija būtų dar mažesni, o efektyvumas dar didesnis, apdėjome įrenginį ir degiklį aukščiausios kokybės keramika.
-Mini Bio Luxury – tai dar geriau aprūpinta sėkmingo mažiausio katilo Mini Bio modelio versija.
-Išskirtinis vartojimo malonumas ir atsakingas kuro resursų naudojimas – tai reikalavimai, su kuriais susidūrę firmos Kostrzewa inžinieriai atlikdami konstrukcinius darbus su šiuolaikinėmis šildymo sistemomis, sukūrė Luxury klasę, pasižyminčią dar didesniu efektyvumu ir naujoviškumu.
-Įrenginys optimalus įrengti gyvenamuosiuose pastatuose, kuriuose katilinės užima labai mažai vietos, arba jų visai nėra. Šildomų gyvenamųjų pastatų plotas gali būti nuo 50 iki 300 m2.
-Mini Bio Luxury katilo šilumokaityje ir degiklyje yra įmontuota keraminė kamera, kuri darbo metu įkaista iki temperatūros aukštesnės nei 1000 C, sukeldama itin veiksmingą biomasės deginimą. Įmontuoti išmetamųjų dujų turbuliatoriai dar labiau išlaiko energiją katile.
-Pagal standartą Mini Bio Luxury modelyje yra papildomai įrengtas skirstomasis įrenginys, padedantis pajungti papildomus įrenginius, esančius katilinėje, valdymas priklausomas nuo oro, reguliuojantis 4 įvairius šildymo kontūrus ir II generacijos plačiajuostis zondas lambda.

Katilo MiniBio privalumai:
-Ekologija
 – CO2 emisija = 0
-SUPER KOMFORTAS – visos sistemos valdymas. Automatika buvo suprojektuota valdyti daugumą įrenginių Jūsų katilinėje. Dėl to deginimo procesas vyksta visiškai automatizuotai, o kuro sąnaudos ir žalinga atmosferai emisija buvo sumažintos iki minimumo. Įrenginio darbo parametrus galima kontroliuoti paprasto ir aiškaus meniu pagalba.
-Taupumas – 2 generacijos Fuzzy Logic ir plačiajuostis zondas lambda**
-Visa katilinės valdymo sistema yra pagrįsta minkštu valdymu priklausomai nuo atskirų pastato aukštų energijos poreikių arba karšto vartojamojo vandens poreikio. Įrenginys dirba su didesniu arba mažesniu galingumu. -----------Automatiniu būdu tiksliai dozuoja reikalingo deginimui oro kiekį, kartu sutaupant iki 40% kuro.
-Naujoviškumas – šilumokaičio konstrukcija pagal 3T apibrėžimą. Panaudojus 3T metodiką (laikas, temperatūra ir turbulencijos), gavome labai mažų gabaritų ir didelio efektyvumo šilumokaitį.
-Ekonomiškumas – Degiklis Platinum Bio – visos sistemos variklis, taupantis energiją. Mechaniškai ir technologiškai pažangus elementas atsakingas už šiluminės energijos iš granulių produkciją. Patvarus, taupantis energiją, patikimas, tyliai veikiantis – pagamintas iš ugniai ir rūgštims atsparaus plieno, leidžia dirbti pastoviai ir patikimai per daugelį metų.
-Daugiafunkciškumas – gali valdyti keletą šildymo kontūrų, soliarinę sistemą ir buferinį rezervuarą
-Saugumas – slėgio daviklis

-Patogumas - visisškai automatizuotas - pats užsikuria ir užsigesina.

Gamintojas
Kostrzewa
Kilmės šalis
Lenkija
Maks. darbinis slėgis
2 bar
Įtampa
230 V
Aukštis
1687 mm
Plotis
1209 mm
Gylis
1606 mm
Maksimali vandens temp. °C
85 °C
Medžiaga
Plienas

Write your review

Granulinis katilas Kostrzewa Mini Bio Luxury 21 kW

Pirmasis katilo paleidimas, derinimas, kalibravimas ir apmokymas (80 Eurų + transporto išlaidos)

Write your review

16 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas