Left Banner

Left Banner

Ariston

Ariston elektriniai vandens šildytuvai - Tvarus Katilas visada pigiau!

Aktyvūs filtrai

Ariston elektriniai vandens šildytuvai – Puikus įrenginys Jūsų namams

Tiek gyvenantys privačiame name, tiek daugiabutyje vargu ar galėtų įsivaizduoti savo gyvenimą be karšto vandens. Jei Jūsų būstui reikia užtikrinti ar atnaujinti karšto vandens tiekimo įrangą mes patariame pasirinkti santykinai pigius vandens šildytuvus Ariston. Jie visame pasaulyje garsėja aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir nuostabiu kainos bei efektyvumo santykiu. Vis tik, gali būti sunku nuspręsti, kuriuos būtent Ariston vandens šildytuvų modelius reikėtų išsamiau peržvelgti mūsų parduotuvėje, o dar labiau išsirinkti ką įsigyti. Tikime, kad ši informacija padės Jums priimti tinkamą sprendimą.

Kodėl tipinis Ariston boileris yra itin vertinamas šildytuvų pasiūloje?

Šiame skirsnyje įvardinsime esminius Ariston prekinio ženklo pranašumus, kurie leidžia šiems produktams užimti pirmaujančias pozicijas vandens šildytuvų rinkoje ir užtikrinti aukštą įrangos kokybę:
Ilgametė šildytuvų gamybos tradicija. 1930 metais Aristide Merloni Markės regione Italijoje įkūrė kompaniją ir pradėjo buitinių prietaisų gamybą. Ariston prekės ženklo pradžia 1960m, kuomet įmonė pradėjo gaminti vandens šildytuvus. 2017 m. du Ariston šildytuvų modeliai laimėjo prestižinius „GOOD DESIGN“ apdovanojimus, organizuojamus Architektūros ir dizaino muziejaus "The Chicago Athenaeum".
Įspūdingai greitas pašildymo laikai. Šio tipo vandens šildytuvai pasiekia stulbinantį pakartotinio vandens pašildymo laiką. Išnaudojus visą karštą vandenį bake, 15 litrų modelis vėl bus paruoštas naudoti vos per 20 minučių.
Kompaktiškas dydis. Dėl savo nedidelių matmenų Ariston vandens šildytuvai yra ypač patogūs bei nesunkiai sumontuojami, juos itin lengva paruošti eksploatacijai net ir nedidelėse patalpose, bei sunkiai prieinamose vietose. Kadangi įmonė siūlo ir horizontalius ir vertikalius modelius, šildytuvus galima montuoti įvairaus dydžio ir išplanavimo patalpose. Dėka šiuolaikiškos konstrukcijos jie pritaikyti montuoti vonios kambaryje, virtuvėje ar  namų katilinėje. 
Patogumas. Bet kurį Ariston elektrinio boilerio modelį lengva valdyti naudojant išorinį, mechaninį reguliatorių. Šildytuvo konstrukcija ir specialia emale padengtas vandens bakas užtikrina įrangos tvirtumą ir patikimumą. Ilgaamžė įranga nereikalaus išskirtinės priežiūros ar specifinių žinių ją eksploatuojant. 
Fenomenali kokybė ir patikimumas Šio prekės ženklo šildytuvai yra stulbinančiai tvirti ir išskirtiniai saugūs. Nepriekaištinga kokybės kontrolė visame gamybos procese, užtikrina Ariston prekės ženklo gaminių saugos ir kokybės standartus, o atsiradusius gamybos metu defektus pašalina dar nepasiekus vartotojų.

Tvarus Katilas siūlomų Ariston elektrinių vandens šildytuvų asortimentas

Šiame skirsnyje pabandysime apžvelgti kelis modelius iš plataus šildytuvų asortimento:

  • Ariston ANDRIS R 10. Vienas ekonomiškiausių ir kompaktiškiausių modelių. Bake telpančių 10L pilnai pakanka vienam apsiprausimui, kas patogu studijos tipo bute ar vasarvietėje. Kadangi šis modelis sveria tik 6,6kg, tad jam pilnai pakanka plastikinio korpuso.
  • Ariston VELIS EVO PLUS 100. Vienas galingesnių modelių. 100L tūrio išties užtenka visoms namų reikmėms, tokio dydžio vandens bakas, be abejo, yra plieninis. Modelyje įtaisytas didesnį saugumą užtikrinantis apsauginis vožtuvas

Kodėl Tvarus Katilas yra ideali vieta pirkti vandens šildytuvus Ariston?

Jei norite įsigyti šio gamintojo produktų, apsilankykite parduotuvėje ir Tvarus Katilas. Pardavėjai pasiūlys Jums šio gamintojo produkciją įsigyti patraukliomis sąlygomis, taip pat įvertins Jūsų poreikius ir pateiks specialius pasiūlymus bei greitą įrangos pristatymą. Elektroninėje parduotuvėje prekes drąsiai užsisakykite ne tik pačioje svetainėje, bet ir telefonu arba elektroniniu paštu. Nepamirškite ir fizinę parduotuvę adresu Savanorių g. 176, Vilnius. Jei reikia papildomos informacijos susisiekite su parduotuvės ekspertais - el.paštu [email protected] arba mobiliuoju telefonu 865685153.

 
cookie Slapukų sutikimas