Left Banner

Left Banner

Panasonic

Panasonic

Aktyvūs filtrai

Panasonic šilumos siurbliai vertinantiems komfortą ir siekiantiems tobulumo

Statantiems, pasistačiusiems ar dar tik svajojantiems apie savus namus visada vienas iš svarbiausių kriterijų yra šiluma, ypač dėl mūsų nenuspėjamų orų.Taip pat tikėdamiesi, kad dar galėsime žiemą pasidžiaugti sniegu ir pajausti tikrą šaltuką. Šilumos siurbliai Panasonic gali labai pagelbėti šiuo atveju. Viena iš priežasčių - gamintojas yra daugeliui mums gerai žinomas ir patikimas. Panasonic oras vanduo sistemos gali padėti sutaupyti Jūsų lėšas, laiką, bei sukurti jau seniai lauktą komfortą. Susipažinkime arčiau su šilumos siurbliais, jų privalumais ir trūkumais.

Šilumos siurbliai oras vanduo Panasonic - tai namų šilumos šerdis

Aiškinantis, kas yra šilumos siurbliai, pirma turime pagalvoti kur namuose naudojama šiluma - dažniausiai tai vanduo, kaip neatsiejamas mūsų komforto šaltinis, bei patalpų šildymas - suteikiantis mums šilumą net žvarbiausią dieną. Todėl kalbame apie visą Panasonic oras vanduo sistemą. Ši sistema naudoja atsinaujinantį energijos šaltinį – aplinkos orą. 

Šilumos siurblio privalumai

Pirmas ir svarbiausias veiksnys, kodėl daugelis iš mūsų renkasi oras vanduo Panasonic - nes sistema veikia automatiškai, tuo pačiu taupydama elektros energiją bei Jūsų pinigus.

Šilumos siurblio oras vanduo privalumai:

 • Galėsite lengvai integruoti į jau esamą ar planuojamą šildymo sistemą;

 • Vasaros metu dirba vėsinimo režimu, nereikia atskiro kondicionieriaus, taip sutaupomos lėšos;

 • Lengva pajungti prie šildymo sistemos;

 • Įranga labia ekonomiška, taip sutaupomos Jūsų išlaidos šildymui;

 • Ši šildymo sistema yra ekologiška;

 • Katilinė liks švari, be jokių dulkių, pelenų ir t.t.;

 • Jums neprireiks statyti kamino, nereikės sandėliuoti kuro;

 • Suteikiama galimybė palikti namus be priežiūros ilgesnį laikotarpį;

 • Įrengtas automatinis paleidimas, suteikta galimybė sustabdyti, atitirpinti išorinį siurblio bloką;

 • Įrenginys veiks nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Panasonic šilumos siurbliai oras vanduo kaina, kuri atitinka kokybę

Kiekvienas kokybiškas produktas, gamintojo būna atitinkamai įvertintas. Tačiau, prieš aptardami įvairių gamintojų kainas apsvarstykime, ar verta pirkti gaminį vien dėl kainos, ar dėl to, jog jo gamintojas turi ilgametę patirtį technikos gamyboje ir gali pasiūlyti kokybiškus produktus. Mūsų aptariamų siurblių gamintojas yra gerai žinomas elektros įrangos gamintojas iš Japonijos tai Panasonic kompanija. Pažvelkite koks platus ir įvairiapusis jų pagamintų oras vanduo Panasonic šilumos siurblių asortimentas. Siūlomas tikrai didelis pasirinkimas, verta paminėti kelis iš jų siūlomų produktų:

 • AIR-TO-WATER HEAT PUMP PANASONIC AQUAREA ALL-IN-ONE 3KW, 5KW, 7KW, 9KW, 12KW, 16KW

 • AIR-TO-WATER HEAT PUMP PANASONIC AQUAREA MONO-BLOCK 5KW.

Tai tik keletas iš siūlomų Panasonic oras vanduo produktų. Kad nepasimestumėte tokioje gausybėje pabandysime Jums paaiškinti sistemos veikimo principus.

Šilumos siurblio oras - vanduo veikimo principas

Kaip supratote, šilumos veikimo principas grindžiamas tuo, kad šiluma perduodama iš vienos aplinkos į kitą, kompresoriaus ir šaldymo grandinės pagalba. Šiluma yra perduodama iš aplinkos oro į vandenį. Bloko viduje esantis ventiliatorius siurbia aplinkos orą, praeinantį pro garintuvą. Jame esantis freonas, sugeria šilumą iš aplinkos oro. Tuomet dujinės būsenos freonas suspaudžiamas ir tampa skysčiu, o tai padidina šaltnešio temperatūrą. Freonas perneša šilumą iš kondencatorių ir atiduoda šilumą talpykloje esančiam vandeniui.Tada šaltnešis atvėsta ir pereina plėtimosi vožtuvą ir vėl virsta dujomis. Po šio veiksmo viskas prasideda iš naujo.

Panasonic šilumos siurbliai iš patikimų tiekėjų, už kainą atitinkančią kokybę

Jei jau apsisprendėte pirkti tokios rūšies šilumos siurblį, tada turėtumėte pasirinkti profesionalų meistrą ir patikimus pardavėjus. Turėkite omenyje, jog šilumos siurblių montavimas yra reglamentuotas ir tokį darbą gali atlikti tik atestuoti specialistai. Tvarus katilas Jums tikrai pagelbės visais iškilusiais klausimais. Susisiekite ir mes visada padėsime.

 
cookie Slapukų sutikimas