Katalogas

Įjungti filtrai

  Akumuliacinės talpos

  Informacija

  Gamintojai

  Akumuliacinės talpos

  Ženkliai padidinkite Jūsų šilumos sistemos efektyvumą naudodamiesi akumuliacine talpa

  Daugelyje Lietuvos individualių namų yra įrengtos autonominės šildymo sistemos, ir neretai vakare, užkūrus kieto kuro ar granulėmis kūrenamą katilą būna kiek per karšta, o ryte juntama nemaloni vėsa. Šiems temperatūrų pokyčiams sumažinti naudojamos akumuliacinės talpos, leidžiančios maksimaliai išnaudoti šilumos energiją.

  Veikiant šilumos šaltiniui, neretai sukuriama perteklinė šiluma, kurią galima efektyviai panaudoti - atiduoti į šildymo sistemą vėlesniu momentu, kai šilumos pagaminimas bus mažesnis. Toks sprendimas užtikrina, kad šildymo sistema išties veikia pačiu optimaliausiu režimu, suvartoja mažiau kuro ir padeda efektyviau reguliuoti šilumos pasiskirstymą patalpose ir tolygesnį šilumos tiekimą nepriklausomai nuo paros meto. 

  Ryškiausi akumuliacinės talpos naudojimo privalumai

  Daugelį galingesnių autonominių šildymo sistemų galima efektyviau eksploatuoti pasinaudojus šiomis talpomis. Svarbu teisingai parinkti įrangą pagal naudojamo katilo galią ir namo šilumos poreikius. Teoretiškai rekomenduojama, kad talpos tūris būtų ne mažesnis kaip 50l vienam katilo galios kilovatui. Tinkamai pasirinkus įrangą, pastebimai sumažėja šildymo išlaidos

  • Geresnis resursų išnaudojimas. Šildymo sistemoje įrengus karšto vandens rezervuarą, suformuojama lankstesnė energijos sistema, į kurią galima prijungti kelis skirtingų rūšių energijos šaltinius - saulės energijos kolektorius, židinį su vandens kontūru, kieto kuro ar dujinį katilą. Tokioje sistemoje visi šilumos šaltiniai kaupia energiją į bendrą talpą, iš kurios šiluma pasiskirsto į namuose įrengtus radiatorius ar grindinio šildymo sistemą. Tai suteikia galimybę maksimaliai išnaudoti įvairių sistemų pagaminamą šilumos energiją ir užtikrinti tolygų be didesnio temperatūrinio svyravimo patalpų šildymo sistemos darbą.

  • Didesnis energijos vartojimo efektyvumas. Papildomas šilumos rezervuaras įgalina katilą ar šilumos siurblį veikti optimaliu režimu, todėl įranga pasieks aukščiausią naudingumo koeficientą. Todėl pastato šildyti reikės mažiau energijos. Priklausomai nuo įdiegtos sistemos efektyvumo ir tinkamai parinktos įrangos patalpų šildymui sunaudojamos energijos kiekis sumažėja nuo 30% iki 60%. 

  • Švaresni įrenginiai ir mažesnis aplinkos teršimas. Pardavėjai dažnai kieto kuro katilus komplektuoja ir parduoda su akumuliacine talpa, tam, kad šildymo sistema dirbtų tolygiau ir sumažintų su dūmais išskiriamų angliavandenilių emisiją, net jei kūrenama kietu kuru. Tokiu atveju katilo viduje bei kamine kaupsis mažiau dervų ir suodžių, eksloatuojant šildymo katilą bus geresnė trauka ir rečiau reikės atlikti kamino valymo darbus.

  • Didesnis saugumas. Šios talpos ypač rekomenduojama mažos šiluminės talpos sistemoms su priverstine cirkuliacija, nes funkcionuoja kaip hidraulinis indas, padėdamas lengviau suderinti cirkuliacinių siurblių darbą. 

  Pasitikėkite Tvarus Katilas parduotuve, kuri siūlo prieinamas kainas akumuliacinėms talpoms

  Šie produktai yra pagaminti garsių ŠVOK pramonės atstovų - Dražice ir Reflex kompanijų. Abi įmonės – tikri pramoninio dizaino kūrėjai, gaminantys šildymo įrangą nuo šeštojo dešimtmečio. Tvarus Katilas parduoda akumuliacines talpas, kurios patenkins įvairiausius vartotojų poreikius ir tinka komplektuoti su įvairiais šilumos šaltiniais. Atsakymus į Jums iškilusius klausimus ir problemas rasite parduotuvėse Vilniuje - Kalvarijų g. 125 arba Savanorių 176, kur kompetetingas ir nuoširdus personalas padės Jums išsirinkti geriausią variantą. Pasirinkę parduotuvę Tvarus Katilas sumažinsite savo būsto šildymo sąnaudas, efektyvindami šildymo sistemos darbą. Mūsų konsultantai maloniai patars ir padės išsirinkti tinkamiausią akumuliacinę talpą šilumos siurbliui, kieto kuro katilui ar kitam šilumos šaltiniui. 
  Jei turite kokių nors klausimų ar reikia susitarti dėl įsigijimo internetu, skambinkite 8 656 85153 arba rašykite [email protected]

  Akumuliacinės talpos Yra 2 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų