Katalogas

Įjungti filtrai

  Omnigena

  Informacija

  Gamintojai

  Specialūs pasiūlymai

  Omnigena

  Nenardinami siurbliai Omnigena - siurbliai vertinami dėl techninių parametrų ir efektyvaus darbo!


  Lenkų įmonė Omnigena savo veiklą pradėjo beveik prieš 50 metų, siekiant pateikti vartotojams vietinės gamybos atitinkančius laikmečio reikalavimus ir tuo pačiu nebrangius vandens siurblius. Bėgant metams įmonės gaminamų siurblių paklausa didėjo, taip pat plėtėsi ir produkcijos asortimentas. Įmonė pastoviai įvertindama besikeičiančius vartotojų poreikius bei atnaujindama produkcijos asortimentą, pasiekė, kad jos gaminami siurbliai tapo populiarūs ne vien tik Lenkijoje, bet ir visoje Europoje. Kompaniją šiuo metu gamina įvairios paskirties, įvairios konstrukcijos bei skirtingų galingumų siurblius, naudojamus tiek individualiuose namuose, tiek gamybos įmonėse, tiek komerciniuose objektuose.
  Omnigena prekės ženklo nenardinami siurbliai iš kitų gamintojų išsiskiria geromis techninėmis charakteristikomis ir, svarbiausia, neaukšta kaina. Vertinant įmonės gaminamus nenardinamus išcentrinius vandens siurblius reikia paminėti, kad jie skiriasi savo konstrukcija, paskirtimi ir techniniais parametrais. Tačiau visi jie pritaikyti siurbti švarų vandenį, kuriame nėra kietų abrazyvinių dalelių (smėlio, žvirgždo, rūdžių) taip pat gruntinių ar pluoštinių teršalų. Siurbiamo vandens temperatūra neturi viršyti +35 °C. Įvertinant konstrukciją, nenardinamus siurblius galima skyrstyti į keletą grupių - WZ, Jet, JY, DP bei MH siurbliai. Trumpai apžvelgsim siurblių paskirtis bei ypatybes.

  WZ konstrukcijos nenardinami siurbliai dažniausiai naudojami sodų bei daržų laistymui, taip pat aprūpinant vandeniu nedidelius individualius namus ar sodybas. Šio tipo siurblius galima naudoti ir be išsiplėtimo indo (hidroforo). Be indo eksploatuojami siurbliai tuomet, kai naudojami sodų, daržų ar vejos laistymui. WZ 750 modelio siurblys sukelia net 7,8 bar slėgį, turi apsaugą nuo perkaitimo ir išsiskiria savo neaukšta kaina.

  Jet-100A(a) ir Jet-100A siurbliai didesnio galingumo nei WZ tipo siurbliai. Jie skirti vandens tiekimui individualiems namams, nedidelėms gamybinėms įmonėms, taip pat įvairioms laistymo sistemoms. Šios konstrukcijos siurbliai naudojami vandens slėgio pakėlimui vandentiekyje.

  JY 1000 nenardinami vandens siurbliai, naudojami geriamo vandens tiekimui individualiems namams, kotedžams, nedidelėms įmonėms bei sodų, daržų ir gėlynų laistymo sistemoms. Šio modelio siurbliai taip pat naudojami vandens slėgio pakėlimui magistraliniuose vandentekiuose. JY siurblių korpusai pagaminti iš nerūdijančio plieno ir yra atsparūs korozijai. Net ir nenaudojant ilgesnį laiką siurblio, jame esantis vanduo išliks švarus, jame neatsiras rūdžių.

  DP-355Y siurbliai išsiskiria iš kitų Omnigena nenardinamų siurblių tuo, kad jie vieninteliai gali siurbti vandenį net iš 23 metrų gylio. Tai inžektoriniai siurbliai, dirbantys su dviem  vamzdžiais - vienu vanduo siurbiamas, kitu stumiamas. Taip padidinamas slėgis siurbimo vamzdyje ir sudaroma galimybė siurbti vandenį iš didesnio gylio.

  MH tipo siurbliai - tai daugiapakopiai nenardinami siurbliai. Jie skiriasi nuo aukščiau paminėtų siurblių savo efektyvumu bei tyliu darbo režimu. Šios konstrukcijos siurbliai gaminami įvairių galingumų ir skirti tiek buitiniam vartotojui, tiek gamybinėms įmonėms. 

  Jei sunku išsirinkti ir abejojate koks siurblys labiausiai tiks, kreipkitės į el. parduotuvės Tvarus katilas specialistus ir mes visada Jums padėsime. Įvertinsime Jūsų poreikius ir parinksime efektyviausią ir labiausiai tinkantį nenardinamą siurblį už prieinamą kainą. Taip pat greitai pasirinktą gaminį pristatysime į bet kurį Lietuvos miestą, gyvenvietę ar kaimą.

  Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

  Omnigena Yra 9 prekės(-ių).

  Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų