Left Banner

Left Banner

Alpha NG

Alpha NG Kaina Tvarus Katilas Pigiau!

Aktyvūs filtrai

Kondicionieriai Cooper&Hunter Alpha NG – inovatyvi įranga su Inverter tipo kompresoriumi, skirta vėsinti ir šildyti patalpas!

Plačiai žinomo prekės ženklo Cooper & Hunter pradžia – 2003 metai, kuomet JAV korporacija "Cooper and Hunter International Corporation", gaminanti klimato kontrolės įrangą, registravo C&H ženklą ir pradėjo juo žymėti visus gaminamus produktus. Dėka aukštos kokybės ir ekonomiškumo, modernaus gaminių dizaino bei plataus įrangos asortimento C&H produktai tapo vertinami ir mėgstami pirkėjų Amerikoje, Europoje bei Azijos šalyse. Šiuo metu kompanijos pagaminami produkcijos vienetai skaičiuojami milijonais ir eksportuojami į daugiau nei 50 pasaulio šalių. Kokybei ir patikimumui įmonė skiria didelį dėmesį, yra sukūrusi net kelias kokybės programas, kurios padeda pasiekti aukščiausius rodiklius. Kompanija vystydama veiklą ir kurdama naujus gaminius visada įvertina vartotojų ir klientų poreikius, taip pat atsižvelgia į ateities technologijų tendencijas bei vartotojų lūkesčius. Įmonės credo nesikeitė visą veiklos laikotarpį: „Mes orientuojamės į nuolatinį tobulėjimą ir kuo geresnių produktų kūrimą. Mes siekiame ir net įsipareigojame gaminti kokybiškus produktus, pagerinančius žmonių gyvenimą“
Nebrangūs ir ekonomiški Cooper&Hunter Alpha NG kondicionieriai - tai funkcionalūs prietaisai, kuriuose įdiegti naujausi techniniai sprendimai ir technologijos. Jie užtikrina aukštą energijos vartojimo efektyvumą dirbat tiek vėsinimo, tiek šildymo režimais. Kondicionierių kompresoriai Inverter tipo, kuriuose integruoti įtampos dažnio keitikliai, keičiantys kompresoriaus darbo režimą, priklausomai nuo patalpos oro temperatūros. Pasiekus nustatytą oro temperatūrą patalpoje, kondicionierius pradeda dirbti budėjimo režimu, taip mažindamas elektros energijos sąnaudas, bei iki minimumo sumažindamas skleidžiamą garsą. Aprašant Alpha NG kondicionierius reikia pažymėti kompleksinę oro filtravimo sistemą – "CH 7-SKY Technology", kuri turi septynis plataus veikimo filtrus, bei "I-Action" technologiją, užtikrinančią stabilų ir ilgaamžį kompresoriaus veikimą.
 
cookie Slapukų sutikimas