Left Banner

Left Banner

Wolf

Wolf

Aktyvūs filtrai

Wolf katilai iš ekspertų rankų Jūsų namams

“WOLF GmbH” kompanija, subūrusi grupę aukštos klalifikacijos konstruktorių ir inžinerių, sukūrė ir  gamina išskirtinius Vokietijoje katilus. Jie yra vieni iš pagrindinių šildymo ir vėdinimo sistemų tiekėjų Europoje. Šiuo metu minima kompanija turi net devynias dukterines įmonės, o Wolf katilai atstovai yra beveik visose stambesnėse šalyse. Šią įrangą galite rasti ne tik Berlyne, bet ir Maskvoje ar Kijeve. Wolf dujiniai katilai naudojami apšildant įvairias patalpas: tiek individualius namus, tiek daugiabučius, biurus, komercinius bei gamybinius pastatus. Platus gaminamos šildymo įrangos spektras skatina pastovų įmonės ir jos darbuotojų tobulėjimą, neatsiliekant nuo naujausių išradimų bei techninių naujovių.

Dujinis katilas Wolf - moderni šilumos sistema

Šiuo metu gamintojai siūlo gausybę įvairių prekių ir produktų. Gausi pasiūla ir katilų rinkoje. Naudodamiesi aktyvia reklama, gamintojai siūlo savo produktus akcentuodami vieną ar kitą gaminio privalumą. Tad kuo gi Wolf dujinis katilas išsiskiria iš kitų:

·         Novatoriškumas - naudojamos pačios naujausios, novatoriškos technologijos. Paminėsim modernų pakabinamą  Wolf kondensacinis katilas su BLUE STREAM technologija, kuri padės sutaupyti ir ženkliai sumažins Jūsų išlaidas šildymui. Taip pat saugos Jus supančią aplinką.

·         Siūlomas platus įrangos asortimentas, leidžiantis pasirinkti efektyviausią ir labiausiai Jums tinkantį variantą, atsižvelgiant į šildomų patalpų plotą, jų energetinio efektyvumo klasę, reikalingo karšto vandens kiekį. Aptariant Wolf produktus būtina paminėti patogų įrangos valdymą.

·         Integruotos “smart home” technologijos  - programavimo blokai, suteikiantys maksimalų komfortą namuose ir galimybę valdyti įrangą nuotoliniu būdu.  

Wolf dujiniai katilai - jų privalumai ir trūkumai

Labai svarbu renkantis šildymo sistemos įrangą įvertinti visus Wolf firmos katilų privalumus. Pateikiame labiausiai klientų vertinamas savybes:

·         Efektyvus kuro - dujų panaudojimas, nes įdiegtos technologijos, įgalina panaudoti dalį išmetamųjų degimo produktų šilumos energijos patalpų šildymui.

·         Šildymo įranga yra kompaktiška, užima mažai vietos bei pasižymi moderniu dizainu.

·         Nereikia rūpintis kuro sandėliavimu. Kuras tiekiamas vamzdynu tiesiai į katilą.

·         Katilai pritaikyti kūrenti ne tik gamtinėmis, bet ir suskystintomis dujomis.

·         Pritaikyti jungti ir eksploatuoti su saulės energijos sistemomis.

·         Kainos ir kokybės santykis yra tikrai labai geras, kadangi įranga pasižymi patikimumu ir ilgaamžiškumu.

Žinant pagrindinius privalumus būtinai reikėtų įvertinti ir įrangos trūkumus:

·         Deja, bet dujos dažniausiai yra importuojamas kuras, kuris ilgainiui gali pabrangti. Tuo pačiu tai yra ribotas gamtinis išteklius. Negalite jo iš anksto nusipirkti daugiau ar sukaupti atsargų keliems sezonams.

Wolf kondensacinis katilas - energijos vartojimo efektyvumo standartas

Dujiniai katilai Wolf parduodami įvairioms šalims ir paklausa nuolat didėja. Tai įtakoja keletas faktorių. Jei pasižiūrėtumėte siūlomą įrangą, pamatysite jų originalų dizainą bei išskirtines savybes. 

Kondensacinių katilų technologija yra labai praktiškai, bet tuo pačiu ir paprasta. Šio tipo katiluose šildymui panaudojama šalinama per kaminą degimo produktų šilumos energija. Šis šilumos kiekis išgaunamas iš išmetamųjų dujų, stipriai padidina katilo naudingumo koeficientą, kuris šio tipo įrangoje pasiekia net iki 106-109%. Efektyvumą pavertus į pinigus, tai susidaro mįspūdingos sumos. Jei šio tipo katilus jungsite į sistemą su saulės energijos įranga - pajusite dar didesnę naudą ir tuo pačiu prisidėsite prie mus supančios aplinkos išsaugojimo.

Jei gyvenate ne mieste ir neturite galimybių pasinaudoti gamtinių dujų tiekimu Wolf katilams, Jums galima pasiūlyti alternatyvų variantą - suskystintas dujas. Šio gamintojo įranga pilnai pritaikyta dirbti naudodama suskystintas dujas, tik reikia pakeisti kuro padavimo purkštukus. Tai nesudėtingas ir neužimantis daug laiko darbas. Galima puikiai ir nebrangiai apšildyti būstą ir ruošti karštą vandenį prie minėtos įrangos prijungus saulės kolektorių sistemą ar šilumos siurblį.

Tačiau turėkite omenyje, jog reikia atsižvelgti į keletą svarbių faktorių, jei planuojate ne naujai montuoti, o atnaujinti ar renovuoti savo šildymo sistemą. Pirmiausia reikės pakeisti dūmtraukį specialiai naudojamą su kondensaciniais katilais. Jie pagaminti iš plastiko ir konstrukcija principialiai skiriasi nuo mums įprastų dūmtraukių.Taip pat reiks įvertinti radiatorių efektyvumą ir atlikus skaičiavimus gali reikti šildomose patalpose montuoti didesnio galingumo radiatorius.

Todėl prieš apsispręsdami pirkti vieną ar kitą katilą pasitarkite su specialistais, kad vėliau netektų gailėtis, jog neįvertinote vienų ar kitų išlaidų, susijusių su montavimo darbais ar papildomos įrangos įsigijimu.
 
cookie Slapukų sutikimas