Left Banner

Left Banner

Nordis

Šilumos siurbliai Nordis kokybė ir efektyvumas! Pigu internetu!

Aktyvūs filtrai

Šilumos siurblys oras-vanduo Nordis: Inovatyvus šildymas jūsų namams

Šilumos siurblys oras-vanduo Nordis išsiskiria iš kitų rinkoje esančių gamintojų produktų savo pažangiomis technologijomis ir efektyviu darbo režimu šaltuoju metų periodu. Šio gamintojo šildymo įrenginiai skirti šiaurės šalių vartotojams ir užtikrina efektyvų darbo režimą ir šilumos tiekimą lauko temperatūrai nukritus net iki -25°C. Skirtingai nuo kai kurių kitų gamintojų, Nordis šilumos siurbliai pasižymi didesniu energijos panaudojimo efektyvumu, mažesniu triukšmo lygiu ir ilgesniu eksploatavimo laikotarpiu, sukuriant namuose komfortabilią temperatūrą ir jaukumą. 
Nordis oras-vanduo šilumos siurbliai neteršia aplinkos, nes patalpų šildymui reikalingą šilumos kiekį gauna naudodami lauko orą. Skirtingai nuo tradicinių šildymo sistemų, kaip antai dujiniai, granuliniai ar malkiniai katilai, "Nordis" oras-vanduo sistema neišmeta į atmosferą jokių degimo produktų "Nordis" sistema reikalauja minimalaus dėmesio, šiems įrenginiams nereikalingas reguliarus kuro papildymas ir pelenų išvalymas. 
Galiausiai, oras-vanduo šildymo sistema Nordis yra visiškai automatizuota, suteikianti vartotojams galimybę lengvai kontroliuoti ir reguliuoti šildymo procesą. Tai ne tik padidina patogumą, bet ir užtikrina optimalų energijos suvartojimą, taip dar labiau mažinant eksploatacines išlaidas ir palaikant šiltą bei jaukią aplinką namuose. Apibendrinant, šio gamintojo oras-vanduo šildymo sistema yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina ekologiškumą, ekonomiškumą ir patogumą. Jos pranašumai palyginti su tradiciniais šildymo būdais leidžia ne tik sutaupyti, bet ir prisidėti prie švaresnės aplinkos kūrimo. 

Kaip pasirinkti šilumos Nordis siurbliai oras vanduo namų šildymui?

Pirmiausia žmogus turėtų apsvarstyti, ar pageidauja ruošti karštą vandenį integruotame į šilumos siurblį ar atskirai montuojamame vandens šildytuvą. Integruotas boileris gali būti patogesnis ir užimti mažiau vietos, tačiau atskiras vandens šildytuvas gali suteikti didesnę lankstumą ir galimybę pasirinkti efektyvesnį karšto vandens šildymo būdą
Antra, apskaičiuokite savo namų šildymo poreikį, atsižvelgiant į kvadratinių metrų skaičių ir izoliacijos efektyvumą. Gerai izoliuoti namai reikalauja mažesnės šildymo galios, todėl šilumos siurblio efektyvumas gali būti didesnis su mažesniu energijos suvartojimu.
Trečia, įvertinkite klimato sąlygas jūsų regione. Nordis šilumos siurbliai yra sukurti veikti įvairiose temperatūrose, tačiau žinant tipiškas žiemos temperatūras galite geriau nuspręsti dėl reikiamos galios. Svarbu taip pat atsižvelgti į šilumos siurblio efektyvumo rodiklius, pavyzdžiui, COP (šilumos koeficientą) – kuo jis didesnis, tuo efektyviau įrenginys panaudoja energiją šilumai gaminti. Pasirinkus siurblį su aukštu COP, greičiau atsipirks už įrangą sumokėti pinigai. 
Galiausiai, nepamirškite pasikonsultuoti su šilumos siurblių specialistais, kurie gali padėti jums apskaičiuoti tikslius jūsų namų šildymo poreikius ir pasiūlyti tinkamiausią Nordis šilumos siurblio modelį, atitinkantį jūsų specifinius reikalavimus ir finansines galimybes.

Kur galima nusipirkti šilumos siurblį Nordis

Šilumos siurblius Nordis galima įsigyti per patikimas internetines platformas ir specializuotas parduotuves. Viena iš geriausių vietų, kur galite rasti platų Nordis šilumos siurblių asortimentą, yra elektroninė parduotuvė TvarusKatilas.lt. Čia pirkėjai gali lengvai peržiūrėti įvairius modelius, susipažinti su jų techninėmis savybėmis ir palyginti kainas, kad rastų geriausią šildymo sprendimą savo namams. Mes suteikiame konsultacijas, padedame išsirinkti tinkamiausią modelį, pristatome laiku nurodytu adresu.
Tvaruskatilas.lt ne tik siūlo platų Nordis šilumos siurblių asortimentą, bet ir suteikia išsamias konsultacijas, padedant klientams išsirinkti tinkamiausią šilumos siurblio modelį pagal jų individualius poreikius. Profesionali komanda yra pasiruošusi atsakyti į visus klausimus, susijusius su šilumos siurbliais, jų montavimu ir eksploatavimu. Be to, TvarusKatilas.lt užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą nurodytu adresu, leidžiant klientams mėgautis nauju, efektyviu ir tvariu šildymo sprendimu kuo greičiau.

 

 

 

 
cookie Slapukų sutikimas