Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Left Banner

Left Banner

Daikin

Daikin Oro Kondicionieriai | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Daikin oro kondicionieriai – Puikus pasirinkimas norint investuoti į efektyvią oro vėsinimo įrangą

Šiandien retas įsivaizduojame sėkmingos įmonės biurą, kuriame patalpų klimato nekontroliuotų oro kondicionierius. Tokio pat komforto norime ir namuose, kuriuose praleidžiame didžiąją savo gyvenimo dalį. Planuojantiems įsigyti kondicionierių norime pristatyti beveik 100 metų gyvuojančios klimato kontrolės technologijų srities lyderę – kompaniją Daikin. Įmonė kuria energiją taupančius, kokybiškus ir patikimus produktus skirtus individualiems namams bei gamybinėms patalpoms. Daikin kondicionieriai – tai inovatyvi įranga, kuriuoje integruoti naujos kartos inverteriniai kompresoriai, įgalinantys įrenginį dirbti labai tyliai bei iki minimumo sumažinti elektros energijos suvartojimą. Kondicionieriuose naudojamas šaltnešis - tai aplinkai nekenksmingas freonas R32.

Daikin kondicionieriai – Kokie išskirtiniai šių gaminių privalumai?

Apie būtinybę įsigyti oro kondicionierių pagalvojame tada, kai patalpoje yra per šilta arba net karšta, vargina pernelyg drėgnas arba, atvirkščiai, itin sausas patalpų oras. Būtent šiuos nepageidaujamus reiškinius padės išspręsti Daikin gaminiai. Pagrindiniai ir išskirtiniai privalumai lyginant su kitų gamintojų produktais Daikin kondicionierių atliekamos funkcijos:

  • Pageidaujama temperatūra ir mikroklimatas

Prietaisas gali dirbti ir vėsinimo, ir šildymo režimais. Daikin kondicionierius padeda išspręsti oro užterštumo, sausumo ar per didelės drėgmės problemas. Įsigijus šio gamintojo įrangą, nereiks atidarinėti langų bei durų, tam kad išvėdintume ar atvėsintume patalpas. Taip užkirsime kelią vabzdžių, dulkių, o pavasarį ir žiedadulkių patekimui į mūsų darbo ar gyvenamasias patalpas!

  • Puikūs techniniai parametrai 

Kondicionierius – efektyviai veikiantis prietaisas, o Daikin oro kondicionieriai kaip minėjom, dirba labai tyliai ir sunaudoja nedaug elektros energijos. Juose įmontuota elektroninė apsauga, sauganti įrenginį nuo perkaitimo ir galimų gedimų. Taip pat integruoti dviejų zonų judesio jutikliai - jei patalpose nėra judančių objektų, prietaisas automatiškai persijungia į budėjimo režimą.

  • Automatiniai nustatymai

Prietaisas pats parenka vėsinimo arba šildymo režimą ir reguliuoja ventiliatoriaus sukimosi greitį. Automatinės žaliuzių svyravimo funkcijos dėka pašildytas arba atvėsintas oras patalpoje paskirstomas tolygiai.

  • Patogus prietaisų veikimo valdymas

Įrangoje įdiegtos naujausių technologijų valdymo sistemos, Wi-Fi modulis, todėl lengva kontroliuoti ir valdyti patalpų oro temperatūrą bei pasirinkti norimą prietaiso darbo režimą. Komplekte yra ergonomiškas ir modernus  nuotolinio valdymo pultas.

  • Tyras ir gaivus namų oras 

Daikin kondicionieriai kaina įvertinus atliekamas funkcijas ir elektros energijos sąnaudas, tikrai nėra aukšta, o įrenginiai pasižymi kokybe, patikimumu bei ilgu eksploatavimo laiku. Įsigiję Daikin įrangą sukursite savo namuose komfortą ir jaukumą, nesvarbu, už lango siaus pūga ar kepins saulė. Jūsų namuose bus švarus ir gaivus, pageidaujamos temperatūros oras. Daikin kondicionieriai turi daugiapakopę trijų lygių oro filtravimo sistemą, kuri išvalo orą nuo dulkių, mikrobų, naminių augintinių plaukų bei žiedadulkių.
Akivaizdu, jog Daikin oro kondicionavimo įrangoje įdiegti patys geriausi techniniai sprendimai, todėl prietaisai yra funkcionalūs ir patikimi.

Kodėl Daikin kondicionierius pirkti verta Tvarus Katilas parduotuvėje?

Tvarus Katilas parduotuvė siūlo didelį kokybiškos vėsinimo įrangos pasirinkimą. Parduotuvėje taikoma Daikin kondicionieriai kainos akcija. Pageidaujamą gaminį galite įsigyti internetu arba mūsų fizinėse parduotuvėse Vilniuje adresu Savanorių 176, PC Norfa Bazė. Mes visada pasiruošę Jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją, kad apsipirkimas būtų malonus ir išsirinktumėte labiausiai tinkančią įrangą. Pasirinkite mus ir mėgaukitės aukščiausios kokybės prekėmis, patogiu mokėjimo būdu ir greitu pristatymu.
Jei kiltų klausimų, kaip atlikti užsakymą, arba norėtumėte pasitikslinti dėl mokėjimo sąlygų, skambinkite telefonu 8 656 85153 arba susisiekite el. paštu [email protected].

 
cookie Slapukų sutikimas