Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Vandens tiekimo sistemos

Automatinė Vandens Tiekimo Sistema | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Vandens tiekimo sistemos visiems gyvenimo atvejams

Ne visose vietose centralizuotai tiekiamo vandens kokybė atitinka reikalavimus ir tenkina vartotojus. Kai kur vis dar nėra galimybės prisijungti prie centralizuoto vandentiekio, todėl geriamuoju ir kitiems vartojimo tikslams skirtu vandeniu, tenka apsirūpinti patiems. Vandens tiekimas Vilniuje yra pakankamai gerai išvystytas, tačiau atokesniuose rajonuose jis vis dar yra sunkiai prieinamas.
Lietuvoje, iškasus šulinį ar įrengus gręžinį, nesudėtinga pasiekti požeminį vandenį, o automatinė vandens tiekimo sistema užtikrins greitą ir efektyvų vandens perdavimą į reikiamą vietą. Tokią sistemą sudaro vandens siurblys su hidroforu, o jos sumontavimas nereikalauja ypatingų žinių ir yra atliekamas pakankamai greitai. Didžiausias jos privalumas – tai žema įrengimo kaina ir išskirtinės priežiūros nereikalaujantys komponentai. 
Mūsų internetinėje parduotuvėje, už priimtiną kainą yra prekiaujama kokybiškomis vandens tiekimo sistemomis, kurios užtikrina nepertraukiamą vandens srautą. Pas mus galite įsigyti tokių pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomų gamintojų, kaip Omnigena, Pedrollo, Tallas, Grundfos ir Vandens Siurbliai kokybiškų ir patikrintų siurblių su hidroforais. 
Renkantis konkretų vandens tiekimo sistemos modelį, būtina žinoti savo vartojimo įpročius ir apskaičiuoti galimą vandens suvartojimą. Sistema montuojama kartu su išsiplėtimo talpa, kuri užtikrina pastovaus slėgio palaikymą. Sumažėjus slėgiui talpoje, siurblys automatiškai įsijungia ir pripildo talpą šviežiu vandeniu. Kuo pasirinkta talpa yra didesnė, tuo mažesnė bus siurblio apkrova. 
Atkreipkite dėmesį, kad ši sistema skirta naudoti tik švariam, kietųjų dalelių neturinčiam vandeniui. Norint įsirengti laistymo sistemą pumpuojant vandenį iš atvirų vandens telkinių, pavyzdžiui upių ar ežerų, jums reikės įsirengti kietųjų dalelių filtrą, kuris užtikrins, jog jūsų vandens stotelė nebus sugadinta ir į ją pateks tik švarus vanduo.
Kitas svarbus aspektas – vandens įsiurbimo gylis. Prieš išsiaiškinant kokia vandens tiekimo įranga yra jums reikalinga, turėtumėte žinoti, jog standartiniai siurbliai su hidroforu gali siurbti vandenį iš ne daugiau, kaip 8 metrų gylio šulinio ar gręžinio.           

Vandens tiekimo sistemos privalumai ir trūkumai

Nors centralizuotas vandens tiekimas Lietuvoje yra pakankamai gerai išvystytas, tačiau siurblio su hidroforu naudojimais vandens išgavimui yra vienas iš populiariausių ir patogiausių būdų. Žinoma, jis turi savo teigiamų ir neigiamų aspektų. Pagrindiniai teigiami aspektai yra šie: 

 • Sąlyginai nedidelė įrengimo kaina

 • Paprastas ir patogus montavimas

 • Eksploatacija nereikalauja daug laiko

 • Mažos energijos sąnaudos

 • Patikimas vandens tiekimo būdas

 • Labai didelis našumas ir efektyvumas

 • Galite nesudėtingai palaikyti ir keisti slėgį sistemoje

 • Pagal poreikį galima pritaikyti skirtingo tūrio išsiplėtimo indus

 

Kad ir kaip viliojančiai atrodytų ši sistema, ji taip pat turi ir savo silpnųjų savybių: 

 • Nedidelis įsiurbimo gylis, palyginus su kitais įrenginiais

 • Sistema turi būti pilnai apsaugota nuo neigiamos temperatūros

 • Šio tipo siurbliai yra jautresni nešvariam vandeniui ir gali greičiau užsikimšti

Tvarus Katilas konsultantai padės jums išsirinkti tinkamą sistemą, todėl nedvejokite ir kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo konsultantus. Mums rūpi mūsų klientai, todėl mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome geras kainas ir nuolaidas. Išsirinkite sau tinkamas prekes ir jas pristatysime tiesiai į Jūsų namus!
 
cookie Slapukų sutikimas