Left Banner

Left Banner

Rekuperatoriai

Rekuperatoriaus Sistema - Rekuperatorius Kaina

Efektyvi ventiliacija ir šilumos atgavimo sprendimas su rekuperatoriais

Gera ventiliacija ir šviežias bei gaivus oras yra neatsiejama nuo kokybiško gyvenimo. Jei ieškote ventiliacijos sprendimo, kuris ne tik užtikrintų pastovų šviežio oro padavimą į jūsų patalpas, tačiau ir padėtų sutaupyti šiluminę energiją, jūs turėtumėte pirkti rekuperatorių. Šie prietaisai sumontuotų šilumokičių dėka grąžina šilumą iš šalinamo oro srauto ir panaudodami šią energiją, pašildo į patalpas tiekiamą šviežią orą. Net ir nebrangūs rekuperatoriai jums leidžia savo namuose jaustis komfortabiliai ir kvėpuoti gaiviu ir grynu oru, su mažiausiomis elektros energijos sąnaudomis bei šilumos praradimais.

Kaip veikia rekuperatoriai

Įrenginiuose sumontuoti šilumokaičiai apsorbuoja šilumą, kurią atiduoda šalinamo iš patalpų oro srautas. Vėliau šilumokaitis šią šilumą perduoda šviežiam iš lauko traukiamam orui.  Šiuolaikiniuose vėdinimo įrenginiuose šie du oro srautai niekada nesimaišo, todėl nėra galimybės kvapams, dulkėms bei įvairiems ore esantiems teršalams, per išvedžiotą ortakių sistemą, patekti iš vienų vėdinamų patalpų į kitas.

Norint dar geriau suprasti įrenginio veikimą, reikėtų susipažinti su pagrindiniais jį sudarančiais komponentais. Būtų galima išskirti šiuos pagrindinius įrenginių komponentus,

 • Šilumokaitis: tai yra viena iš svarbiausių rekuperatoriaus dalių, nes ji yra atsakinga už šilumos atgavimą (grąžinimą) iš šalinamo oro srauto ir šilumos perdavimą šviežiam orui.

 • Ventiliatoriai: juose sumontuoti dviejų tipų ventiliatoriai – vieni, kurie šalina atidirbusį slogų patalpų orą, kiti – kurie traukia iš lauko šviežio oro srautą. Dažniausiai juos valdo ir reguliuoja centrinis valdiklis, kuris, įvertinęs jutiklių perduodamas oro parametrų reikšmes, keičia ventiatorių darbo režimus.

 • Oro filtrai: pagrindinė jų paskirtis – iš tiekiamo lauko oro pašalinti įvairias dulkes, žiedadulkes, mikrodaleles ir kitus ore esančius teršalus. Šiuos oro filtrus būtina periodiškai keisti. Juos galima įsigyti rekuperatorių pardavimo vietose Skirtingų gamintojų oro filtrų matmenys skirsis, filtrų dydžiai nėra standartizuoti.

 • Ortakiai: siekiant užtikrinti tolygų šviežio oro paskirstymą jūsų name ar patalpose, turi būti įrengtas tarpusavyje sujungtų ortakių tinklas su išėjimu į kiekvieną kambarį, į kurį bus tiekiamas šviežias oro srautas ir šalinamas atidirbęs oras.

Rekuperatorių naudojimo privalumai

Savo namų ar patalpų ventiliacijai naudodami rekuperacinę sistemą, jūs galėsite pasinaudoti šios sistemos suteikiama nauda. Galima būtų išskirti šiuos pagrindinius privalumus:

 • Energijos taupymas. Iš šalinamo oro atgaudami šilumą, galite sumažinti patalpų šildymo išlaidas ir tuo pačiu turėti energetiškai efektyvų namų ar patalpų šildymo ir vėsinimo sprendimą.

 • Oro drėgmės balanso patalpose valdymas. Jų pagalba galite valdyti patalpų oro drėgnumą, taip išvengdami išsausėjusio oro. Tai labai aktualu silpnos sveikatos, alergiškiems ar kvėpavimo sutrikimų turintiems asmenims.

 • Geresnė oro kokybė. Rekuperatoriai gali padėti pagerinti oro kokybę, iš tiekiamo oro filtrų pagalba pašalindami įvairias dulkes, žiedadulkes ir kitokią taršą.

Jei ieškote efektyvaus ir ekonomiško ventiliacijos sprendimo, rekuperatorius yra tai, ko jums reikia. Mūsų siūlomi rekuperatoriai internetu pagerins jūsų namų oro kokybę ir leis sutaupyti išlaidas šildymui. Peržiūrėkite mūsų asortimentą ir išsirinkite sau tinkamą ventiliacijos sprendimą. Elektroninėje parduotuvėje Tvarus Katilas rasite nemažą žinomų Europos ir Azijos gamintojų produktų asortimentą, atitinkantį griežtus ES standartus tiek efektyvumui, tiek ekologijai. Mūsų patyrę pardavėjai suteiks išsamią informaciją apie įrangą ir padės Jums išsirinkti patį geriausią variantą. Visada laukiame Jūsų mūsų fizinėje parduotuvėje Savanorių pr. 176, Vilniuje. Taip pat galite kreiptis tel.: +370 656 85153 ar el. paštu: [email protected].

 • Komfovent

  Rekuperatoriai Komfovent – moderni įranga, skirta palaikyti komfortabilų mikroklimatą patalpose!

  Buitiniai rekuperatoriai Komfovent Domekt – tai įranga sukurianti ir palaikanti mikroklimatą patalpose. Jie pasižymi efektyvumu, tyliu darbo režimu bei paprastu ir patogiu valdymu. Rekuperatorius susideda iš keletos komponentų – šilumokaičio, ventiliatoriaus, oro filtrų bei valdymo automatikos. Šilumokaitis yra pagrindinis elementas, kuriame šalinamo iš patalpų oro šiluma (karštuoju metų periodu šaltis) perduodama į patalpas iš lauko patenkančiam orui. Šio proceso metu šviežias lauko oras sušyla ir mažina šilumos praradimus šildomose patalpose. Kai kurių modelių rekuperatoriai, dėka konstrukcinių ypatumų, šildydami įeinantį šviežią orą, grąžina dalį patalpų ore esančios drėgmės. Pagal šilumokaičio konstrukciją Komfovent rekuperatoriai skyrstomi į rotacinius Domekt R serija ir plokštelinius Domekt CF serija. Rotaciniai rekuperatoriai pasižymi tuo, kad gali dirbti neužšaldami ir nenaudojant papildomo šildytuvo lauko temperatūrai siekiant net -30 °C. Rekuperatoriai su plokšteliniais šilumokaičiais – tai labai efektyvi įranga, tik turi trūkumą, kad esant lauke minusiniai temperatūrai, šilumokaityje pradeda kauptis šerkšnas ir yra užšalimo tikimybė. Tam, kad šito išvengtume montuojamas elektrinis šildytuvas, apsaugantis įrangą nuo užšalimo.
  Kadangi Komfovent įranga skirta plačiam vartotojų ratui ir įvairaus dydžio bei paskirties patalpoms, todėl renkantis tinkamiausią variantą, būtina atsižvelgti į įrangos gabaritus, montavimą bei našumą. Komfovent siūlo  įvairių matmenų vertikalius, horizontalius ir plokščiuosius (nedidelių gabaritų) rekuperatorius, kurių našumo intervalas nuo 50 iki 1000 m³/val.

 • Daikin

  Rekuperatoriai Daikin – oro vėdinimo įrenginiai, užtikrinantys patalpose gaivų ir šviežią orą

  Produktai su Daikin prekės pasižymi inovatyvumu, efektyvumu bei kokybe. Ne išimti ir rekuperatoriai Daikin. Ši vėdinimo įranga sukuria vėdinamose patalpose priverstinę oro cirkuliaciją, tiekia į patalpas šviežią, gaivų lauko orą bei išlaiko reikalingą patalpų oro drėgmę. Rekuperatoriai skirti tam, kad keičiantis patalpose orui, būtų kiek galima mažesni šilumos praradimai. Tai yra išeinantis iš patalpų oras, atiduotų kiek galima didesnį šilumos kiekį įeinančiam šviežiam oro srautui ir tik atvėsiąs būtų pašalinamas į lauką. Tokie šilumos mainai vyksta šaltuoju metų periodu. Šiltuoju metų laiku išeinantis iš patalpų oro srautas vėsina įeinantį lauko orą. Šilumos perdavimas vyksta rekuperatoriais šilumokaityje. Daikin rekuperatoriuose sumontuoti aukšto efektyvumo plokšteliniai šilumokaičiai. Įrenginio šilumos atgavimo koeficientas siekia net 72%. Pagrindiniai rekuperatoriaus elementai – korpusas, šilumokaitis, ventiliatoriai, valdikliai, elektrinis šildytuvas bei temperatūros, drėgmės ir CO₂ jutikliai. Daikin rekuperiai pritaikyti integruoti su kita patalpose esančia mikroklimato kontrolės sistema. Šio gamintojo vėdinimo įranga išsiskiria patikimumu ir ilgaamžiškumu. Tai sąlygoja konstrukciniai sprendimai ir gamybos procesas, kurio metu testuojami įrenginio komponentai bei surinkti gaminiai. Ši vėdinimo įranga atitinka ES nustatytus standartus ir turi tai patvirtinančius sertifikatus.    

 • Ensy

  Norvegiški ENSY rekuperatoriai – tai aukštos kokybės vėdinimo įranga, atitinkanti visus ES standartus!

  Norvegijoje įsikūrusi ENSY kompanija savo veiklą pradėjo 1903 metais netoli Bergeno miesto. Nuo pat pradžių įmonė gamino ir tiekė vartotojams šildymo ir vėdinimo įrangą. Veiklos pradžioje produktai buvo parduodami Norvegijos vietinėje rinkoje, vėliau augant paklausai ir didėjant gamybos apimtims, pardavimai plėtėsi Skandinavijos šalyse bei visoje Europoje. Šiuo metu kompanija įsikūrusi netoli Oslo, Jerene mieste. ENSY kompanija turi sau išsikėlusi tikslą – visada būti priešakyje, kuriant bei gaminant patalpų vėdinimo sprendimus bei produktus.
  Šios kompanijos rekuperatoriai projektuojami ir gaminami diegiant naujausius techninius ir technologinius sprendimus, todėl užtikrina komfortabilų patalpų mikroklimatą mažiausiomis sąnaudomis. ENSY InoVent rekuperatoriai, skirti eksploatuoti įvairiose patalpose – biuruose, butuose, individualiuose namuose. Vartotojas gali pasirinkti sau labiausiai tinkantį modelį, priklausomai nuo montavimo padėties bei reikalingo oro srauto. Šiuose rekuperatoriuose sumontuoti rotaciniai šilumokaičiai, kurie užtikrina efektyvų įrenginio darbą tiek vasaros, tiek žiemos metu. Esant dideliems šalčiams, saugant šilumokaitį, automatiškai įsijungia eletrinis šildytuvas. Šilumokaičio pagalba vyksta šilumos mainai - išeinantis atidirbęs oro srautas perduoda sukauptą šilumą šilumokaičiui ir tik atvėsiąs pašalinams į lauką. Šviežio oro srautas, patenkantis iš aplinkos, pirmiausia sušildomas šilumokityje ir tik po to nukreipiamas į vėdinamas patalpas. Tokiu būdu vėdinamose patalpose išsaugoma patalpų oro šiluma bei drėgmė, patalpose oras neišsausėja, sukuriamas komfortabilus mikroklimatas. Rekuperatorių šilumogrąžos koeficientas siekia net 85%.  Įrenginiai valdomi naujoviškais valdikliai liečiamu ekranu, kurie įeina į gamyklinę įrangos komplektaciją. Rekuperatoriai ENSY InoVent atitinka visus ES galiojančius standartus ir turi tai patvirtinančius sertifikatus.  

 • Electrolux

  Electrolux rekuperatoriai: privalumai ir naujovės

  Tinkama oro cirkuliacija, sukuria sveiką mikroklimatą ir aprūpina patalpų orą reikiamu deguonies kiekiu. Electrolux rekuperatoriai – tai šviežio oro tiekimo ir atidirbusio patalpų oro šalinimo sistemos, kurioms dirbant į patalpas grąžinamas didelis sukauptos šilumos kiekis. Įrenginiai grąžina – žiemos metu net iki 85% šilumos, o vasaros sezonu išlaiko vėsą, vėsindami įeinantį lauko oro srautą. Dėka rekuperatoriuose sumontuotų modernių šilumokaičių, kuriuose vyksta šilumos mainai, šie įrenginiai išsiskiria savo efektyvumu, tyliu darbo režimu. Taip pat reikia pažymėti, kad šios konstrukcijos šilumokaičiuose atskiriami įeinantys ir šalinami oro srautai, todėl nėra galimybės kvapams iš vienų vėdinamų patalpų patekti į kitas.

  Viena didžiausių problemų su kuria susiduriama blogai vėdinamose patalpose - anglies dvideginio kiekio padidėjimas, įtakojantis sunkų ir slogų orą, galimas pelėsio ir grybelio atsiradimas. Taip pat nepakankamas namo vėdinimas sukuria prielaidas namuose pamažu kauptis dideliam kiekiui dulkių, kuris gali sukelti slogą, gerklės dirginimą, ašarojimą bei kitus nemalonius simptomus. Dėl to pablogėja savijauta, sumažėja darbingumas

  Inovatyviuose rekuperatoriuose naudojamos technologijos ir medžiagos, leidžiančios bet kuriuo metu laiku patalpose turėti sveiką ir gaivų orą.

  Kompaktiški horizontaliai montuojami pirkti electrolux rekuperatoriai skirti tiekti ir valyti nuo įvairių teršalų šviežią lauko orą ir pašalinti iš patalpų naudotą slogų orą. Šie inovatyvūs įrenginiai iš šalinamo oro grąžina į patalpas beveik visą sukauptą šilumą bei didelę dalį patalpų ore esančios drėgmės. Šie įrenginiai pritaikyti darbui mūsų klimatinėje juostoje ir efektyviai dirba be papildomo pašildymo iki -10 °C. Lauko temperatūrai nukritus žemiau šios ribos, įsijungia elektrinis šildytuvas, apsaugantis šilumokaitį nuo apšalimo ir leidžiantis electrolux rekuperatoriai internetu efektyviai funkcionuoti esant net labai žemoms temperatūroms. Šiuose įrenginiuose sumontuotas automatinis valdymo blokas, įvertinantis lauko oro temperatūrą bei parenkantis efektyviausią darbo režimą, palaikyti nustatytiems oro parametrams patalpose. Įrenginių ventiliatoriai turi inverterinius variklius, įgalinančius keičiantis lauko oro temperatūrai, keisti ventiliatorių darbo režimą - dirbti mažesniu ar didesniu galingumu – taip mažinant elektros energijos sąnaudas bei efektyvinant visos sistemos darbą. Inverteriniai ventiliatorių varikliai taip pat įtakoja tylų įrangos darbo režimą. Priklausomai nuo modelio šio gamintojo electrolux rekuperatoriai pardavimas dirbdami skleidžia nuo 32 iki 42 dB garsą. Juose yra integruoti ekologiški oro filtrai, neleidžiantys iš lauko į patalpas patekti dulkėms, žiedadulkėms, įvairiems teršalams bei kietosioms dalelėms, esančioms lauko ore. Filtrai taip pat apsaugo nuo vabzdžių patekimo į vėdinamas patalpas.  Electrolux vėdinimo įrenginiai turi CE sertifikatą. Nedidelių gabaritų įrenginiai dažniausiai montuojami prie lubų horizontalioje padėtyje.    

  Kaip Electrolux rekuperatoriai  paprastai aptarnaujami ir patogiai valdomi eksploatacijos periodu

  Dėka savo konstrukcijos ir įdiegtų techninių sprendimų šių įrenginių aptarnavimas pakankmai patogus ir nesudėtingas. Oro filtrus rekomenduojama keisti, priklausomai nuo lauko oro užteršumo, kas 3-6 mėn. Tai vartotojas nesudėtingai gali atlikti pats nereikalinga meistro pagalba. Įrenginys valdomas patogaus pultelio su liečiamu ekranu pagalba. Juo galima nustatyti norimus patalpų oro parametrus bei užprogramuoti nebrangūs electrolux rekuperatoriai darbo režimą visai savaitei. Šie valdymo pultai įeina į gamyklinę įrangos komplektaciją.

  Renkantis ar nusprendus įsigyti Electrolux vėdinimo įrangą ar visą vėdinimo sistemą, kreipkitės į mūsų parduotuvės, esančios Savanorių pr. 176 Vilniuje specialistus. Mūsų inžinieriai, įvertinę Jūsų poreikius bei vėdinamų patalpų ypatumus, padės išsirinkti tinkamiausią įrenginio modelį bei sukomplektuos montavimui reikalingas medžiagas. Dėl konsultacijų visada galite kreiptis tel.: +370 656 85153. Esate laukiami!

 • Systemair
 • Flexit
 • WANAS
 • Zehnder

  Efektyviems vėdinimo sprendimams – Zehnder rekuperatoriai

  Zehnder yra gerai pažįstamas rekuperatorių gamintojas Europos Sąjungos vartotojams, siūlantys išskirtinės kokybės novatoriškus įrenginius bei jų valdymo priedus. Šio gamintojo rekuperatoriai užtikrina efektyvius vėdinimo sprendimus ir optimalią patalpų oro kokybę, taip pat energetinį efektyvumą.

  Zehnder siūlomi rekuperatoriai atitinka aukščiausius kokybės ir patikimumo standartus. Jie sukuria komfortabilų mikroklimatą, palaiko nustatytą oro drėgmę ne tik individualiose gyvenamosiose patalpose, bet, priklausomai nuo modelio ir parametrų, naudojami vėdinti komercinius ir visuomeninės paskirties objektus. Zehnder rekuperatoriai puikiai filtruoja, palaiko sveiką ir gaivų orą, sumažina ventiliuojamų patalpų šilumos praradimus. 

  Atraskite pažangias Zehnder rekuperatorių funkcijas

  Kokybiškas rekuperatorius – svarbus įrenginys kiekvienuose šiuolaikiniuose namuose. A+ ir A++ energetinio efektyvumo klasės namuose rekuperatorius yra privalomas. Šie įrenginiai ne tik suteikia komfortą, bet ir padidina darbingumą bei pagerina savijautą. Sukurdami priverstinę oro cirkuliaciją jie užkerta kelią grybelio ir pelėsių atsiradimui. Zehnder rekuperatorių kaina pilnai pateisina jų atliekamas funkcijas, už sąlyginai neaukštą kainą, šie rekuperatoriai stebina savo savybėmis ir funkcionalumu:

  • Efektyvi šilumos grąža. Rekuperatoriuose naudojama pažangi šilumos grąžinimo technologija, kuri užtikrina mažą šilumos praradimo koeficientą. Pavyzdžiui Zehnder ComfoAir Q 450 ERV TR rekuperatoriaus šilumos grąžinimo koeficientas siekia net 93 proc., todėl pasirinkdami tokių parametrų rekuperatorių jūs būsite tikri, kad sumažinsite šilumos praradimus bei sumažės vėdinamų patalpų šildymo išlaidos.
  • Efektyvus darbas žiemos ir vasaros sezonais. Rekomenduojame pirkti Zehnder rekuperatorius jei pageidaujate, kad jūsų namuose ar biure oras būtų šviežias ištisus metus. Jie efektyviai veikia tiek esant šaltam orui, tiek šiltuoju metų sezonu. Kai lauke šalta, naudodamas jūsų patalpose esantį orą, rekuperatorius sušildo šilumokaitį ir pašildo į patalpas tiekiamą šviežią orą. Šiltuoju sezono metu viskas vyksta atvirkštinis procesas – naudodamas atidirbtą patalpų orą, rekuperatorius vėsina šilumokaitį, tuo pačiu vėsindamas į jūsų patalpas tiekiamą orą.
  • Mažas triukšmingumas. Zehnder gamintojo rekuperatoriuose sumontuoti plokšteliniai priešpriešinių oro srautų šilumokaičiai bei gera korpuso izoliacija užtikrina efektyvų bei tylų įrenginio darbo režimą.      

  Aukščiausios kokybės oro ir energetinio efektyvumo derinys

  Patirkite šio gamintojo rekuperatorių teikiamą naudą savo namuose. Savo gyvenamosiose patalpose naudodami šiuos rekuperatorius jūs galėsite ne tik kvėpuoti šviežiu oru ir sumažinti pelėsio atsiradimo galimybes, tačiau gausite ir daugiau naudos:

  • Drėgmės patalpose užtikrinimas. Naudodami šiuos rekuperatorius, jūs galėsite susigrąžinti iki 73% patalpų ore esančios drėgmės. Vadinasi, veikiant rekuperatoriui, oras patalpose niekada neišsausės ir bus palaikomas tinkamas drėgmės lygis, nereikės papildomai naudoti oro drėkintuvo.
  • Paprastas ir patogus valdymas. Įrenginiai valdomi ir reguliuojami patogiais valdymo pultais, kurie užsakomi papildomai. Paprastas ne tik įrenginio valdymas, bet ir įsigijimas Zehnder rekuperatoriaus internetu. Parduotuvės Tvaruskatilas.lt specialistai, įvertinę Jūsų patalpas ir poreikius, padės išsirinkti tinkamiausią modelį. 
  • Modernus dizainas. Mūsų siūlomi Zehnder gamintojo rekuperatoriai yra modernaus dizaino bei nedidelių gabaritų, todėl tinka montavimui patalpose su apribota erdve. 
  • Gamintojo garantija. Visiems gaminiams yra suteikiama 2 metų gamintojo garantija. Įrenginio paruošimą ekspoatacijai, garantinį ir pogarantinį servisą turi atlikti tik atestuotas meistras. Nusipirkę rekuperatorių mūsų parduotuvėje, gausite kontaktus atestuotų asmenų turinčių leidimus dirbti su Zehnder vėdinimo įranga.  

  Pasinaudokite proga ir įsigykite Tvaruskatilas.lt siūlomus Zehnder gamintojo rekuperatorius. Zehnder rekuperatorių pardavimas galimas tiek fizinėje parduotuvėje tiek el. parduotuvėje. Jei prekes užsisakėte elektroninėje parduotuvėje, jas nemokamai galėsite pasiimti adresu Savanorių pr. 176, Vilniuje, arba Jums išsiųsime nurodytu adresu.   

 • Mitsubishi Electric

  Rekuperatoriai Mitsubishi Electric – efektyvūs vėdinimo įrenginiai su patentuotu šilumokaičiu

  Buitiniai rekuperatoriai Mitsubishi Electric skirti sukurti patalpose priverstinę oro cirkuliaciją, vėdinti ir palaikyti reikalingą drėgmę vėdinamose patalpose. Gaivus ir šviežias lauko oras nukreipiamas į skirtingus kambarius ortakių pagalba. Įrenginio darbo režimas nesudėtingai programuojamas pagal vartotojo poreikius. Šio gamintojo rekuperatoriai išsiskiria įdiegtais techniniais sprendimais ir naujausiomis technologijomis. Patentuotas plokštelinis šilumokaitis pagamintas iš specialaus plono popieriaus plokštelių, užtikrina aukštą šilumos atgavimo koeficientą, siekiantį net 80% bei palaiko reikalingą oro drėgmės kiekį patalpose. Šiuose šilumokaičiuose įeinantis ir išeinantys oro srautai visiškai atskirti vienas nuo kito. Šilumos ir drėgmės perdavimas išeinančio oro srauto šviežiam lauko orui vyksta popieriaus plokštelių pagalba. Rekuperatoriai pašalina atsiradusius kvapus tiek virtuvėje, tiek vonios kambaryje, palaiko reikalingą oro drėgmę, neleidžia atsirasti pelėsiui ir įvairioms bakterijoms. Eksploatuojant Mitsubishi Electric rekuperatorius patalpų oras bus apsaugotas nuo dulkių ir teršalų. Dar vienas svarbus dalykas, kad vėdinamose patalpose dėka aukšto įrenginio naudingumo koeficiento, praktiškai nebus šilumos praradimų.   

 • Brink

  Kompanijos Brink Climat System gaminami rekuperatoriai pasižymi patikimumu, aukštu šilumos grąžinimo koeficientu bei tyliu darbo režimu. Šio gamintojo įranga sukuria ir palaiko patalpose komfortabilų mikroklimatą su mažiausiomis elektros energijos sąnaudomis. Tai įranga atitinkanti laikmečio standartus ir vartotojų reikalavimus. Brink rekuperatoriuose įdiegti pažangiausi techniniai ir technologiniai sprendimai, kurių dėka produktai vertinami pirkėjų ne tik Europos šalyse, bet ir Amerikos bei Azijos rinkose. Rekuperatoriai sudaryti iš keletos pagrindinių komponentų - ventliatoriaus, šilumokaičio, oro filtrų ir valdymo automatikos. Šių elementų sinchronizuotas veikimas ne tik vėdina, bet ir palaiko patalpose reikalingą oro temperatūrą. Dar vienas Brink gamintojo įrangos privalumas – paprastas sureguliavimas ir paruošimas darbui, patogus valdymas ir priežiūra eksploatacijos metu. Kompanija šiuo metu gamina trijų modelių centralizuotus rekuperatorius: Flair, Renovent Excellent ir Renovent Sky. Flair modeliuose šviežio lauko oro srautas yra atskirtas nuo šalinamo oro srauto, todėl jokie kvapai negali patekti iš vienos vėdinamos patalpos į kitą. Juose įdiegta daug techninių naujovių leidžiančių efektyviai dirbti esant įvairioms lauko oro temperatūroms. Renovent Exellent modelio rekuperatoriuose sumontuotas priešpriešinio oro srauto šilumokaitis, leidžiantis sugrąžinti į patalpas net 95% patalpų oro šilumos. Renovent Sky modelio rekuperatoriai – tai aukšto naudingumo koeficiento įrenginiai, skirti montavimui prie lubų. Jų šilumos grąža siekia 95%.

 • Holtop

  Rekuperatoriai HOLTOP – tai centralizuoti vėdinimo įrenginiai išsiskiriantys neaukšta kaina! 

  HOLTOP rekuperatoriai – tai novatoriška patalpų vėdinimo įranga išsiskirianti efektyvumu, kokybe ir patikimumu bei įdiegtais techniniais sprendimais. Rekuperatoriai vėdinamose patalpose sukuria priverstinę oro cirkuliaciją, tiekia į patalpas šviežią lauko orą, o atidirbusį, slogų orą pašalina iš patalpų. Šie įrenginiai ženkliai sumažina patalpų šilumos nuostolius, kadangi šaltas lauko oras sušildomas šalinamo iš patalpų oro sukaupta šiluma. Šilumos mainai vyksta rekuperatoriaus šilumokaityje. HOLTOP rekuperatoriai gaminami su plokšteliniais entalpiniais šilumokaičiais, kurie įeinančio oro srautui perduoda ne tik šilumą, bet ir patalpų ore esančią drėgmę. Todėl eksploatuojant šio gamintojo rekuperatorius, patalpose oras neišsausėja ir sukuriamas komfortabilus mikroklimatas. HOLTOP įranga efektyviai dirba plačiame temperatūrų diapazone. Kai lauko temperatūra nukrinta žemiau -15°C, automatiškai įjungiamas elektrinis šildytuvas, apsaugantis rekuperatoriaus šilumokaitį nuo apšąlimo ir leidžiantis įrenginiui ekonomiškai dirbti net esant žemoms temperatūroms. Kalbant apie HOLTOP rekuperatorius reikia paminėti juose sumontuotus tyliai dirbančius ir labai mažai el. energijos suvartojančius ventiliatorius. Naujausi techniniai sprendimai įdiegti šio gamintojo įrangoje, įtakoja aukštus techninius parametrus bei patikimumą, o tai jau įvertino pirkėjai iš daugelio pasaulio šalių. Paklausa ir pardavimai paskutiniais metais pastoviai auga ne tik Azijos, bet ir Amerikos bei Europos rinkose.
 • Brofer

  Pirkti rekuperatoriai Brofer: Inovatyvūs ir Efektyvūs

  Tai yra naujos kartos vėdinimo ir patalpų šilumos grąžinimo įrenginiai, kurie skirti palaikyti gryną ir sveiką patalpų orą. Šie inovatyvūs įrenginiai gali padėti sutaupyti pakankamai daug elektros energijos, o tai įtakoja mažesnes sąskaitas bei saugoma mus supanti aplinka. Kalbant apie šiuos vėdinimo įrenginius, reikia paminėti aukštą šilumogrąžos koeficientą, siekiantį net iki 95%. Šis rodiklis parodo, kokia dalis šilumos energijos iš šalinamo atidirbusio oro srauto grąžinama atgal į patalpas. Toks aukštas koeficientas parodo, kad eksploatuojant šią vėdinimo įrangą iki minimumo sumažinami patalpų šilumos praradimai. Dar reikia atkreipti dėmesį, kad dėka įdiegtų naujausių technologijų šie rekuperatoriai pasižymi labai tyliu darbo režimu.

  Kaip veikia nebrangūs ir patikimi Rekuperatoriai Brofer?

  Jų veikimo principas pagrįstas tuo, kad naudoja šalinamą oro srautą kaip šilumos šaltinį. Tai įmanoma dėka sumontuoto specialios konstrukcijos šilumokaičio, kuris priima šilumos energiją iš šalinamo oro ir pats sušyla. Šaltas šviežias lauko oras pirmiausia patenka į šilumokaitį, kuriame sušildomas ir tik tada nukreipiamas į vėdinamas patalpas. Visi šilumos mainai vyksta įrenginio šilumokaityje, kurio konstrukcija įtakoja visos vėdinimo sistemos efektyvumą.

  Rekuperatoriai taip pat pasižymi patogiu valdymu bei aptarnavimu eksploatacijos metu. Įrenginiai gali būti valdomi per specialų valdymo skydelį, nuotolinio valdymo pultu, o modeliai turintys integruotus WiFi modulius, gali būti valdomi mobilaus telefono ar kompiuterio pagalba.

  Kodėl verta pasirinkti ir įsirengti rekuperatorius savo namuose ar biure? Šie vėdinimo įrenginiai efektyvūs ir ilgaamžiai, apsaugo patalpų orą nuo dulkių, lauko ore esančių teršalų, taip pat įvairių bakterijų. Šią funkciją atlieka sumontuoti oro filtrai. Rekuperatoriai tai prietaisai, kurių pagalba yra reguliuojamas paduodamo ir šalinamo iš patalpų oro srautų judėjimo intensyvumas. Rekuperatoriai parenkami taip, kad per nustatytą laiką galėtų pilnai pakeisti kambaryje esantį atidirbusį orą šviežiu ir sveiku laiko oru. Šiuolaikiški rekuperatoriai dėka įdiegtų techninių sprendimų bei konstrukcinių ypatumų dirba pakankamai tyliai, jų darbo režimo praktiškai nesigirdi. Kalbant apie Brofer gamintojo vėdinimo įrangą, reikia paminėti, kad kai kurie modeliai komplektuojami su entalpiniais šilumokaičiais, kurie ne tik grąžina atgal į patalpas šilumos energiją, bet tuo pačiu ir patalpose esančią drėgmę. Juos eksploatuojant oras neišsausėja, nereikalingas papildomas patalpų drėkinimas. 

  Energijos taupymas ir rekuperatoriai Brofer

  Ši įranga vienas iš būdų mažinti patalpų šilumos praradimus bei taupyti patalpų šildymui naudojamą energiją. Ši įranga gan efektyviai dirba ir sutaupo daugiausia energijos A ir aukštesnės energetinio efektyvumo klasės namuose ar patalpose. Jie naudoja šilumos mainų technologiją, kurioje šiluma perduodama iš šalinamo oro srauto į tiekimam orui. Tai leidžia sumažinti šildymo ir vėsinimo sąnaudas, nes šiluma yra išlaikoma patalpų viduje, o ne pašalinama į lauką. Taigi, rekuperatoriai padeda ne tik užtikrinti optimalią oro kokybę, bet ir taupo pinigus.

  Paprasti ir efektyvūs sprendimai leidžiantys pastoviai patalpose turėti sveiką ir šviežią orą, bei komfortabilų mikroklimatą - tai priverstinė namų vėdinimo sistema. Specialistai nurodo kelias pagrindines sąlygas, kurios užtikrina optimalų mikroklimatą ir komforto pojūtį patalpose:

  įrenginiai sukurdami priverstinę oro cirkuliaciją užtikrina gaivų orą patalpose, užkerta pelėsio ir grybelių atsiradimui;

  sukuria reikalingą balansą tarp šviežio oro ir oro, šalinamo iš vėdinamų patalpų;

  sukuria tinkama oro drėgmės balansą vėdinamose patalpose;

  užtikrina patalpų oro filtravimą, užkertantį kelią dulkių, įvairių teršalų bei bakterijų atsiradimui vėdinamose patalpose.

  Itališkų Brofer rekuperatorių naudojimas suteikia daugybę privalumų tiek gyvenamųjų, tiek komercinių pastatų savininkams. Šis gamintojas pateikia ekonomiškus ir energiją taupančius sprendimus, kuriant ir palaikant sveiką ir komfortabilią aplinką su mažiausiomis energijos sąnaudomis. Mūsų internetinės parduotuvės konsultantai padės parinkti įrangą ir komplektuojančias medžiagas Jūsų namo, buto ar biuro vėdinimo sistemai. Siūloma įranga sukurs vėdinamose patalpose patogias ir sveikas darbo bei gyvenimo sąlygas.


 • Blauberg

  Blauberg rekuperatoriai: šiuolaikiškam vėdinimo sprendimui

  Ar kada nors susimąstėte, kad norint namuose turėti šviežią, gaivų orą, nebereikia laikyti atviro lango? Visą visa tai automatiškai ir su mažiausiomis sąnaudomis atliks Blauberg rekuperatorius.

  Vėdindami kambarius atsidarę langą, į savo namus įsileidžiame ne tik šviežią orą bet ir įvairius kvapus, žiedadulkes, dulkes bei lauko ore esančias kietąsias daleles. Taip pat suteikiame galimybę į vėdinamas patalpas patekti vabzdžiams. Be to, žiemos metu pro atvirą langą prarandama šiluma, o vasaros metu atvirkščiai – į patalpas patenka karštas oras. Naudodami rekuperatorių patalpose visada turėsime švarų ir gaivų orą, bei sumažinsime šilumos praradimus. 

  Blauberg gamintojo siūlomi rekuperatoriai užtikrina patalpose šviežią ir sveiką orą su mažiausiomis elektros energijos sąnaudomis, bei minimaliais šiluminiais nuostoliais.

  Pažangus ventiliacijos sprendimas su Blauberg rekuperatoriais

  Vienos iš pagrindinių rekuperatoriaus funkcijų – tiekti šviežią lauko orą ir šalinti atidirbusį patalpų orą, reguliuoti patalpų oro drėgmę bei užtikrinti priverstinę oro cirkuliaciją patalpose, Visa tai gali atlikti šiuolaikiški ir modernūs Blauberg rekuperatoriai. Vienas iš pagrindinių komponentų – tai šilumokaitis. Šio Vokietijos gamintojo įrenginiai, priklausomai nuo modelio, komplektuojami su rotaciniais ir plokšteliniais šilumokaičiais. Juose vyksta šilumos mainai – šalinamas iš patalpų oras, perduoda savo sukauptą šilumą šilumokaičiui ir tik atvėsiąs, nukreipiamas į lauką. Patenkantis iš lauko oras pirmiausia sušildomas šilumokaityje ir tik tuomet patenka į vėdinamas patalpas. Vasaros metu vyksta atvirkštinis procesas – šalinamas patalpų oras atvėsina šilumokaitį, kuris savo ruoštu vėsiną į patalpas patenkantį šviežią lauko orą. 

  Šie vokiški vėdinimo įrenginiai už prieinamą kainą suteikia išties daug privalumų:

  • Aukštas šilumos grąžos koeficientas. Šio gamintojo rekuperatoriai pasižymi išties didele energetinio naudingumo klasė ir pasiekia net iki 94 proc. siekiantį šilumos grąžinimo koeficientą. Dėl to, šie nebrangūs Blauberg rekuperatoriai puikiai tinka net ir A++ klasės namams.
  • Aukštos kokybės oro filtravimas. Šio gamintojo rekuperatoriuose yra naudojami G4+F7 klasės filtrai, užtikrinantys aukštą tiekiamo šviežio oro kokybę.
  • Gerai izoliuotas korpusas. Jei nusprendėte pirkti Blauberg rekuperatorių, galite būti užtikrinti dėl kokybės, tylaus darbo režimo ir geros šilumos izoliacijos. Įrenginių korpusai, priklausomai nuo modelio, izoliuojami 40-50 mm mineralinės vatos sluoksniu. Pavyzdžiui Blauberg Komfort Roto EC SB 550-E plieninis korpusas turi 40 mm vatos sluoksnį. 
  • Tylus veikimas. Dėl geros korpuso izoliacijos ir novatoriškų sprendimų, šio gamintojo rekuperatorių darbo režimas yra pakankamai tylus, jei įrenginys sumontuotas katilinėje ar garaže, jo praktiškai negirdėsite būdami svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje

  Pažangios technologijos

  Blauberg gamintojo siūlomi rekuperatoriai pasižymi ne tik geromis energetinio efektyvumo savybėmis, bet ir savo funkcionalumu. Šiuose moderniuose įrenginiuose yra pritaikyta daugybė šiuolaikinių technologinių sprendimų, todėl jų valdymas ir aptarnavimas eksploatacijos metu yra patogus ir nesudėtingas.  

  • Vokiškų Blauberg rekuperatorių pardavimas vykdomas tiek mūsų fizinėje, tiek elektroninėje parduotuvėse. Juos galite užsisakyti Tvaruskatilas.lt arba nusipirkti atvykę į parduotuvę adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. 
  • Įrenginiuose integruotas Wi-Fi modulis, užtikrina patogų valdymą ir reguliavimą nuotoliniu būdu.
  • Blauberg Komfort Roto EC SE400 modelio rekuperatorius turi virtuvės gartraukio prijungimo galimybę.
  • Šio gamintojo rekuperatoriai komplektuojami su liečiamo ekrano valdikliais, kurie priklausomai nuo įrenginio modelio, gali būti gamyklinėje komplektacijoje arba yra užsakomi atskirai.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje Tvaruskatilas galite įsigyti įvairių modelių Blauberg rekuperatorių internetu. Visiems parduodamiems rekuperatoriams yra taikoma 2 metų gamintojo garantija. Internetu užsakytas prekes galite nemokamai atsiimti fizinėje mūsų parduotuvėje, o neturint galimybės atvykti, visas prekes mes operatyviai pristatysime tiesiai į Jūsų namus ar kitu nurodytu adsresu.

 • Oxygen

  Centralizuoto vėdinimo rekuperatoriai Oxygen – tai novatoriški produktai išsiskiriantys geromis techninėmis ir eksploatacinėmis savybėmis. Jie sukuria vėdinamose patalpose sveiką ir komfortabilų klimatą nepriklausomai nuo lauke esančios oro temperatūros. Oxygen – tai Lietuvos kompanija, kurios kolektyvas bendraudamas su KTU mokslininkais, sukūrė aukšto efektyvumo, laikmečio reikalavimus atitinkančius rekuperatorius, įvertintus ne tik Lietuvos, bet ir kitų ES šalių vartotojų. Dėka įdiegtų techninių sprendimų ir panaudotų technologijų, šie įrenginiai su minimaliom energijos sąnaudomis sukurs priverstinę oro cirkuliaciją patalpose ir palaikys nustatytus vėdinamų patalpų oro parametrus. Oxygen rekuperatorių darbo principas pakankamai paprastas – jie šalina iš patalpų atidirbusį, slogų patalpų orą ir tuo pačiu tiekia šviežią lauko orą į vėdinamas patalpas. Šiltas atidirbęs patalpų oras prieš patekdamas į lauką, sukauptą šilumą atiduoda įrenginio šilumokaičiui ir tik atvėsiąs nukreipiamas į lauką. Šviežias šaltas patalpų oras prieš patekdamas į patalpas sušildomas rekuperatoriaus šilumokaityje ir jau sušilęs patenka į patalpas. Įrenginio efektyvumą nusako šilumos grąžos koeficientas ir darbo metu sunaudojama el. energija. Priklausomai nuo modelių Oxygen rekuperatoriai šilumogrąžos koeficientas svyruoja nuo 80% iki 94%. Tai šiuo metu labai aukšti rodikliai. Įvertinus, nebrangią kainą, tylų veikimą bei kompaktiškus gabaritus, tampa aišku, kodėl šio gamintojo įranga tokia populiari tarp Lietuvos ir kitų ES šalių vartotojų.

Aktyvūs filtrai