Left Banner

Left Banner

Rekuperatoriai

Rekuperatoriaus Sistema - Rekuperatorius Kaina | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Efektyvi ventiliacija ir šilumos atgavimo sprendimas su rekuperatoriais

Gera ventiliacija ir šviežias bei gaivus oras yra neatsiejama nuo kokybiško gyvenimo. Jei ieškote ventiliacijos sprendimo, kuris ne tik užtikrintų pastovų šviežio oro padavimą į jūsų patalpas, tačiau ir padėtų sutaupyti šiluminę energiją, jūs turėtumėte pirkti rekuperatorių. Šie prietaisai sumontuotų šilumokičių dėka grąžina šilumą iš šalinamo oro srauto ir panaudodami šią energiją, pašildo į patalpas tiekiamą šviežią orą. Net ir nebrangūs rekuperatoriai jums leidžia savo namuose jaustis komfortabiliai ir kvėpuoti gaiviu ir grynu oru, su mažiausiomis elektros energijos sąnaudomis bei šilumos praradimais.

Kaip veikia rekuperatoriai

Įrenginiuose sumontuoti šilumokaičiai apsorbuoja šilumą, kurią atiduoda šalinamo iš patalpų oro srautas. Vėliau šilumokaitis šią šilumą perduoda šviežiam iš lauko traukiamam orui.  Šiuolaikiniuose vėdinimo įrenginiuose šie du oro srautai niekada nesimaišo, todėl nėra galimybės kvapams, dulkėms bei įvairiems ore esantiems teršalams, per išvedžiotą ortakių sistemą, patekti iš vienų vėdinamų patalpų į kitas.

Norint dar geriau suprasti įrenginio veikimą, reikėtų susipažinti su pagrindiniais jį sudarančiais komponentais. Būtų galima išskirti šiuos pagrindinius įrenginių komponentus,

  • Šilumokaitis: tai yra viena iš svarbiausių rekuperatoriaus dalių, nes ji yra atsakinga už šilumos atgavimą (grąžinimą) iš šalinamo oro srauto ir šilumos perdavimą šviežiam orui.

  • Ventiliatoriai: juose sumontuoti dviejų tipų ventiliatoriai – vieni, kurie šalina atidirbusį slogų patalpų orą, kiti – kurie traukia iš lauko šviežio oro srautą. Dažniausiai juos valdo ir reguliuoja centrinis valdiklis, kuris, įvertinęs jutiklių perduodamas oro parametrų reikšmes, keičia ventiatorių darbo režimus.

  • Oro filtrai: pagrindinė jų paskirtis – iš tiekiamo lauko oro pašalinti įvairias dulkes, žiedadulkes, mikrodaleles ir kitus ore esančius teršalus. Šiuos oro filtrus būtina periodiškai keisti. Juos galima įsigyti rekuperatorių pardavimo vietose Skirtingų gamintojų oro filtrų matmenys skirsis, filtrų dydžiai nėra standartizuoti.

  • Ortakiai: siekiant užtikrinti tolygų šviežio oro paskirstymą jūsų name ar patalpose, turi būti įrengtas tarpusavyje sujungtų ortakių tinklas su išėjimu į kiekvieną kambarį, į kurį bus tiekiamas šviežias oro srautas ir šalinamas atidirbęs oras.

Rekuperatorių naudojimo privalumai

Savo namų ar patalpų ventiliacijai naudodami rekuperacinę sistemą, jūs galėsite pasinaudoti šios sistemos suteikiama nauda. Galima būtų išskirti šiuos pagrindinius privalumus:

  • Energijos taupymas. Iš šalinamo oro atgaudami šilumą, galite sumažinti patalpų šildymo išlaidas ir tuo pačiu turėti energetiškai efektyvų namų ar patalpų šildymo ir vėsinimo sprendimą.

  • Oro drėgmės balanso patalpose valdymas. Jų pagalba galite valdyti patalpų oro drėgnumą, taip išvengdami išsausėjusio oro. Tai labai aktualu silpnos sveikatos, alergiškiems ar kvėpavimo sutrikimų turintiems asmenims.

  • Geresnė oro kokybė. Rekuperatoriai gali padėti pagerinti oro kokybę, iš tiekiamo oro filtrų pagalba pašalindami įvairias dulkes, žiedadulkes ir kitokią taršą.

Jei ieškote efektyvaus ir ekonomiško ventiliacijos sprendimo, rekuperatorius yra tai, ko jums reikia. Mūsų siūlomi rekuperatoriai internetu pagerins jūsų namų oro kokybę ir leis sutaupyti išlaidas šildymui. Peržiūrėkite mūsų asortimentą ir išsirinkite sau tinkamą ventiliacijos sprendimą. Elektroninėje parduotuvėje Tvarus Katilas rasite nemažą žinomų Europos ir Azijos gamintojų produktų asortimentą, atitinkantį griežtus ES standartus tiek efektyvumui, tiek ekologijai. Mūsų patyrę pardavėjai suteiks išsamią informaciją apie įrangą ir padės Jums išsirinkti patį geriausią variantą. Visada laukiame Jūsų mūsų fizinėje parduotuvėje Savanorių pr. 176, Vilniuje. Taip pat galite kreiptis tel.: +370 656 85153 ar el. paštu: [email protected].

 
cookie Slapukų sutikimas