Left Banner

Left Banner

Vandens siurbliai

Vandens Siurbliai - Vandens Siurbliai Parduoda | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Siurblys vandeniui – viskas ką reikia žinoti

Vandens siurbliai tai vienas iš seniausių ir labiausiai paplitusių mechaninių įrengimų mūsų Žemėje. Jie egzistuoja pačiose įvairiausiose formose, tačiau pagrindinė jų funkcija vis tiek išlieka ta pati – perkelti vandenį iš vienos vietos į kitą. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti platų, įvairios paskirties vandens siurblių pasirinkimą. Prekiaujame tik kokybiškais ir visus techninius bei saugos reikalavimus atitinkančiais vandens siurbliais. Taip pat siūlome įsigyti ir įvairių vandens siurbliams skirtų priedų, bei specialiosios paskirties siurblių. Mūsų internetinės parduotuvės pasiūloje yra: 

 • Cirkuliaciniai siurbliai

 • Vandens tiekimo sistemos

 • Giluminiai siurbliai

 • Siurbliai šuliniams

 • Drenažiniai siurbliai

 • Fekaliniai siurbliai

 • Nenardinami siurbliai

 • Fontanų siurbliai

 • Vibraciniai siurbliai

 • Nuotekų siurblinės

 • Rankiniai siurbliai

 • Išsiplėtimo indai

 • Dažnio keitikliai

 • Komplektuojančios medžiagos 

Siurbliai vandens perkėlimui yra plačiai naudojami individualiuose namų ūkiuose, pramonėje ar žemės ūkyje. Jie klasifikuojami pagal paskirtį, našumą ir naudojimo pobūdį, todėl prieš pasirenkant vandens siurblį, tiksliai nustatykite savo poreikius ir atsižvelkite į specifikacijas. 

Jums tinkamiausi ir kokybiški vandens siurbliai

Renkantis vandens siurblį galima nesunkiai suklysti ir pasirinkti netinkamą modelį. Neteisingai parinkto siurblio efektyvumas ir našumas neatitiks jūsų poreikių. Renkantis, siūlome atkreipti dėmesį į jo parametrus, tokius kaip vandens perdavimo našumas, kėlimo aukštis, galia, darbinė temperatūra bei kt.

Patys primityviausi mūsų siūlomi rankiniai vandens siurbliai skirti mechaniniu būdų pumpuoti vandenį iš šulinio ar gęžinio. Pagrindinis jų privalumas – jie yra kokybiški, patikimi ir nereikalauja elektros energijos, todėl jie puikiai tinka naudoti ten, kur neįmanoma prisijungti prie elektros energijos tinklo. 

Vibraciniai ir drenažiniai siurbliai vandens pompavimui yra plačiai naudojami individualių namų ūkiuose, šalto vandens iš šulinių ar negilių gręžinių paėmimui. Priklausomai nuo siurblio tipo, jį galima naudoti tiek švaraus, tiek vandens su nuosėdomis siurbimui. Prieš įsigyjant, įvertinkite savo šulinio ar gręžinio gylį ir būtinai atkreipkite dėmesį į vandens siurblio charakteristikas.

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti ir nenardinamus vandens tiekimo siurblių bei naudoti paruoštų sistemų. Tokie siurbliai gali būti naudojami vandentiekio įrenginimui tiesiai iš šulinio ar gręžinio. Įsirengę tokią sistemą, galėsite mėgautis komfortu ir nuosavu vandens tiekimo šaltiniu. Jei internete rasite skelbimą parduodu vandens siurblį, išsiaiškinkite kokio gamintojo siūlomi siurbliai, kokią garantiją pardavėjas suteikia produktui, kas atliks garantinį ir pogarantinį servisą. Jei kyla abejonių ar norite patikimo siurblio, kuriuo vėliau nereikėtų rūpintis, kreipkitės tiesiai į mūsų specialistus. Visada pasiruošę jums padėti..

Renovuojant ar įrenginėjant šildymo arba kondicionavimo sistemą, cirkuliacinio siurblio įmontavimas užtikrina efektyvų ir patikimą jos veikimą. Daugumą šiuolaikiškų cirkuliacinių siurblių galima valdyti elektroniniu būdu, todėl rinkdamiesi, atkreipkite dėmesį į šią galimybę. Juos taip pat galima montuoti ir saulės kolektorių sistemose.

Mūsų internetinėje parduotuvėje Tvarus Katilas galite rasti platų pasirinkimą kokybiškų priedų vandens tiekimo sistemoms. Mūsų asortimente rasite įvairias membranas, žarnas, slėgio reles ir kitus reikalingus priedus.

Jei turite abejonių, koks siurblys jums yra reikalingas arba ką reiškia vieni ar kiti jo parametrai, nedvejodami kreipkitės į Tvarus Katilas specialistus. Tik pas mus kokybiški ir pigu lt vandens siurbliai. Mes visada patarsime ir padėsime surasti jums tinkamiausią sprendimą. Vandens siurbliai Vilnius, Kaunas, Klaipėda ar kitas miestas, mes juos pažadame pristatyti greitai ir už gerą kainą!
 
cookie Slapukų sutikimas