Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Left Banner

Left Banner

Rankšluosčių džiovintuvai

Rankšluosčių džiovintuvai Įvairūs dizainai ir modeliai Efektyvūs

Aktyvūs filtrai

Tikrieji namų pagalbininkai – Rankšluosčių džiovintuvai. Kaip tinkamai juos pasirinkti?

Daugelis įpratę, jog rankšluosčių džiovintuvas turi kitą pavadinimą - gyvatukas. Bet nesvarbu kaip pavadinsime, turime pripažinti, jog su jais namai yra daug jaukesni ir komfortiškesni. Vonios kambarys, kuriame yra elektriniai rankšluosčių džiovintuvai tampa daug jaukesnis, šiltesnis ir malonesnis, juk visi norime šluostytis sausu rankšluosčiu ir praustis šiltoje patalpoje. Patys rankšluosčių džiovintuvai būna kelių tipų. Aptarkime juos detaliau.

Rankšluosčių džiovintuvas kiekvieno skoniui ir kišenei

Rankšluosčių džiovintuvas dažniausiai - tai nedidelis radiatorius, skirtas rankšluosčių džiovinimui. Rankšluosčių džiovintuvai būna kelių rūšių:

 • Vandeniniai gyvatukai - tai tokie džiovintuvai, kurie yra prijungti prie bendros šildymo sistemos. Besirinkdami kurį pirkti, atkreipkite dėmesį į jo pajungimą: dešininį, kairinį, apatinį, universalų, per vidurį ir pan. Tokie šildytuvai gali funkcionuoti ištisus metus.

 • Rankšluosčių džiovintuvas elektrinis- tokie džiovintuvai jungiami į elektros tinklą ir veikia naudodami elektros energiją. Deja ši įranga gali stipriai išpūsti Jūsų sąskaitą už sunaudotą elektrą;

 • Kombinuoti gyvatukai - galimi keli šildymo variantai – naudoti šildymo sistemos karštą vandenį arba įjungus į elektros tinklą, šildyti naudojant elektros energiją.

 • Infra spindulių plokštės gyvatukai – tai infraraudonųjų spindulių universalūs įrenginiai, viename ir šildytuvas, ir rankšluosčių džiovintuvas.

Jei planuojate įsigyti elektrinį gyvatuką, turėkite omenyje, jog Jums papildomai gali tekti nusipirkti ir kaitinimo elementą - teną. Tai priklausys nuo pasirinkto gyvatuko komplektacijos. O jeigu nuspręstumėte įsirengti kombinuotą arba gyvatuką veikiantį nuo šildymo sistemos karšto vandens, Jums taip pat gali tekti įsigyti kaitinimo elementą teną arba termoreguliatorių. Tai priklausys nuo perkamo gyvatuko komplektacijos. 
Turėkite omenyje, jei sugalvosite įsirengti plieninį rankšluosčių džiovintuvą, jis tinka tik uždarai sistemai. Šiluma būtų teikiama tik šildymo sezono metu. 

Populiariausi ir patikimiausi rankšluosčių džiovintuvų gamintojai

Apsisprendžiant kokį džiovintuvą pirkti, visada pravartu peržiūrėti informaciją internete, paklausti draugų ir artimų asmenų nuomonės šiuo klausimu. 
 Rankšluosčių džiovintuvai akcija atrodo labai viliojančiai daugeliu atveju, tačiau neapsigaukite ir rinkitės atsakingai, nes tai pirkinys daugeliui metų. 

 Galime aptarti Lietuvos rinkoje įsitvirtinusius patyrusius gyvatukų gamintojus:

 • Elonika 

 • Terma gyvatukai

 • Enix džiovintuvas

 • Thermal trend

Patarimai kaip tinkamai pasirinkti gyvatuką

Jei apsisprendėte, jog Jūsų namuose, bute arba biure turi būti gyvatukas paminėsime Jums kelis faktus, kurie padės apsispręsti dėl Jūsų modelio pasirinkimo. 
Kaip žinote, gyvatukai naudojami tam, kad džiovintų rankšluosčius, drabužius ar kitus daiktus, sumažintų drėgnumą vonios kambaryje ir grybelio bei pelėsio atsiradimo tikimybę. Dabar net siūlomi modeliai prieškambariams ir virtuvei. 

 Renkantis gyvatuko pagaminimo medžiagas siūlome atsižvelgti į:

 • Variniai ir žalvariniai rankšluosčių džiovintuvai yra vieni iš praktiškesnių įrenginių, tačiau jų kaina aukštesnė nei pagamintų iš kitų medžiagų;

 • Aliumininiai gyvatukai yra nebrangūs, gerai perduoda šilumą. Jie yra pakankamai stilingi ir puikiai dera šiuolaikiškame vonios kambaryje.

 • Plieninių džiovintuvų kaina viliojanti, tačiau gamintojų siūlomi modeliai nėra labai modernūs ir originalūs.

 • Patys patvariausi ir, tur būt, dažniausiai naudojami yra nerūdijančio plieno.

Kaip matote tai svarbūs aspektai. Vandeniniai rankšluosčių džiovintuvai yra patys populiariausi, ypač daugiabučiuose, kur vonios kambaryje dažniausiai kaupiasi vandens garai, o tai įtakoja grybelio, pelėsio atsiradimą.
Vertinkite viską atsakingai, nes Jūsų namų šiluma labai svarbi. Rinkitės gamintojus ir galėsite mėgautis siūloma stilinga įranga, aksesuarais savo vonios kambaryje. Galimi įvairūs spalvų ir formų variantai. Nepamirškite, jog renkantis rankšluosčio džiovintuvą, reikia visų pirma pagalvoti apie įrenginio praktiškumą, nes stilingas, naujoviškas gyvatukas atrodys įspūdingai, bet, deja, gali būti nepatogu jį naudoti kaip džiovyklą ir džiovintuvas negalės atlikti savo pagrindinės funkcijos.

 
cookie Slapukų sutikimas